Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4548
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

Bezlitosna Niusia last won the day on October 10

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation

14673 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4918 profile views
 1. Wpadł mi kilka tygodni temu w łapy winylek (wznowienie) grupy Schonwald "Dream for the Fall". Wrzuciłem na półkę 'do posłuchania' i zapomniałem. Dziś rano pieczołowicie rozciąłem folijkę ("cefalon"😀, jak mawiał pewien mój koleś) i słuchnąłem dwukrotnie. Niby nic odkrywczego, ale gdy ktoś nie zapomniał i wciąż lubi Clan of Xymox - warto się zapoznać. ...... Słuchajta FIPa, ludziska!!!👌🗼📻
 2. Nie zaszalało. To typowy rozmiar. Miałem kiedyś tego Concorda. Wpadł mi w łapy na jakimsik jarmarku i kupiłem z ciekawości. Wkładka przeznaczona wyłącznie do grania maxisingli w przeróżnych klubach, dyskotekach i remizach, gdzie nikomu na dobrym dźwięku nie zależy. Ma być przegięte basisko i głośny jazgot. I do tego się ta wkładka nadaje nadzwyczajnie. Jak Koledzy radzą - kup zwykły headshell, załóż co Ci tam pasuje i sobie słuchaj. Bo, że gramofonu wina - nie wierzę. To jest całkiem dobry sprzęt i nie do zajechania.
 3. Czemu? Miodna płyta! FIP ma jeszcze takie "podstacje" - Rock, Electro, Jazz... Może nunu, dudu i kołysanki się znajdą? Zapodaj Córeczce Różową Panterę. Niechaj się rozwija! 😘
 4. Hi,hi ,- nie mówiłem? Właśnie zaczęli...😀
 5. Przyjdą, przyjdą... Ale - bywa, jak teraz, że marudzą tam okropnie...🤔😀 Teraz Vangelis - El Greco. W innym wykonaniu... O 19:00 przyjdzie facet od, hmmm- dżezu, który nie mówi po francusku. 😀
 6. Bardzo się cieszę, że popierasz moje ukochane radyjko. Bo ono fajne jest. Słuchajcie, Chłopaki, a takich rzeczy się dowiecie, że strach!😀
 7. A teraz w FIP grają nokturn 21., Chopina. W wykonaniu Marii Joao Pires. Coś przepięknego...
 8. No - mówiłem! Wszystko w jednym worze. A, czy słucham regałowców? Oczywiście! I bardzo lubię, bo noga sama chodzi.😀 Oh! Ten Black Uhuru... (tu aże mlasnął z ukontentowania).
 9. Się porobiło... Ten Raman, ów - Fakolyego... 😀
 10. Nie znam, ale przecież trudno znać wszystko. Żywiołowość i radocha - to cenię w koncertach. Tak generalnie, to wyrocznią i drogowskazem dla mnie, czego słuchać i co kupić, jest paryskie radio FIP. Pisałem już o tej stacji kilkakrotnie. Mocno eklektyczna, Bach z Clashem i Stonesami, przeplatane Afryką (mój ukochany Tiken Jah Fakoly i jego chyba najlepsza płyta Coup de Gueule -polecam), czasem Indiami, a bywa - Polską😀. Totalny misz-masz, a przy okazji - zero reklam i wiadomości (te są - minutę, co godzinę). Naprawdę polecam Wam tę stację, bo warto. Ilem ja się tam znakomitej muzyki osłuchał!, to klękajcie narody. Przy czym - warto (słuchając w chacie z radia) mieć przy dupie telefon, bo prawie nigdy nie przedstawiają (kobieta o cudnym, niczym Pani Czubówna, głosem) wykonawców, ni tytułów. Idzie na żywca w Internecie. Zacne radyjko.
 11. Jest. A najlepsi są basista i chłopczyk w 34. minucie😀
 12. Jesteś mi winien za proszek, wodę, prąd i za ból brzucha. Posikałem się ze śmiechu, za co Ci serdecznie dziękuję! Dawaj te pinjendze.
 13. Ja p.lę. Dramat. Tragedia i wstręt. Ohyda i samookaleczenie... Żebym ja z Pisiakiem jednej muzyki słuchał, no to koniec świata i pora umierać. Gdy będę miał bilety - tyrknę do Ciebie, w takim razie 😀.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.