Jump to content

prezes83

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  4920381

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Jak wypada porównanie IN80SIG z IN100SIG? Czy poza większą mocą i dwoma trafo w 100 czymś jeszcze się różnią?
 2. Jakieś nieporozumienie. Satynowy worek na wzmacniacz, białe rękawiczki, ściereczka i pilot co waży 20gram i wygląda jak z odtwarzacza video. Dobrze, że przynajmniej dźwiękowo się broni bo bym wyrzucił za okno, mimo iż pożyczony 😄 Ceny też srogie, podstawowe dają radę ?
 3. Cześć! Powiedzcie proszę, czy udało Wam się zastąpić czymś fajnym ten wspaniały pilot, który MF uważa za cudo lat 80-tych? 😄W moim przypadku mowa o M2Si.
 4. Kolego @ohmygod czy da się poprawić nieco formę wypowiedzi? Trzeba się mocno skupić, żeby złapać sens ;)
 5. Nie. Pożyczony ze sklepu. Prawda, ale to buczenie drażni. Ja dalej jak 9ta nie idę :D
 6. Jednak DC Blocker na buczenie głośników nie pomaga.
 7. Też. Ale i ogólnie o różnice.
 8. Czy w Signature potencjometr działa podobnie jak w SE? Czym się ogólnie różnią obie serie?
 9. Wierzę, najwyżej poczekam na kolejny czarny piątek 😄
 10. Nie, takiego zestawu nie. Za wysokie progi cenowe 😉 chociaż gdzieś tam siedzi pomysł na IN80 signature z modułem dac. Mam teraz od Was IN80SE i swoje Silver200.
 11. Nie mogę zaprzeczyć :)
 12. Do Silverów też mi tak radzono 😉 ale miałem na myśli ogólnie forum - CXA60 i CXA80 przeplatają się w co drugim wątku.
 13. Do wzmacniacza z dac'iem chromecast audio, chociaż też często przerywa odtwarzanie w tidalu. Gdyby tylko spotify miał wersję hi-fi.... Ktoś to gdzieś polecał, nie wiem czy nie Q21. Yamaha to obsłuży?
 14. Dwa :) Pierwszy to Magnat MR 780 - ciepły, urokliwy, lekko uspokaja kolumny i wygląda dobrze z lampami - wysuwa się na prowadzenie ;) Drugi to Atoll IN80SE. Tak nie ma DAC'a i funkcjonalnie na poziomie przedszkola, ale gra naprawdę energicznie, może tylko czasami za bardzo góra dominuje. Na duży minus - ciężko precyzyjnie wyregulować głośność, przy drugiej kresce jest już głośno, do trzeciej nie doszedłem a cała skala to 10, do tego lekkie buczenie z głośników powoduje - przyczyna nieznana, być może kwestie zasilania/prądowe. Do skorzystania z funkcji sieciowych mam yamahe WXC-50, nie WXAD-10 dlatego, że chciałem mieć gdzie wpiąć tv. Działa całkiem sprawnie, ale obsługa tidal czy deezer przez Musiccast jest dla mnie nie do przyjęcia.
 15. Monitor Audio SIlver 200. Wzmacniacz miałem wypożyczony, w dalszym ciągu szukam odpowiedniego źródła, ale jestem już coraz bliżej ;) CXA60 nie podeszło mi w ogóle, może dałem mu za mało czasu, a może należało od razu przejść na CXA80. Natomiast z tego co wyczytałem na forach to wszyscy polecają CA jako bezpieczne wyjście. Salon mam 18m2, więc w porównaniu do Twojego malutki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.