Jump to content

Ireneusz Janowski

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. No nic, mogę je sobie pożyczyć i porównać, więc w sobotę je przytaszcza. do domu. Co do kabli na jakich sucham to są zwykłe kable miedziane o troszkę większym przekroju, i czystszej miedzi, jednak równie dobrze będą się nadawały do pociągniecie dodatkowej żarówki w sypialni 😉 - pewnie cena za metr max 5 zł Proszę zatem o poradę jakie kable użyć ( aby się nie zrujnować ) aby podłączyć Rokasan K3 z Tannoyami albo tymi obecnymi XT8F, lub Precision 6.4. Coś o porównaniu tych 2 modeli napiszę po weekendzie.
 2. Do swoich musiał bym dopłacić 1400zł Kurde nie wiem co zrobić, moje mam od nowości, tamtych pochodzenia nie znam Wyglądają na bardzo zadbane ale mogą mieć i 7-8 lat. Spróbuję je pożyczyć na odsłuch w domu. Może się osoba zgodzi. Przy okazji czy jakieś konkretne kable wzmocniły by troszkę bas w tych Precision 6.4? I drugie pytanie czy mogą stać blisko ściany ( tył 20-30 cm )?
 3. Witam. Mam pytanie od prawie 3 lat grają u mnie Tannoye XT 8F wraz z Roksanem K3. I ten zestaw uważam za świetny, ale... Mam możliwość wymiany moich Tannoy na używane Precision 6.4 z dopłatą z mojej strony Wizualnie te Precision 6.4 wyglądają bardzo dobrze, jak grają nie wiem, ale przed podjęciem jakiś kroków mam do Was pytanie Czy warto z moim wzmacniaczem łączyć Precision 6.4 ? Jak to będzie grało? Od razu mówię że wzmacniacza nie zamierzam zmieniać, jestem z niego bardziej niż zadowolony. Rodzaj muzyki której słucham to jazz, soul, blues lekki rock. Oraz na bieżąco TV idzie przez w/w zestaw.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.