Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

Bezlitosna Niusia last won the day on December 5

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation

15600 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5303 profile views
 1. No. Bedzie niebagatelny. Ja se dla uspokojenia czytam tako opasło ksionszke, gdzie to głowy ucinali wrogom. Najlepiej - po trzy naraz. 😀
 2. Ja się dopiero dziś dowiedziałem, kim był Pan Dzięcioł. Jakoś mi to umykało, bom, pozbawion telewizji - nie wiedział i nie znał. Dlaczego to robisz, Bombowcze, głupcze? Idioto?
 3. Maju i reszta by zbaraniał, gdyby wiedział, ile razy wdeptuję do przybytków...😀 ,, Przyzwoicie". Jasne. Mógł strzelić ze służbowego gnata... A tego nie uczynił.
 4. No - ale prawi ten wykształcony doktorek, że mu tak szpitalni prawnicy radzili. A on im ufa. Kogo wy tam k**wa w tym szpitalu zatrudniacie? I już chyba wiem, czemu na śniadanie chorym przysługuje czips i płetwa od śledzia. Tym umierającym - skrzela.
 5. Mam!!! Przypomniałżem se!!!!!! Gent. W tekturkowym opakowaniu. A te Niebieskie Caro to nosiłem, jak typ z najlepszego filmu świata. Zawinięte w rękawek tiszerta. 😀
 6. Toś z Wikipedii wydłubał?😀 Jarał do śmierci, może troszkę mniej, bo mu już nie chciano w Tabacach sprzedawać. Nawet francuska telewizja (TF1) przestała reklamy o kuniach z siewnikiem nadawać, bo ludzie z pretensjami dzwonili... Ale, w sumie - fajny był gość. W licealnych - może wcześniej? czasach za podkradzione ( wybacz, Jeżurku) mojej Mamuni pieniądze - Arberie i te drugie z Albanii, której to nazwy nijak przypomnieć sobie nie umiem - i się tak pięknie kaszlało!😀🤡
 7. Niejaki "Ciumek" - sk***ysyn, że aż trudno sobie większego wyobrazić- właśnie awansował, pod osłoną nocy. Pomódl się i za niego. Solidnie i precyzyjnie. Może go szybciej szlag trafi.
 8. Przecież ja się ciebie nie pytałem, czy Karczewski wpłaca na takich, jak ty. Toteż - spłyń.
 9. Taki, qwa - kolejny Kryształ. Ci on. Oni naprawdę myslą, że ich złodziejstwo nie wyjdzie na jaw? I że będą musieli zwrócić zagrabione pieniądze? Po, oczywiście - uprzednim odsiedzeniu kilku lat.
 10. A i Karczewski z "bezpłatnego urlopu" za pół bańki bez mała - coś opowie w Kurwizji, bo "kocha swój zawód". Oni są niesłychani... Już co na to xynwaksx nawet nie zapytam. Robi zdjęcia po nocach - niech się wyśpi, wzorem szefa.
 11. Po co czytać, gdy się zna? I na półkach ma? Fakt - teraz nie przeczytałem, bo skryncom se szlużeńka.
 12. Omar Sharif, którego znałem osobiście i śmierdział okrutnie - palił sześć paczek dziennie. Żółtych Gitanesów. Wiesz, co to było?😀 Niepojęte...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.