Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Everything posted by Bezlitosna Niusia

 1. To jest AT 3600. A w instrukcji nie podano, bo to obciach straszliwy. Choć - może to i nobilitacja???🤔
 2. Serdeczne wyrazy współczucia.
 3. A jakie to ma znaczenie przy tej usterce?
 4. Kiedyś pod bramę kamienicy przywieźli kafelki (około 30 paczek) i kilkanaście worków kleju. Pół dnia to leżało niepilnowane. Nic nie zginęło. Pracownik wtaszczył to wszystko po południu do mieszkania, zszedł na dół z miotłą, bo się trochę chodnik upaskudził tym klejem - usypało się z pękniętego wora. Gdy się odwrócił na moment - ktoś mu miotłę podpieprzył. Ludzie są wredni. 😀
 5. Do Bochni mam spory kawał drogi, ale opowieści typa będę śledził namiętnie😀.
 6. "... połączenie wody i ognia...". Można to ująć tak: Normalnie pierd...nięty.
 7. Za smarkatych moich lat gramofony w dyskotekach ni podkładek żadnych nie miały, ni pokryw, a muzyka ryczała tak, że szklanki dzwoniły dwie ulice dalej. I nic się nie 'sprzęgało'. Co ten Tusk narobił, to matkojedyno...
 8. Nie rozpędzałbym się specjalnie z tym włoskim żarciem i stawianiem obok niego wzmacniacza. Najpaskudniejsze spaghetti w moim życiu jadłem w Wenecji. A, przy okazji - najdroższe 😀.
 9. Czy ja wiem?... Jeśli wszystkie działają, to od zbierania takich na przykład płyt winylowych lub gablot z motylami - różnią się tylko gabarytami. A, gdy taki 'zbieracz' ocali stare klocki od przemielenia na wióry, to też mu za to chwała.
 10. A ja zbieram banknoty. Te współczesne, obiegowe. O różnych nominałach i stanach zużycia. Zbieram - jak leci, byle dużo. To ja jestem zbieracz, czy kolekcjoner?🤔
 11. Na nic nie liczy. A nuż się sprzeda. Kabel zrobiony z kawałków za - w sumie może stówkę. Licząc w tej kwocie robociznę. A, że się mówi? Ano - mówi, jak widać😀. Tylko, że to nie celebrytka, której spod kiecki sutki prześwitują, czy tam inny clitoris😌. To zwykły idiota.
 12. O wzmacniaczu się nie wypowiem, bo to wróżenie z fusów. Natomiast listwa, która "korki wywala"... No, qva - ręce opadają. Przecież takie coś - nowe, w sklepie - kosztuje parę złotych!
 13. To Ci się udało. Obśmiałem się. Wizyta w wędkarskim to początek. Gdybyś kiedyś chciał myć płyty bezmyjkowym sposobem - będziesz się musiał udać do sklepu dla plastyków. A! Ty nie mierz podłogi - ty zmierz wypoziomowanie gramofonu!
 14. Wklejta, ludziska Down Under! Bo to i nogą potupać, a i gardło odkrztusić - bo clip zacny!😀
 15. "...gdy nie wiadomo, w jakim stanie przyjdą...". Sedno. Gramofon się odbiera - o-so-biś-cie. Kropka. Bo później - płacz i zgrzytanie zębów, com jo uczynił! Zwłaszcza ten from der seconda łapa. ..... Kupowanie w sklepach z klockami wintidż (przynajmniej w sklepach, w których ja szperam i buszuję) ma tę zaletę, że Jaśniepan Właściciel, a jednocześnie technik/mechanik/elektronik - wie, komu sprzedaje. I że kupiec, dostający rok lub dłużej gwarancji (tak, tak!) - oczekuje czegoś najlepszego. Odpukać!!! U mnie się ten system sprawdza.
 16. Jasne! Dlatego dodałem 'kretyna'. O! takiego: 😀. A - czy "nie ma po co"? Bardzo chciałabym, by dziś kupiony przeze mnie wzmacniacz (za duże pinjondzory) grał bez najmniejszej usterki tyle (aż mi się nie chce liczyć, ile) lat. Ale ja to taki marzyciel jestem. Mocno niedzisiejszy typ. Pozdrawiam. Jacek.
 17. I tylko starej Meluzyny/Kleopatry* - nikt nie potrafi podrobić!😀 *Autentycznie. To wciąż zestaw mojego Starego - 86 lat!🙃 Mela - tuner; Kleosia - ampli. Lub odwrotnie. Ma toto od nowości, bez napraw, ingerencji, lampizacji, sracji, wariacji, tudzież perturbacji. A słuchane - na okrągło. I wygląd, jak z pudełka, tylko przyciski i gałki do cna wytarte. I, paczta - zadowolony!☺️ Tylko mu ostatnio zmieniłem oryginalne(!)kolumny na M2 Tannoya, bo tamte już pluły gąbką. A Tata mi na to: "- a po cóż? Gra tak samo...". To w ramach ciekawostki. Książki (te współczesne) są jeszcze oryginalne.
 18. Bartek - nie polecaj Systemdeka nowicjuszowi. Dawno nie byłem w Oxfordzie 😀, ale o ile pamiętam - jest tam kilka sklepów.
 19. Mój telefon gra w metrze lepiej, niż CD. Bo temu drugiemu druta z chałupy nie starcza... A tak poważnie - poza domem słucham MD. Zarobki, zarobkami... Ceny za zadbany, wypieszczony "wintidż" są straszne i nieziemskie. A zbierać stare rupiecie - warto.
 20. Proszę się nie czepiać. Tanie wino jest bardzo dobre. I tanie. Choć tanie gramofony już takie dobre nie są.😀
 21. Jak ja Cię lubię, drabie... Ale nie z dyskoteki? Bo takich rozchwierutanych Technicsów - sporo jest, niestety.
 22. Mam wszelako nadzieję, że i Moderacja potraktuje cię odpowiednio. Wreszcie. Raz i konkretnie. A śmieci sobie zbieraj, zbieraj...
 23. Aż tyle???!!! No, to porlicku kochany - nie uciągnę... Po świątecznych zakupach zostało mi w portfelu 7 centusiów😀.
 24. Ano - jeden 😀. Kup oba. Kwoty nieduże, a będziesz miał : 1). Porównanie i naukę na przyszłość. 2). Zapas, gdyby się któryś zj... Odmówił posłuszeństwa.
 25. I opera. Z tym, że o czym śpiewają w takiej np Carmen - wiem i potrafię zrozumieć. O czym natomiast Behemoth - ni uja. Choć wrzask tego typa podziwiam. To cza mieć gardło niebylejakie!🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.