Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

Bezlitosna Niusia last won the day on September 7

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation

22247 Dwudziesięciotysięcznik

About Bezlitosna Niusia

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7249 profile views
 1. Skoro taki Duda jest pisdętem, to w zasadzie każdy debil, cham i popychadło być nim może. Nawet ty. A nawet - zwłaszcza.
 2. Jackowski w swym pomyrdanym umyśle przewiduje wojnę, to pewnie Bąbowiec okrasza się wynglem w barwy wojenne.
 3. No i przegłosowali (dwoma głosami), że jednak Kraśnik będzie oazą obłąkanego katolstwa i wara potworom i najrozmaitszym zbokom z LGBT od tego rozmodlonego miejsca. Maryjka z Jeżurkiem i kilku klechów wystarczą do "dalszego, intensywnego rozwoju". Co prawda biadolili niektórzy, że przez tych wrednych Norwegów mieszkań dla najuboższych nie będzie, ale w sumie - xhuj z nimi. A ja się pytam - od kiedy to Norwegia buduje mieszkania socjalne (lub jakiekolwiek inne) w Polsce?
 4. Taki to doktor prawa, że zasadnym staje się pytanie, kto temu baranowi maturę załatwił i za ile. Bo jego promotor to już sobie resztki włosów z głowy powydzierał, że takiego bubla i przygłupa z szacownej uczelni wypuszczono...
 5. A Bupek nam zaraz opowie, jak to mafia rządzi Bułgarią...
 6. To samo powiedział Kurski. A Pies na to: - Daj spokój, Jacurek. To uczciwa dziewczyna.
 7. No - do tej pory tyrała w TVN, więc i tak jest "skażona" po wiek wieków...
 8. Spostrzegawczy ten Gądecki.😀 Strach przed utratą moniaków od strzyżonych baranów (bo te barany jakiś jednak rozum mają) objawił się, jako rzadkie gówienko, cieknące po kostkach. Ale Majuś zaraz Gądeckiego naprostuje i pokaże mu jego miejsce w szeregu. Tak szastać Godkową? Niegodziwe.
 9. "A reszta samolotu wylądowała, czy spadła gdzieś dalej?" 🤣😂
 10. Trzy centymetry ziemi, potem - beton. Tak samo ma Duda z kindersztubą. 😀
 11. He,he... W krakowskim Rydygierze poszedłem kiedyś (przy okazji pobytu w Polsce) do okulistki - mojej ciotki. Uuurrrwaaaa! Mam wrażenie, że dwa tygodnie szukałem wyjścia 😀. Szpital - moloch.
 12. Gdy wracałem z pracy, słuchałem tego tumana Wójcika. Ze śmiechu wodziło mnie po autostradzie od bandy do bandy. A ile wazeliny zużył! 😀 Ps - jak to jednak nigdy nie można być niczego pewnym... Gdy władała MSZ-tem niejaka Fotyga, ludziska prawie płakali ze śmiechu i zażenowania, mówiąc, iż już nikt głupszy trafić się nie może. No to przyszedł Waszczu...
 13. No, niby prawda... Tylko, aby szmaty Mahatmy tak akurat wyglądały - stylista brał duckę piniondzoruf. A te pożal się Boże garniturki i obuwie Kaczyńskiego, to dla niego chyba Zalewska z kontenerów PCK podpieprzyła. ...... Mój ulubiony tekst z Jabberwocky, Pythonów: " - Wstań, dobry człowieku. Pobrudzisz sobie łachmany". 🤡
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.