Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4774
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  158

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Bezlitosna Niusia

 1. Znalazłem kiedyś komentarz, który po drobnych modyfikacjach będzie w sam raz: "Pozwólcie, że zadam pytanie czysto formalne, towarzyszu Kaczyński - Czy w chwilach, kiedy bredzicie, czujecie się nieswojo, czy też może spływa to po was, jak po śliskim łachu?"
 2. Gowina rozłamowcy powiesili jako członka. To musi być ładny widok.
 3. Ja zasadniczo - też. Ale na pytanie - "Co ma zdrowy, heteroseksualny chłop, gdy w czasach upałów kobiecinki poobrażały się na staniki, a majtki noszą pod postacią cienkiego sznureczka?" - odpowiedź może być tylko jedna: - Taki chłop ma kosmate myśli. 🤓🐝🐝🐝
 4. Nie wszystkie wyglądają, jakby je ktoś łopatą uklepał. Ta na przykład - też Mongołka:
 5. Często się nie udaje, ale próbować trzeba. 😃🐈
 6. Pełna, absolutna zgoda. Jeśli idzie o obrzydzanie i permanentne zohydzanie polskiego kk w oczach wiernych - jest jedyny w swoim rodzaju, fenomenalny i niezastąpiony. Gwiazda po prostu. Twierdzi to nawet moja eks-bratowa - osoba rozmodlona do granic przyzwoitości i autentycznie wierząca. Tak trzymać, panie Jędraszewski!
 7. Zbieg okoliczności, bo akurat miałem napisać o "Empirowym pasjansie", który też czytam po raz kolejny. Zresztą - wszystkie książki Łysiaka przeczytać się godzi i warto, bo pióro to absolutnie wybitne. ..... (Trochę mu się we łbie na stare lata pomyrdało, tudzież hurrapatrioryczny, katolskonarodowy bzik na syna scedował, ale jednak - warto czytać jego stare książki)...
 8. Na twoim miejscu bardzo bym uważał z czymś takim. Możesz się ostro przejechać, bo wiedz, że nawet ruskie trolle nie są anonimowe.
 9. Ty kliknąłeś. Naduś pierwszy z lewej i wróci do normalności.
 10. Ale tylko po niemiecku. Verfluchte PiSbande. Nawet ładnie się komponuje.
 11. Zgłaszaj. A ja cię zawsze tak będę nazywał, bo dałeś ku temu powód i dowód - nie raz, nie sto i nie tysiąc razy.
 12. Literatura zna podobne przypadki: "Środkową część ontarza polowego stanowił obraz mający przedstawiać Trójcę Świętą. Jeśli chodzi o gołębicę, to malarz nie mógł sprawy zanadto pokpić. Namalował jakiegoś ptaka, który równie dobrze mógł być gołębicą, jak też kwoką z rasy białych wyandottów. Za to Bóg Ojciec wyglądał jak zbój z Dzikiego Zachodu, taki, jakich się widuje w filmach kowbojskich. Syn Boży natomiast był przeciwstawieniem tamtego - młody, wesoły mężczyzna z pięknym brzuszkiem, przysłoniętym czymś w rodzaju majteczek kąpielowych. Robił wrażenie sportowca. Krzyż trzy
 13. Powiesz to prezesowi spółdzielni mieszkaniowej, z którym ta menda wojowała i tak pod nim ryła, że sobie o mało co w łeb nie strzelił... A "mściwa suka" to nie mój autorski pomysł, ale cytat z jej sąsiadów. Prawie wszystkich, cudaku.
 14. Ja to się tak zastanawiam, co NAPRAWDĘ miała na myśli Leniart, mówiąc te słowa. Mając na względzie casus Prezydenta Adamowicza i odpowiednio "doceniając" mściwość i niegodziwość pizdrackich bab (vide mściwa suka Staroń) - na miejscu Pana Fijołka natychmiast rozszerzyłbym stado ochroniarzy... Nie zawadzi.
 15. Maju - nie lecisz z pyskiem, że ktoś "obraża twoje uczucia religijne"? Tęcza im, burasom, przeszkadza, a rękawice bokserskie - symbol mordobicia i przemocy - nie przeszkadza. Klecha święci i się modli bez zmrużenia oka.
 16. "Niektórzy są tak biedni, że mają tylko pieniądze". Bob Marley
 17. Nie tylko. Baterie też już Morawiec wymyślił. 16e7aee36b333a72b20e2df36e52dc56.jpeg_2200x2200q80.jpg_.webp
 18. Cycki, Przyjacielu. Cycki!!!
 19. Zapomnij. Miast nieogarniętych sowizdrzałów, wolę ratować bezdomne koty. One przynajmniej potrafią być szczere i okazywać uczucia. Eruption. Fajna piosneczka była 😃🐈 Do mnie niech nie macha. Dudzie - owszem. Swojaki się docenią...
 20. Nie przeczę. Wolałbym chyba, by podopieczni Antka Poyeba i jego - mój Boże jedyny - "oficerów", raczej jednak nie ratowali mojego mienia. Albo się pogubią w okolicznym lasku, albo potopią w studni. Innej możliwości nie ma. A nie chcę mieć nieboraków na sumieniu. Niech już lepiej spinają trytytkami te zasrane Groty... On wciąż leci, od dawna.
 21. Masz rację - nic. W OSP są porządni ludzie.
 22. Bardzo chybiony przykład z tą strażą. "Strażacy - ochotnicy z miejscowości Zborowskie (woj. łódzkie) przepraszają mieszkańców wsi Czartki, którym wichura zerwała dachy z domów. OSP była gotowa do wyjazdu, lecz nie otrzymała zgody na akcję"... W Pizdratenland jest tak, że nie wolno, bo "choć bylibyśmy tam w kilkadziesiąt sekund, miejsce akcji o 100 metrów przekraczało granicę gminy". Kurzył na urwisku, co, Jacuś? A zresztą - niech sie ta wali i poli... Byle do spodu i dokładnie. Wtedy przyjdzie ksionc i se kupi za pińć złoty.
 23. I zawsze mają coś mądrego do powiedzenia. W przeciwieństwie do azjatyckich i zacofanych zwolenników średniowiecznego pana z brodą, bujającego gdzieś w niebiosach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.