Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4774
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  158

Bezlitosna Niusia last won the day on June 4

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

35582 Trzydziestotysięcznik

Audiostereo

2132

Bocznica

33450

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9959 profile views
 1. I zawsze mają coś mądrego do powiedzenia. W przeciwieństwie do azjatyckich i zacofanych zwolenników średniowiecznego pana z brodą, bujającego gdzieś w niebiosach.
 2. A co? Oderwałem cię od sjesty, bo właśnie trawiłeś obiad i sukcesy? Przepraszam.
 3. Naprawiasz Forum, Jachuś? Naprawiaj, naprawiaj... Świetnie ci idzie, jak na porządnego Pizdraka przystało. Już prawie nikt nie pisze...
 4. O czym wy, ludzie, mówicie???!!! Nie daliby rady, choćby dlatego, że jak Stany długie i szerokie - nie ma tam odpowiedniego człowieka, by to barachło naprawić. A 90% produkcji niedomagało już przy wyjeździe z fabryki. Wiem, bo miałem klamota. Zaraza, że strach. Trudno naprawiać rzęcha w tym samym warsztacie, w którym do świetności się doprowadza stare Shelby.
 5. 😂😃🤣 Dotąd doczytałem. Dalej równie debilnie? Również.
 6. Są politycy i ... politycy. "- Tak, panie Prezesie. Tak wyglądają surowe ziemniaki". Bo zawsze widział ugotowane, podetknięte pod nos. Ostatnio u Przyłębskich. (ot - to ci dopiero prawdziwa Zyzolowa "postać ze spiżu")...
 7. O! Jachuś! Leć ty lepiej ponaprawiaj jeszcze trochę forum - zgrabnie ci to idzie...
 8. Nie piję - wrzody. Masz wiele z Jachusia - on też, gdy nie ma co i jak odpowiedzieć, zarzuca mi alkoholizm od pradziada i odwrotnie ułożony parkiet lub kafelki. Ot, pizdrate, pizdrate... Co ja z wami mam - sto pociech i dwieście utrapień. Przywołujesz artykuł sprzed bez mała ćwierci wieku, nad którym całe pomyrdane prawactwo, które kochasz się wytrząsało i masz teraz o to jakieś dziwaczne pretensje...
 9. I wódkę pił z Michnikiem, a nie to co teraz - z jakąś przypadkową hołotą.
 10. Co znaczy - "nędznych chwytów", pisi fanatyku? Masz - z tego samego artykułu, który wybiórczo cytujesz: "Chciałem zająć się nieszczęściem, które szykują nam bracia Kaczyńscy. Opcje skrajnie prawicowe, które się ostatnio w Polsce pojawiły, okropnie mi się nie podobają". A fakt, że "pójdę precz" nie znaczy, że przestanie śmierdzieć...
 11. Jak cholera. A najwięcej w nich Bupka. (łażę za typem i sprawdzam - ani słóweńka nigdzie nie napisał; reformator, psiamać...)
 12. Udzielił także obszernego wywiadu faszystowskiej, nędznej gnidzie Braunowi. Z czego wynika tylko drobna dla Pana Lema niewygoda - do dziś się przewraca w grobie... Patrzaj, jak krzywo. Chciałby wyjść i sprostować, lub przynajmniej przeprosić przyzwoitych ludzi, a tu - nie da rady.
 13. Przecież żeś se, qrna, wybrał pizdratych. To się teraz ciesz i chwal Pambuka. I czytaj, czytaj, czytaj... Większy będzie pożytek, niż z durnej pisaniny.
 14. A coś robił w czasie, gdy tak usilnie i z zaangażowaniem opluwany i szmacony przez ciebie Michnik gnił i popierdywał z zimna w kryminałach? To samo, co teraz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.