Jump to content

prezes83

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  4920381

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

146 profile views
 1. Widzisz, nie wpadłem na to. Dziękować! :)
 2. Dzięki. W takim razie mój pilot coś nie chce działać.
 3. Cześć, Mam parę pytań do użytkowników Creek 50A: 1. Czy wyboru źródła można dokonać z pilota czy tylko manualnie pokrętłem? 2. Czy pilotem można wyłączyć wzmacniacz? 3. Czy ktoś próbował zrealizować funkcję sleep? :D Jeżeli tak to poproszę przepis ;) Mam wypożyczony sprzęt do odsłuchu, więc jeszcze nie posiadacz, dlatego jeżeli nie trafiłem z działem, proszę o łagodny wymiar kary ;) Pozdrawiam.
 4. CXA60 odpadł po godzinie słuchania. Do większego modelu na razie się nie przymierzam raczej.
 5. Kolumny już są, źródło w poszukiwaniu. Do przetestowania będą Yamaha R-N803D, Onkyo TX-8390, Rotel A11/A12, Audiolab 6000A. Na razie zacząłem od Creek 50A :)
 6. Do 3kzł możesz jeszcze wyjąć MA bronze 6.
 7. I jak to często bywa...wybór padł na zupełnie coś innego :) Przesłuchałem Tannoy Xt6F, Pylon Sapphire 25, MA bronze 6, Q Acoustics 3050, Focal Aria 906, Dynaudio Emit M20, Dali Zensor 7, w ostateczności w ucho wpadły MA Studio. Jednak jak już się podniósł nieco budżet to stwierdziłem, że może warto posłuchać coś z jeszcze wyższej półki, i tym o to sposobem zakup zakończył się na MA Silver 200. Jestem jeszcze bardzo ciekaw jak brzmią Dali Opticon 2 i 5 oraz MA Silver 100, jednak nie było w okolicy takiej możliwości. Teraz chyba czas na wzmacniacz, lub przejście w amplituner stereo. Póki co dziękuję za sugestie i dyskusję w wątku :)
 8. Druga ściana kraju :)
 9. W sumie to dzięki tematowi poznaję i wgłębiam się nieco w nasze marki... AA i STX :)
 10. Nie mam miejsca na takie wybryki.
 11. Korzystam z połączenia ARC i jest mi z tym bardzo wygodne - z tego nie chcę rezygnować :) Są skręcone.
 12. Amplituner na razie zostaje. out of range :) @audioburak Pylony potestuję, na pewno sapphire 31 i 25. @zyzol ustawienie będzie bez zmian jak w I poście. Natomiast wady - brak dynamiki w basie i lekkie braki środka.
 13. Na odsłuchy czy wypożyczki? 😉 Pójdą do odsłuchu. Nie mam doświadczenia, więc chyba nie jestem aż tak odważny ze starym sprzętem. Brat ma XTI100 i zawieszenia ma już do wymiany.
 14. Wiadomo, że odsłuch jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Ale muszę sobie ograniczyć jakoś wybór - ilość sprzętu na rynku jest tak duża, że roku by brakło na odsłuchy a po kilku i tak bym już zapomniał :) Niestety, do Pabianic mam kawałek.
 15. Rozumiem, że linki wrzuciłeś tylko jako poglądowe :) Czy gdzieś konkretnie mogę poczytać o Heco? Jeszcze jedne mi dziś wpadły.. Kef Q750 - jakieś opinie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.