Jump to content

budasty

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Kynolog, kino domowe, z wykształcenia automatyk, informatyk.
  Sprzęt do oglądania i słuchania:
  Marantz sr5008, Denon DVD-700 (do dvd), Dune Hd 303d, Panasonic 50G30,
  Monitor Audio Bx5 + Bx center+Rel T5, surroundy Koda AV988,
  projektor Benq W500 - na półce.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Funkcjonalnie ten Solo 19 prezentuje się naprawdę dobrze, komplet wejść c/a, i jeszcze wyjście na subwoofer ma. Edifier s3000pro nie ma wyjścia na suba i brak wiarygodnych recenzji. Sam w tej chwili szukam upgrajdu dla Edifierow 2600 i chyba wymienię je na monitorki Focal Alpha 65. Odsłuch tylko przy biurku, tak duży Solo w bliskim polu mógłby się juz nie sprawdzi, ale trójdrożność + komplet wejść/wyjść kuszą.
 2. @przemak - jak tych monitorków nie ma na rynku? Na youtube jest mnóstwo, aż za dużo pozytywnych recenzji, polskie też są, wszyscy tak chwalą, że zastanawiam się czy nie bezpieczniej kupić jbl 306, które są baardzo podobne(ta sama elektronika) ale mają baz refleks z tyłu co pwoduje, że mogą byc mniej ustawne. @audioburak - przez jakieś "proste" rca ale kupię lepsze na pewno - 1.5m wystarczą w zupełności.
 3. Witam Przy kompie mam w tej chwili na standach Edifiery 2600 podłączone za pośrednictwem Dac Fostex - chciałbym coś bardziej detalicznego, bo jak porównuję ze swoim drugim zestawem to sporo detali brak lub je bardzo słabo słychać. Czy monitory studyjne bliskiego pola mogą zastapić "komputerowe głosniczki"? Odsłuch tylko przy kompie, pokój mam około 15m2. Ma sens kupowanie monitorów zamiast "typowo komputerowych" głosników jak np. Edifier 2000pro? Jestem spod Opola, możliwości odsłuchowych brak. Zastanawiam się nad monitorkami Kali Audio 6, które zbierają bdb recenzje i cena niewygórowana. Do 3 tys złotych mogę na monitorki wydać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.