Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4751
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  103

Bezlitosna Niusia last won the day on November 23

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation

26185 Dwudziestotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7800 profile views
 1. Zawsze z Ciebie wyłazi zrzęda, krytykant i malkontent. To już Ci nie wystarczy, że minister od nauczycielizacji - Czarnek - święty i ciepły człowiek, jest odpowiednio i gruntownie wykształcony???!!! (Ten, co to godajo na mieście, że jest najlepszym przykładem na fatalną jakość prezerwatyw w PRLu...)
 2. Zrobiła się w Polsce taka dość zagmatwana sytuacja, że kobiety będą musiały poszukać odpowiednich mężczyzn do ochrony przed tymi, którzy z ramienia prawa powinni je chronić...
 3. Coś mało tego Omonu. Skoro na jedną Starowinkę potrzeba było siedmiu.... - poczkej, wezne liczydło... No, jakby nie obliczać i kalkulować - siepaczy z całej Polski będzie za mało na ten tłum.
 4. A za co? Że cytuję twoje plugawe teksty, na które moderacja nie zwraca najmniejszej uwagi? No, bez jaj.
 5. @stench - czy powyższe wyczerpuje Twoje najnowsze standardy "kultury i otrzymywania punktów"? Czepiasz się mnie o niewinny żarcik, a takiego haniebnego posta - jakoś dziwnie nie widzisz? Ale od czasu wojny o Twojego ulubionego człowieka z Zielonej Wyspy, nie dziwi mnie już nic.
 6. Cieszę się twoim kurwizyjnym szczęściem bo właśnie przeczytałem w Wirtualnej Polsce: "Premier zamraża do końca roku nagrody i trzynastki w budżetówce".
 7. A mężuś - Alain Prost. W podpisywaniu, co popadnie.
 8. Żartowałem. Ja też tego nie cierpię 😀. Dlaczego prostackie? Dobre przysłowie. A z tym "kieliszkiem", to mi coś od razu nie pasowało. Łyżka - oczywiście.
 9. Stanowczo mnie nie doceniasz... - książek przeczytałem kilka tysięcy, - wypitej przeze mnie wódki nie ma co liczyć na litry, lecz na wanny, - w nogach uznanego ani nie uznanego literata nie miałem okazji spać, - preferuję kobiety, ale do gejów nic nie mam. Korzystaj do woli - to nie jest zabronione. Chłopassju.
 10. Łociec Muchomor zaczyna mieć ciepło w majtkach. A i na zatankowanie aut "od bezdomnego" może wkrótce nie wystarczyć. Kanadyjski urząd skarbowy na polecenie ministerstwa skarbu zamierza przeprowadzić audyt w dwóch jego spółkach w Kanadzie. "Za szerzenie antysemityzmu i homofobii", gdyby ktoś pytał...
 11. "Oprócz ciała mam jeszcze duszę". Andrzej Mleczko.
 12. Jachuś - a znasz porzekadło, że "kieliszek dziegciu beczkę miodu zepsuje"? No, to teraz wiń ten promil... Ja na przykład nie jestem faszystą, a doskonale znam "faszystowskie myki"... Kwestia oczytania, spostrzegawczości i wnikliwej obserwacji środowisk - mój Boże jedyny - "narodowych", chłopaczku...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.