Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by Bezlitosna Niusia

 1. Czyli za paczkę podpasek mój Kobietronek może mieć kilka milionów litrów benzyny. Jutro jej kupuję bilet i niech robi biznes. A na poważnie - byłem i widziałem, jak tam cienko przędą i jaka kicha. Nie ma czego zazdrościć.
 2. Tak coś jeszcze, Panowie: W Japonii nigdy nie byłem, w Polsce byłem dawno😀, ale pragnę powiadomić Was, że godzina pracy elektronika - artysty (nie byle jakiego przygłupa, machającego na oślep lutownicą, ale prawdziwego fachury, mającego przy okazji dostęp do oryginalnych części) kosztuje w takiej na przykład Francji 60-70 euro za godzinę. Raz - że o takiego coraz trudniej, dwa - jeśli się już znajdzie, terminy są odległe, trzy - do naprawy klamota trzeba czasem doliczyć niebagatelne kwoty. I wtedy sens zakupu staje się mocno problematyczny😀. Ps - I przestańcie się żreć o te Sansuje, bo się rzygać chce. Pozdro. Jacek.
 3. Zawsze mówiłem, że jest jedna rzecz na świecie twardsza od diamentu - stempel na poczcie. Polskiej, zwłaszcza. Jak pani Ziuta ma zły dzień (chłop po pijaku zgubił wypłatę, menstruacja lub jej nagły niespodziewany brak, córka szesnastka w ciąży, etc) - jak przypuerdoli tym złomem - nie ma czego zbierać. Kowadła by może nie zepsuli, ale na bank - zgubili.
 4. Taaa... Sądząc i wnioskując po "stylu" tej twojej pisaniny - poziom buractwa istotnie jest dość znaczny. Idź za głosem serca i zamknij konto na AS, a poziom buractwa znacznie zmaleje.
 5. Bezlitosna Niusia

  Audio mity

  Skoro ma jedną - musi lubić!
 6. I to jest całe Twoje doświadczenie z vintage? Współczuję.
 7. Czyli jednak Ty pomyrdałeś lejce, bo @cinek pisał o tej zabawce.
 8. Przecież to jest wersja chińska.
 9. Szczerze? Mam wrażenie, że te nieszczęsne pocztówki grały jednak trochę lepiej 😀. Przynajmniej na moim Mister-Hit. A toto? Dla kogóż to jest? Gdyby kosztowało 10 euro - sam bym kupił, aby na półce postawić, bo hecny gadżecik. Ale - cztery stówy???!!! Bez jaj...
 10. Jest na YT kanał, nazywa się Techmoan. Gostek kolekcjonuje stare, niejednokrotnie zupełnie zapomniane i odjechane wynalazki, służące odtwarzaniu muzyki. W jednym z odcinków testuje takie coś - nowe, prosto z Japonii. Zresztą - miłośnikom wszelkiego rodzaju dziwadeł serdecznie polecam. Techmoan skupuje różne cudeńka po całym świecie i czasem prezentuje rzeczy, o których (daję głowę) - pojęcia nie mieliście, że istniały!😀
 11. Żadna to nowość. Japończycy mają to coś od wielu już lat. Jakość - hmmmm... - dyskusyjna😀. A nawet nie. Jakość - fatalna. Sukcesu nie wróżę.
 12. Jak to młodziaki godajo? "Buhahaha!!!!" Czy jakoś tak... Podliczą, popatrzą spode łba i umrą że śmiechu. A łun - zapłaci. I ponownie postawi "na półce". Genialne.
 13. Zaraz, zaraz... Chwila. Jeden z moich wzmacniaczy to stareńki Technics SU-V 707. Ile ma lat? 25? 30? Więcej, może? I wszystko w nim działa, jak należy. A potencjometr "kopania" - wręcz wzorcowo. Ps - na filmiku trochę przysypiałem, ale wolę takie językowe wpadki i niedoskonałości, niż miodowo- aksamitne pieprzenie 'profesjonalistów', wynikające tylko z tego, że dystrybutor sypnął pinjendzem, więc ma być przecudnie. Nie przejmuj się, Uchatku. Pozdrawiam. Jacek.
 14. Ale sklep z piwem - dalej jest! Właśniem stamtąd wrócił...😀😘. A ceny u typa... Bo ja wiem? Takie - zwykłe. Biorąc pod uwagę fakt, że to spory sklep w niezłej dzielnicy, w centrum ... Ceny na francuskich portalach "dla waryjatuf" są o wiele niższe.
 15. Dum Dum India... Eeeech... Łza się w oku kręci.😜 Choć ze starej, rumuńskiej tłoczni Electrecord mam jakieś płyty i specjalnej żałości nie ma. Ot - takie komusze produkcje.
 16. Gwoli informacji - facio (Central HiFi w Levallois), prowadzący od lat sklep z vintage i mający czasem okazy, zapierające dech w piersiach - wyprzedał wszystko za pół ceny i zamknął swój biznesik. Już, będąc u mojego brata i idąc do sklepu po piwo - nie będę miał na czym oka zaczepić. 😕
 17. Ile prochów i jakiego kalibru... Ale serial - kapitalny!
 18. Bo ja jezdem nałuczyciel!!!!😀 Przepytaj "hudego kota". On Ci o mnie opowie... Psiakość!🐈🤕😘.
 19. I wrzask mojej. To tremolo - nie do odtworzenia. Jak widać - mam problem!😀
 20. I ja mam tę nadzieję 😀. Przerodzi się, ufam! Choć, pamiętam, jak wlokłem moje winyle ze Szkocji..... Uuurwa!!!!!😀🤗
 21. Krótko i szybko: Zamierzasz to wszystko wlec (aeroplan kosztuje😀) do Polski? Ja kiedyś kupiłem CAŁĄ DYSKOGRAFIĘ Taking Heads od gościa, który właśnie wrócił stamtąd. I przywiózł całą masę płyt. Giełda "Pod Przewiązką" Kraków. Biletu to niewarte było, uwierz. W Polsce jest wszystko! I w najlepszym gatunku. Gratulacje za decyzji podjęcie!😀 Nic, tylko wracać...
 22. Kupicie, co chcecie. Wybór ogromniasty. Ja tylko słówkiem o płytach: Jeśli Szanowna Małżonka się zorientuje, ile, za ile i jak znakomite tytuły można nabyć w Stanach i pokocha winylowe brzmienie i dziwactwa z tym związane - nigdy nie zdecyduje/-cie się na powrót do Polski 😀.
 23. Moja Kobiecinka. Zawsze coś jej nie pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.