Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4734
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  84

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Bezlitosna Niusia

 1. Zasuszonego na wieczną rzeczy pamiątkę? 😀🐈
 2. Jeśli M. Cz. to Mieczysław Czechowicz, to się mylisz. Czechowicz użyczał głosu temu pierdolniętemu misiowi, natomiast gadał z nim Bronisław Pawlik. I to on właśnie, myśląc, że kamery są wyłączone, powiedział ten grepsik. Wywalili go z rozmów z Misiem z Okienka, a zastąpił go Stanisław Wyszyński. A niedługo potem ta cała arcynudna gadanina zeszła z ekranu, słusznie zresztą, bo to było absolutnie beznadziejne.
 3. Pojeb Patrykowski. Wygrałem coś?
 4. To, że ty jesteś prdolnięty - to zarówno ja, jak i inni - wiemy doskonale od dawna. Naprawdę nie musisz tego faktu podkreślać każdym swoim żałośnie beznadziejnym postem. ..... Xhuj z PiSem! (mam wyhaftowane na ręczniku) i idę się wykąpać, bo gdy czytam twoje idiotyzmy - czuję się brudny. Bez odbioru.
 5. Najściślej i ostatecznie o przysługujących prawach obywatelskich w pojebanej Ameryce, przekonał się kilka dni temu uduszony przez gliniarza Muzynek Bambo.
 6. Bardziej podobało mi się Twoje: "struł się żabą"😀. Miałem miesięczny rozbrat z polityką, ekonomią, pizdractwem, ogólnym prdoleniem, etc. Nawet tytułów nie czytałem. Odmłodniałem o jakieś sto lat i podleczyłem skołatane nerwy👍👋, czego i Tobie życzę. A w 07 zgłoś się - wszyscy jarali. Starzy, młodzi, niemowlęta, chłopy, baby (zwłaszcza te upadłe). Taki Borewiczowski "Opis obyczajów"😀. Lubię czasem obejrzeć. Jeden z najlepszych polskich seriali, bez dwóch zdań. Pozdrawiam. Jacek.
 7. "Robienie instytucji z kilku wykolejonych kobiet jest dla naszego kraju krzywdzące"... 😀😱🤔 .... ...bo na pewno nie chodzi Ci o: "Przyzwoity mężczyzna nie nocuje poza domem". 😀🤡🐈
 8. Od kilku dni remontuję butik, gdzie znajduje się maszyna do wyszywania wzorów i napisów. Wypasiona, sterowana kąpótrem, marki Brother. No i już wszystkie czapeczki i koszulki mam ozdobione hasłami typu "Jebać PiS", "Kaczyński - k*tas lepszego sortu", tudzież inne, równie patriotyczne napiski. Żaby w metrze i na ulicach nie kumają, natomiast wśród Polaków hasełka cieszą się popularnością i aplauzem. Chętnym do wydziargania podaję z ochotą adres sklepiku.
 9. Ja bym po Tobie płakał... Szmat czasu na jednym Forum, setki rozmów - to się i człek przyzwyczaił i polubił Soundzika 😀👍🤡.
 10. Żyję 😀. Tylko mam cholerny przesyt próżnej gadaniny o niczym. No i w pierony roboty. Pozdrawiam Was wszystkich najmilej.
 11. A. To ja nie wiedziałem.
 12. Po lekach. Sklep zamknięty, a do dzikiego kawał drogi....
 13. Taki z Ciebie Pizdrak, jak ze mnie Hugo Kołłątaj.,😀 Zostaję na zawsze, boście fajni😀🐈...
 14. I bez ustanku to oglądam.😀
 15. Raz jeszcze ci powiem - to twoi idole, przez ciebie wybrani. Prezesy und jego banda. Teraz się ciesz, raduj i skanduj Hujnią. 😀
 16. Przecieżeś se dopiero przed chwilą takich śmiesznych wybrał 😀👋
 17. To ten qtas, który obraża kobiety?
 18. Bobcat, Ty i "inna mysza" od zarania piszą pod własnym zwiskiem. Ja też. A ten szmaciarz - nie chce mi się i nie mam czasu sprawdzać - po raz kolejny zmienia pseudo, choć gada wciąż to samo. Gdy zwie kogoś od "daunów" - nie ma ani nici porozumienia. (Takim jednym się opiekuję, gwoli informacji). Jest świetnym facetem. Ja w takim przypadku, w takim Forum nie chcę uczestniczyć. Do zobaczenia. Gdzie indziej. Jacek.
 19. Raz jeszcze pytam, jak się to dzieje, że taki Patrykowski ma wstęp i możliwość pisania na Forum?
 20. Pamiętacie "śpiewaczkę" z serialu Barei? Ostatnio pomieszkuję u mojego brata (miał wypadek na motorze i się opiekuję połamańcem) i jakaś baba z piętra (nie wiem, którego) - wrzeszczy podobnie. Gdy tylko zaczyna swoje wycie, jakiś przyzwoity, ceniący swe życie, typ (też nie wiem, z którego piętra) - otwiera okno i się wydziera na pół miasta "ta gueule!!!!!!", co w wolnym tłumaczeniu znaczy - zamknij mordę. I wtedy można spokojnie obiad przygotować. Czego i Wam wszystkim życzę.
 21. Ty? To, podobnie jak Żezik!😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.