Jump to content

kerikawon

Branża
 • Content Count

  1560
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DESW Fechtunek Historyczny.
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

13445 profile views
 1. I tu się zgodzę z powyższym tylko w zakresie subiektywności odczuć. Zmiany są słyszalne, wiele zależy od systemu oraz od słuchającego. Ten kabel Taga Harmony można szczerze rekomendować choćby dlatego że jeśli słuchający nie zauważy różnicy w co nie wierzę, to na pewno nie wyda fortuny. Ja mam z tym kable same pozytywne doświadczenia.
 2. Ciekawe co wybrałeś. Jakieś odsłuchy były ?
 3. A tu najnowsza recenzja tego kabla. Akurat mój dobry prawie przyjaciel Arek Ogrodnik ma identyczny gust, wiec zawsze się posiłkuje nim przy opiniach o sprzęcie. [Hidden Content]
 4. Właśnie co z tymi Kablami zasilającymi Taga. Moje pierwsze wrażenie po włożeniu do gniazdka, wzmacniacz gra głownie średnicą i wysokimi, dopiero po dwóch dniach sytuacja sie normuje i jest całkiem sporo basu. Jak to u was przebiega ?
 5. Tu fajna recka zestawu 7,1 opartego na najniższej obecnie serii Paradigm Monitor SE [Hidden Content]
 6. Wypożycz z salonu w Regułach i będziesz wiedział jak sie to ma do twojego systemu. Telefon do Darka dam ci na priv jak co.
 7. Chodziło mi o to że Paradigm zawsze się broni i robi konkret, nawet w porównaniu z ostatnio będącymi na fali. I jeśli ustępuje to o włos a znacznie częściej jest tym lepszym wyborem. Co wy na to ?
 8. Zawsze twierdziłem że subwoofery Paradigm są najlepsze w swoich kategoriach na rynku. Tu porównanie z ósmym cudem świata według tak zwanych znawców. Co wy na to ? Defiance V12 CEA 2010 Results (2 meter RMS) - 12inc / 120W RMS 25Hz 97.1 dB 31.5Hz 102 dB 40Hz 106.7 dB 50Hz 109.1 dB 63Hz 109.4 dB SB-2000 CEA 2010 Results (2 meter RMS) - 12inch / 500W RMS 25Hz 97.1 dB 31.5Hz 102.8 dB 40Hz 108.3 dB 50Hz 108.9 dB 63Hz 109.2 dB
 9. Tak uważam po wielokrotnych porównaniach z głośnikami innych firm o podobnych przetwornikach. W skrócie- teraz się tak głośników nie robi 😉
 10. Znalazłem informacje jest to standardowy gwint calowy 1/4 -20
 11. Oczywiście i dlatego słyszymy wpływ kabla zasilającego Sic ja to napisałem ? Pewnie zawsze słucham pod wpływem środków, autosugestia ceną wszystko tłumaczy, oraz czytanie bzdurnych testów kabli zasilających.
 12. Tu nie chodzi o suwmiarkę bo jest to gwint calowy, ewentualnie o innym skoku niż normalny metryczny. 6 mm metryczny wkręca się tylko dwa zwoje.
 13. Ciekawe prawie 800 wpisów i ani razu nie nie padło słowo Paradigm ani MartinLogan. Znamienne jak opiniotwórcze.
 14. Zawsze, kwestia konstrukcji kabla i w miarę dobrych końcówek. Oczywiście pamiętamy że kabelek do zasilania ma jakieś tam swoje parametry elektryczne. Zależnie też od tego działa jak zestaw filtrów. Jednakże wykorzystując dobre końcówki a zmieniając sam przewodnik lub (ponieważ niektóre są tak zbudowane, np wielorakie plecionki) zmieniając sposób ich podłączenia można dojść do ciekawych wniosków a i znaleźć najbardziej satysfakcjonujące nas osiągi.
 15. Szczerze to nie wiem, na podstawie czego MS wysnuł taki wniosek. Choc przetworniki nisko średniotonowe użyte w tych Taga są bardzo ciepłe. Jak pewnie czytałeś w materiałach to prasowana owcza wełna. Ale powtarzam jestem Pardigmowcem mam Monitory Paradigm i graja one jak wolnostojące głośniki, wiec moje odniesienie może być skrajnie mylące bo zazwyczaj każdy monitor o podobnych gabarytach w porównaniu z moimi Studio 40 v4 rozczarowuje. Kolejna rzecz to ze bas jest funkcją pomieszczenia, czyli im mniejsze tym większy bas. Warto wskazać gdzie mają grać . Głośniki to w końcu specyficzny instrument i tak zagra jak pozwoli jego otoczenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.