Jump to content

kgr

Użytkownicy
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. kgr

  Pozytywna sila ,PiS.

  [Hidden Content]
 2. Dzień dobry i Wesołych, Próbował ktoś Aurory ze wzmocnieniem od Atolla?
 3. A może warto sprawdzic wzmaka w innym domu? Przy okazji ,mam Atolla IN 100 Se i milczy jak grób.
 4. Są kolejne szczegóły : waga 7,2 kg, (stary dobrze ponad 10) no i made in malaysia - oczywiście ten nowy.
 5. [Hidden Content] To może być hicior.Już od maja, około 1000 euro.
 6. Coś temat słabo się rozwija, nie to co o kabelkach czy innych hi endach. Bez kontrowersji ale dobre, polskich autorów; Jacek Bartosiak : Rzeczpospolita między ... i Krzysztof Karoń :Historia antykultury.
 7. U nas ostre spory, a na forum audioholics amerykańscy producenci kolumn płacza ,że w wyniku decyzji Trumpa nie mogą kupić chińskich podzespołów. Ale podobno chińskie kolumny cłem nie zostały objęte. Taki life. Dobrze też, że Audiolaby, Arcamy i Ayony nie mogą powiedzieć ,gdzie się narodziły.
 8. Na spotify panienki nie lecą :-)
 9. Może zamiast się stresować lepiej oddać Regę, za to kupic w lidlu za 500 zlotych duala , ktory ma byc na dniach ? Nie będzie żadnej różnicy . Tylko finanse się poprawia ,nawet jakby wkładkę trzeba było kupić to będziesz" do przodu" A jeśli ma być nowy prawdziwy gramofon to trzeba dołożyć do : reloop turn5 , projects classic albo teac seria 500 ( sa 2 modele).
 10. kgr

  Winyl z Biedronki

  Zamówione w sobotę wieczorem, potwierdzone w niedzielę , przyszły we wtorek do wioski pod Gdańskiem z Lublina - kurier . Jestem w lekkim szoku.
 11. kgr

  Winyl z Biedronki

  Fajnie to działa , jestem z 3 miasta , w sobotę bylem w Media na Matarni - była jedna płyta z tego garnituru LZ III , a kolega sprzedawca nie wiedział o promocji aż musiałem mu pokazać na stronie,jadę do Gdyni - nie ma żadnej płyty. Wracam do domu zamawiam Meddle i 3 inne pozycje - w niedziele przychodzi potwierdzenie zamówienia a w poniedziałek info,że mam dostać z Media z Lublina - a kolega widzi je w Gdańsku na Grunwaldzkiej.Ciekawe co dostanę skąd i kiedy bo w/g Lublina są" w przygotowaniu" Chyba już wolę rajdy po Biedronkach...
 12. kgr

  Winyl z Biedronki

  NIestety to wszystko Polskie Nagrania czyli Warner a oni z Biedronką "nie tańczą" Swoją drogą minister w grudniu 2017 roku już, już kupował prawa ,ale jakoś się nie udało.Później mieli rozmawiać w lutym i od tego czasu cisza. A nagroda za robotę wzięta ;-).
 13. kgr

  Winyl z Biedronki

  To nie przepadek,że wszystkie płyty z polską muzyką.I nie nazwałbym Chopina niepełnowartościowym.
 14. kgr

  Winyl z Biedronki

  Jak ktoś jeszcze słucha Stonsów to Big Hits polecam,fajnie brzmi i jeszcze w środku 8 stronnicowa wkładka ze zdjęciami chłopaków. Oczywiscie gatefold -w tej cenie pełen wypas.
 15. kgr

  Winyl z Biedronki

  W Gdyni i okolicach były na Witominie, Chwarznie , w Chwaszczynie i w Baninie.Nie widziałem nigdy w Gdyni centrum Świetojańska i pl Kaszubski .Ogólnie szukaj w dużych Biedronkach a nie sklepach zaadaptowanych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.