Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4705
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

Bezlitosna Niusia last won the day on March 11

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation

18477 Dziesięciotysięcznik

About Bezlitosna Niusia

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5995 profile views
 1. Znam tylko dwie części Selekcji i o ile jedna to kicha absolutna, to ta część, gdzie ich trzymają w piwnicy i "robią w xhuja" - nawet teraz świetna. A role Talara i Walczewskiego - wybitne. (oczywiście moim zdaniem 😀). ...... Coś mi przypomniałeś: wyszperam sobie za chwilę Kłopoty To Moja Specjalność z Jerzym Dobrowolskim. Nie sci fi, ale z tamtych lat. A Clannad wciąż lubię i już mam prawie wszystko (winyle i CD). 👍🐈
 2. Już gdzieś, kiedyś pisałem: w oryginale jest lepsze. Choć przekład Filipa "Dudusia" Łobodzińskiego - przepyszny i smakowity. Mniamciuś😀👋
 3. He, he - pamiętne Studio 2. Ulice pustoszały, ludziki gnali do domów, mało sobie gnatów nie łamali, aby tylko niczego z programu nie stracić. Bo to w ówczesnej telewizji było jedyne, co dało się obejrzeć. I dobranockę. A Kosmos 1999 - wtedy oglądałem z zapartym tchem, odgryzając sobie palce z nerwów 😀. No i parę lat temu na jakichś brocantach ("jarmarek", gdzie prywatni ludzie sprzedają niepotrzebne im rzeczy) trafiłem na ładnie wydane dvd tego serialu. Kupiłem za przerażającą😅 cenę 3euro, bo było zdekompletowane i zamiast 13 płyt, było ich tylko 10. Chrupki, cola, włączam i - wytrzymałem z trudnością może trzy odcinki. Wieje nudą, biedą i śmierdzi myszą. Nie sprawdziło mi się po latach, niestety. Choć określenia "kultowy" nie można temu serialowi odmówić.
 4. Według notorycznego typ, cierpiący na raka, którego przejechał pociąg - zmarł na raka. Ot - pisia logika i wrodzona potrzeba oszukiwania wszystkich wokoło.
 5. Jest jeszcze jedna opcja - poetycka. Coś a la Mandelsztam.
 6. Hmmmm... Od siebie mogę powiedzieć tylko to, że nie czuję się wcale postem Chicago urażony, czy tam - poniżony. To fajnie czytać faceta, który wie, co mówi, zamiast mówić tylko to, co wie. (jak nie przymierzając bohater tego wontecka)
 7. - Tatusiu! Patrz, jaka fajna blondynka! To co - pałą w łeb, za włosy, zaciągniemy do jaskini i zjemy? - Tak, synku. Pałą, za włosy i do jaskini. Ale zjemy mamusię.
 8. Jak ciąża mojej sąsiadki, u której kafelki kładłem... Ale się jakoś wybroniłem z zarzutu zapylenia.
 9. Termometrów będzie wkrótce więcej, bo 60 pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w jakiejś dziurze pod Radomiem już choruje. Są zamknięci. ...... Suski na pytanie dziennikarza w Sejmie "dlaczego nie ma pan założonych rękawiczek?", z ukochaną przeze mnie naiwnością i bucowatością odparł: "- Panie! Chciałem ubrać, ale jedna się rozpadła zaraz, a druga po chwili. Chyba stare były". Kurdupel go powiesi. Polska Radomiem Europy.
 10. Aby w jakikolwiek sposób uratować tę władzę - piątki bym nie ofiarował. Mówię o pięciu centymach.
 11. Tak, jak napisałem - jeszcze o tym nie wiesz.
 12. Xhuj z ludźmi i ich życiem, to ma w głowie Kaczyński, prąc z wyborami... A, właśnie - pójdziesz na wybory, Bupek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.