Jump to content

Adam Maik

Użytkownicy
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Neutralny

Metody kontaktu

 • Skype
  adammaik

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi
 1. Adam Maik

  Morel ECW536

  jantzen lica 7n jako kabel w zwrotnicy mundorf supreme i cewka taśmowa... droższe to od SB 😉 To nie jest zły głośnik, po prostu słychać przy tym morelu że potrzeba detalu i sceny ciut więcej. To tak trochę jak z wstęgami, niby zniekształcenia mają ale w ich graniu jest coś czego niektórzy ludzie szukają. To samo jest i tu, ten głośnik po prostu rewelacyjnie gra, a cena... cóż srogo sobie go wyceniają ale imoho wart jest tych pieniędzy i wolę go od Revelatora. Docelowo będę go łączył z AMT Mundorfa, niski podział z 29RDC mnie osobiście nie pasował pierwszą zwrotkę jaką na nim grałem była 3r 1800hz przeniosłem to na 2r 3200 i w takiej konfiguracji dźwięk podobał mi się znacznie bardziej (z 15NRX)
 2. Adam Maik

  Morel ECW536

  Ryzyko się opłaciło, zakupiłem ten głośnik po 4 latach rzucania monetą 🙂 Gra dopiero od wczoraj, dziś skończyłem pierwszą wersję zwrotnicy z którą mam wrażenie zostanę na dłużej. Po krótce można ten midwoofer opisać - tona mocy, świetny rytm, genialna wręcz neutralność , detal i scena. Brak cone break sprawia że można go ciąć wysoko, ja połączyłem go z SB29RDC przy częstotliwości 4,3kHz lubię wysokie podziały, taki fetysz. Obudowa pochylona 5', głosniki w linii, 15cm szerokości, tweet 1cm od górnej ścianki, pomiędzy głośnikami 5mm. Granie można określić jako bardzo naturalne, z porządną dynamiką, detalu jest sporo (słychać niedostatek ze strony 29RDC zatem nie polecam tego zestawienia) zamiast się modlić powinienem go już dawno temu kupić, każdemu kto się waha - polecam. Mały szatan. ECW536.frd ECW536.zma
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.