Jump to content

Prawie Audiofil

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About Prawie Audiofil

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Witam, chciałbym podpiąc tego DACa pod smartfona na Androidzie z dobrym audio w rozsądnej cenie. Wiem ,że najlepsza byłaby górna półka np. lgv30 czy Sony Xperia Premium , tylko one kosztują już ok. 3 tys. Jakiego smartfona polecilibyście do takiej "kanapki" w przedziale za nowy powiedzmy 800-1200 lub używane w podobnym pułapie cenowym? Jeśli to temat do PC Audio , to proszę o przeniesienie wątku, pozdrawiam wszystkich
 2. Teac A-H500i - mam i jestem bardzo zadowolony. Dżwięk jak i wygląd na 5+
 3. dzięki za wszystkie informacje
 4. Nie do końca z tymi danymi STX, jest wszystko świetnie opisane ale akurat o wymiarach samych przetworników nie znajduję informacji.
 5. Panowie, właśnie sprzedałem swoje sypialniane Ushery S-520 II. Po przeniesieniu systemu do salonu 25 m2 , z całością schodowo-kominkową ok.35 m2,zastanawiam się nad Electrino 150 lub 250. I teraz moje pytanie - jeśliby z Waszych doświadczeń wynikało ,że ta część 25 metrowa będzie wystarczająco nagłośniona modelem 150 ,to poszedłbym w tym kierunku.Słucham głównie małych jazzowych składów. Czy jednak odżałować i kupić trójdrożne 250-tki ?. Średnioniskotonowy to 16-tka ? A jak wyglądają wymiary poszczególnych głośników w 250-tce ?
 6. No dobrze, podjąłem temat tych słuchawek. Kupiłem synowi pod choinkę,więc już kilka tygodni pograły. Dzwiękowo akceptowalne. W bezpośrednim starciu ,jeśli chodzi o samo brzmienie przegrały jednak wg mnie z takimi dokanałowymi Brainwavz M1. Słuchałem muzyki z plików o wysokiej rozdzielczości poprzez mojego DACa IFI Nano. Także wygoda użytkowania jak dla mnie nie do przeskoczenia. Przy dłuższym słuchaniu (kilka godzin na głowie-sprawdzałem) ucho poci się znacznie ,a ucisk na małżowinę też nie przysparza komfortu. Dla oczekujących czegoś więcej raczej nie ta droga, w tym przedziale cenowym może są lepsze propozycje np.Creative Aurvana ? I jeszcze jedno , mają dłuuuuuugi kabel. Dla jednych zaleta dla drugich wada. Mi się niepotrzebnie plątał.
 7. ktoś wyżej napisał : masz zakładki - UTWORY / Nowe / Polecane / Top 20 / Polskie i...Master , tej ostatniej u mnie po prostu nie ma ok, inne oczy spojrzały i znalazły :)
 8. super ! dzięki mam nadzieję ,że się wyklaruje co nieco
 9. dzięki za wskazówkę ! i mnie się przydało (nie mogłem dojść ,dlaczego nie mam Master) jednak po zainstalowaniu Tidal na pc nie mam nadal ikonki Master w prawym dolnym rogu , jedynie HiFi.
 10. wszystko dobrze , ale wchodzimy tu już w pułapy cenowe zarezerwowane dla baaardzo zdeterminowanych, rozumiem, że za paręset złotych nie ma rozwiązań ?
 11. Mam podobne dylematy :) Nastawiłem się na AKG K701 , w przyszłym tygodniu chcę ich posłuchać. Może to będzie rozwiązanie ?
 12. Niestety masz rację ,Lumia z Windowsem nie zagra. Całe szczęście ,że za kilka dni bedę miał już Huawei P9 Lite, a ten jest na Androidzie.
 13. wyczytałem właśnie w recenzji audio.com.pl: http://audio.com.pl/files//5/9/1/591-idsd_nano.pdf "Urządzenie wyprzedzające epokę – zapewnia możliwość obsługi plików, których jeszcze nie ma (32 bity/384 kHz), wsparcie dla formatów DSD i DXD, komputer, smartfon czy tablet – bez różnicy, własne zasilanie (do 10 godz.), wyjście analogowe i cyfrowe na sprzęt stacjonarny"
 14. a właśnie nie wiem ! stąd moje pytania nie przebywałem jeszcze tej drogi w przygodzie audio
 15. Akurat w audio nie zwracam już większej uwagi na wygląd (może być i niepozorny- moje małe Ushery zawstydziłyby niejedne większe i ŁADNIEJSZE ;) Jeśli chodzi o IFI , słuchałem wielokrotnie u kolegi w jego systemie i byłem pod wrażeniem dzwięku tego przetwornika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.