Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

Bezlitosna Niusia last won the day on August 20

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation

13660 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4701 profile views
 1. Mokry sen pedofila to jest eksklecha Gil w Smyku. ...... Dziś w południe machnąłem ręką na robotę i pojechałem na jarmarek w Clignancourt - może coś się trafi. Ano - kilka winyli się trafiło, ale zostawiłem do jutra u kumpla, bo się rozpadało strasznie. Pora monsunowa, czy jak?😀 Ale - przytargałem do domu kilka... kompaktów. Czasem kupuję, bo nie wszystko jest na winylu. Słuchajcie! No, jakże nie kupić????: * Loreena McKennitt - Book od Secrets. * Melaśka Harris - Roses on the Snow. * Love And Rockets - same. * White Stripes - White Blood Cells. * Soundgarden - Down on the Upside. * Nirvana - Nevermind. * Miles D. - doo bop * Pulp Fiction - soundtrack. * Irene Papas - Odes (!!!!!!). * Vangelis - 1492. * The Police - pierwszy hałas. * Van Halen - 1984. * Zuzia & the Banshees - Juju. * i - jako malinka na torcie, jedna z najlepszych płyt świata - Natalie Merchant - Motherland. + jakiś Cure, Daft Punk i kilka starych jazzów. Wszystko nowe, w foliach. 20 (dwadzieścia) centymów sztuka.😀😂🍓!!!! Coraz bardziej mi się podoba fakt, że niektórzy przechodzą na jakiesik tam strimingi i coraz to nowsze wynalazki. W wolnej chwili dorobię sobie półki. Tylko gdzie???😂🤕 Ściskam. Jacek.
 2. He, he!😀 Nigdy nie ukrywałem, gdzie kupuję winyle "za grosik" i gdyby któryś z Kochanych Kolegów zaczepił akurat o Paryżewo - chętnie wskażę drogę i pomogę. I powiem, że to mój kumpel z Polski i ma mieć zniżkę!!!
 3. Nie "chętnych", lecz chcących. Za pjontke, lub mniej. I nie szalejmy, towarzysze. Pokazać Wam francuskie single po pińcet u handlarzy, które walają się za półdarmo na byle jarmarku?
 4. Zasyfione, zawilgocone padło, niewarte szturchnięcia nawet długim kijem. Jednak mają ludzie tupet, usiłując opchnąć takie paskudztwo. Czas jakiś temu widziałem zestaw Unitry z serii MSH (deck, tuner, ampli) - stan mint, z kartonami zresztą. Śliczne, aż mi się przyjemnie zrobiło na duszy. Facet krzyczał 120€, do wzięcia za stówę. Odpuściłem. Może szkoda.
 5. Sie za młodu na taśmie oglondało!😀
 6. Sprytnieście moją uwagę, dotyczącą fatalnej ortografii w tytule - usunęli 😀. To teraz poprawcie rażący błąd w pierwszym zdaniu. Na tak znamienitym Forum - nie uchodzi! Kłaniam się i ściskam. Jacek.
 7. Nie wyrzucać! Za sto lat będzie zabytkiem! A póki co może posłużyć do mycia płyt.
 8. A co - że brzęczą? Podciągnąć pod instrumenty perkusyjne i ok!
 9. Tak sobie dumam, że ilość sybilantów zależy też od ilości zębów w paszczęce nagrywanego. Czym innym jest Zdzisia Sośnicka - posiadaczka tyłu zębów, ile ma pięć krokodyli do kupy, a czym innym - Ryszard Riedel lub Shane MacGowan z The Pogues, którzy w latach świetności mieli po trzy naturalne zęby. Wkrótce - uzębienia zero, w pyskach wiatr wiał i świszczeli, chrzęszczeli i pluli (co naturalne) w mikrofony. Nie znam się kompletnie na realizacji dźwięku, ale myślę, że dla panów za konsoletą musiało być to nie lada wyzwanie.
 10. W zestawie jest latarka. Słusznie. Coby po nocach z niewłaściwym nieboszczykiem nie gadać po próżnicy.
 11. Mam mieszkanie ponad 100 metrów 😀. Trochę klamotów jest! Plus cztery kotecki i psiuńcio. No i baba... A w nocy to się śpi, a nie sika. No - jestem już w tym wieku, że można równocześnie 🤔😀.
 12. Znajomy się pomylił. Lub Ty źle uslyszałeś. Nie 1 procent, ale (i to w porywach) 1 promil.
 13. Muniek Stassstssyk - obojętne, na czym słuchany - "prosimy nie regulować odbiorników. To i tak nic nie da." Nie da się ukryć - nie znasz się. Jarrett tak "drze ryja", jak to taktownie ująłeś - od jakichś pięciu tysięcy lat. Wielu słuchaczy to irytuje. Ja akurat lubię te jego "krzykania":-). I daj mu Boże jak najdłużej. I nam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.