Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4737
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

Bezlitosna Niusia last won the day on June 25

Bezlitosna Niusia had the most liked content!

Community Reputation

20352 Dwudziesięciotysięcznik

About Bezlitosna Niusia

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6678 profile views
 1. O! I to jest żarcik, jak się patrzy! Przedni.
 2. Tak się akurat składa, że o dobry koniak u mnie nietrudno, natomiast o piwo, które da się wypić bez cofania - przeciwnie. Żaby pijają Heinekena, tfu!
 3. No, żebym ja @electro piwo stawiał, to już koniec świata...
 4. Szymuś - a nie taniej Cię wyjdzie kupić nowy dom?😀🤡
 5. Masz rację. Najważniejsze, co na to Zocha Ecipeciważnedzieci Klepacka. I co podepce tą razą...
 6. Ciebie to cymbał nie boli od uporczywych prób przebicia nim dna? Masz w sobie coś z rycerza. On i jemu podobni z jakże wysublimowanym poczuciem humoru wklejają i tak te najlepsze...
 7. Zresztą Duda wtarabanił się na krzywy ryj, bo zgłoszono jego wrzaski "z dużym poślizgiem". I takie coś nalozem na drodze: "Armatka wodna wjechała na wiec Dudy we Wrocławiu. Stoi w bocznej uliczce. To jednak szokujące - chyba pożar jest większy, niż myślimy". & "Piękne miasto, ten Wrocław!" Wrocław - szacunek! Tak trzymać i (jak gadał taki jeden w białym) nie popuszczać! 📣😀🎺 (nowy gwizdek wysyłam gołębiem towarowym)
 8. ... który w zasadzie, Marylko, był biały! A Murzyn należał do całej rodziny. Dziadek miał jedynie wózek inwalidzki, zawsze jakiś słoik dżemu truskawkowego i suszoną śliwkę, którą znalazł w zeszłym roku pod lodówką 😀.
 9. No i jeszcze trzeba z języka polskiego usunąć określenie "być w czarnej dupie".
 10. Nie nazywaj tego ścierwa (trojga, czworga???) przezwisk - Klapaucjuszem. Klapaucjusz był/jest arcysympatycznym bohaterem literackim, a to coś... - w zasadzie brak słów. Ps - moderacja, administracja, właściciele powyciągali z banicji i amnestię dali takim przeróżnym sqrwysynom, typu wszelakie doktorki, patrykowskie i inne gnoje, które to mendy traktując Forum jako miejsce do wylewania swych chorych idei i totalnej frustracji - otóż ci wszyscy "z wierchuszki" nie zdają sobie sprawy, że Forum jest bacznie czytywane przez dość spore Redakcje. I coś w końcu yebnie. Skąd wiem? Ano - wiem.
 11. A moderacja będzie stać, przyglądać się i - moooże???? - z jednego punkcika przywali. Zdumiewające...
 12. Święte słowa, Grzegorzu. Pamiętam moje pierwsze podejścia do tynkowania. Pod okiem i naukami doświadczonego kumpla. Robiłem dokładnie te same gesty, co on - kropka w kropkę. On - ciach! zaprawę na mur i się trzyma jak złoto. Ja - ciach! zaprawę na mur i wszystko - jebut na glebę. 😀
 13. A propos, marzycielu: Czy gnida Sakiewicz już zapłacił wyrobnikom w swojej gadzinówie, czy "pszeca ni mom, bom nowe BMW kupił"? Myślę zresztą, że wszystkie media trzeba oddać we władanie Macierewicza. Najbardziej polskiego Polaka, buhaha. Wtedy będzie git.
 14. A tak nawiasem mówiąc, to typa z odpowiednio sformatowanym przez Kurwizję i KK wiadrem zamiast głowy, który wczoraj groził spaleniem domu, bo kobiecina miała na płocie baner Czaska - gliniarze już bohatersko chytli.* Tylko patrzeć, jak gnoja jakiś prokurator równie bohatersko zwolni. * chytli, bo mieli blisko. Gdyby daleko - wtedy chwycili.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.