Jump to content

Bezlitosna Niusia

Użytkownicy
 • Content Count

  4774
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  158

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Bezlitosna Niusia

 1. Całe rzesze ludzi siadały z katolskim kościołem do stołu, by grać choćby w najszlachetniejszego brydża. Zawsze jednak okazywało się, że czarne zboki grają wyłącznie w trzy karty. A nahuj myśleć, gdy jest bozia i PiS?
 2. Ja powoli dojrzewam. Choć tych tysięcy godzin poszukiwania, szperania, dłubaniny w stertach "beleczego" w nadziei znalezienia czegoś wartościowego - trochę mi żal... Płyty dostanie syn - niech się teraz on biedzi... Dla siebie zostawię jeden gramofon, ze setkę (może dwie) płyt i będzie fajowo.
 3. Mam dziwne wrażenie, że kwestia analogu sama się powolutku rozwiązuje. Wreszcie w Paryżu otworzyli po świrusie wszelkie jarmarki, targi i tego typu miejsca, gdzie chętnie w wolnych chwilach sobie łażę, myszkuję i buszuję. W zeszłą niedzielę - Port de Clignancourt. Masa płyt winylowych, kupa kompaktów, siedem lub osiem gramofonów starej daty (co najmniej cztery - brać i grać). Ceny - wręcz mizerne. Przed lockdownem by się przynajmniej kilku pozabijało i leżało pokotem, dziś - prawie żadnego zainteresowania. Przepraszam za offtop, ale - o ironio! -
 4. Prawdziwe paljaki o niczym się nie dowiedzą, bo Kurwizja ani się nie zająknie na ten temat. A Trzaskowskiego widziano. Srał i własnoręcznie tamował odpływ. Nie wiedziałeś?
 5. Jedyne, czym się kiedykolwiek na forum pochwaliłem, to to, że miałem niebywały zaszczyt, przyjemność, satysfakcję i honor porozmawiać chwilę kiedyś po koncercie z cudownym i ukochanym przeze mnie Keithem Jarrettem. Nieczęsto się to zdarza komuś z publiczności. I - nie masz racji. Moja wiedza o gramofonach i innych winylkach nikomu nowemu się nie przyda. Przyjdzie kolejny i znów założy temat "jaki drapak za czy stufki, bo kurna, musze mieć"... A wtedy to już tylko pozostaje kopnąć takiego w dupę.
 6. A jakże! Aże się posmarkał z niewypowiedzianej radości po powrocie tego gnoja... I - nie udawaj. Doskonale wiesz, o kim piszę.
 7. Jeden z komentarzy: "Klęczeli, bo chcieli brać w paszczę". No, faktycznie. Chamstwo w cenie... Z Bogiem, dobry człowieku. Naści grajcara.
 8. A nawiązywało, nawiązywało... Zawsze ci sami, nieprawdaż??? A i jeden z Moderatorów - "przyjaźń wręcz dozgonna", psiakrew... Przykład sprzed kilku dni: Psyjemniutka dziewcynecka pyta, "jaki gramofon do 1000 złoty?" Tak - "złoty"😀🤕... No, ale to detal. U Czarnka się douczy. Odpowiadam, zgodnie ze swoim sumieniem, doświadczeniem i z najwyższą moją dobrą wolą, że - "taki i taki, bo, bo, bo"... (sześciu Kolegów "przyklepuje" moją opinię jakimsik tam lajkiem) Dziewcynecka zadała pytanie i poszła sobie w tak zwane "pizdu"; ostatnio była widzian
 9. No i fajowo. Słowem kluczowym jest "obecnie". I niech tak zostanie.
 10. pier**lisz, jak zwykle zresztą. I jeszcze nam napisz, jak ci "dobro forum leży na sercu", bo bardzo mi tego zwrotu brakuje...
 11. A czy ja twierdzę, że jest inaczej? Świra się trzyma pod kontrolą, na wyciągnięcie ręki, lub nawet dłużej, bo inaczej - nóż pod żebro wrazi pewnego dnia... I - jakże "nie ochrania", skoro ochrania???!!! Nie obrażaj mojej (i innych Kolegów) inteligencji, McGyver. Zresztą nie o to chodziło w moim poście. Powtarzam - takie haniebne coś, jak rzeczony .....(autocenzura) - po tym, co wypisywał i wciąż usiłuje - nie ma najmniejszego prawa w dalszym ciągu istnieć na Forum. Teraz się podrapcie w głowę i zadajcie sobie pytanie, po cholerę było jeść tę żabę..
 12. . Miałem już więcej nie pisać, ale jakoś się jeszcze zmuszę, bo dostarczyliście mi wczoraj sporo niespodziewanej rozrywki (?) i okazję do pewnych wniosków. Zatem po kolei: Po kilku latach "nieistnienia buca", względnego spokoju i bez nadmiernej szarpaniny na forum, bez obecności pewnego irlandzkiego psychopaty - wyciągacie sobie nagle tego śmierdzącego trupa z szafy - i zaczyna się kolejna afera. Przyzwoici ludzie mówią Wam - Moderatorom i tłumaczą, jak dzieciom, że tolerowanie typa wraz z jego afirmacjami faszystowskiego postrzegania świata i wychwalania morder
 13. Małpeczkę toking hedsuw to sam se puś, kochany bambaryło 😀. Ja se puszcze "śpikajonc jenzykami" i Cię przeżyję sześciokroć. Ło. Ty mnie nie drzaźnij, bo gdyś Ty grał na Bernardzie - jam rzucał singlami Niemena ze szafy. Bom był niejadek i tam mnie sadzano, coby wypaść. Wypasać, paść, czyli tuczyć. A i tak jestem chudy!😀🐈
 14. A co to jest? Coś do jedzenia? Przestań się zachowywać, jak mały zasraniec, przeproś tych i owych, zacznij używać przyzwoitych słów, ortografii i gramatyki polskiej - wrócisz i będziesz wciąż lubiany. Bo teraz siedzisz w dziurze, marudzisz i nic z tego nie wynika. Prześpij się z problemem. I, jak Ci powiedziałem - choć lubiłem sobie z Ciebie pokpić i pochichotać - zawsze miałeś we mnie kumpla i oparcie.
 15. Ale to Ty wszystkimi szargałeś i pomiatałeś, atmeg. To Ty zawsze ludzi, inaczej myślących - obrazałeś i wymyślałeś im od najgorszych. I nic ci nie skasowali, tylko połączyli oba tematy. Masz we mnie wsparcie. Śpij dobrze.
 16. He, he... Nie zagrzeję, bo cóż tu innego powiedzieć, ponad to, co już się kiedyś powiedziało? Zresztą - czuję się ostatnio tak ujowo, że gdy nie umrę tej nocy - będę musiał nazajutrz iść do roboty. I wtedy tam niechybnie umrę. 🤒🤕😁😀🐈 A kotów mam sześć. Dlatego muszę żyć. Tylko po to. Dla nich. Ciekawe, nie? 🐈
 17. Niemożliwe, żebyś tam wciąż miał bana i zakaz wstępu. Po tylu miesiącach???? Sprawdź. ... i nie prdol wreszcie, proszę....
 18. F politykierskim wontecku ostatnio, hudykocie najmilejszy, ale mję wqrwili tam na maksa. Całokształtem. Teraz będę doradzał tu. Tam już nie wrócę, bo same pomyrdane gamonie.🤒 Zatem - posiadanie gramofonu i tysięcy płyt winylowych jest bez sensu, albowiem - ..... 😀🐈
 19. Wiem. Zaraz tu przyjdzie nasz fajny Kolega @atmeg(trochę się boi) i sobie pogadacie.
 20. Sprawdź. Nikt Ci tam złego słowa nie powie. Tylko nie zaczynaj od narzekania na Niemców 😀🐈. "Swoi wrogowie" - fajnie powiedziane. Ściskam. Jacek.
 21. Pisz wreszcie po polsku, atmeg! Proszę cię. A i może wpadnij do wątku o polityce - może nie masz tam zakazu?
 22. Atmeg - przypominam, że nie oddałeś mi biustonosza w rekinki i stringów w hipopotamki, brzydalu. Czemu nie odwiedzasz wątku politycznego? Czyżby komuś się znudziło twoje pieprzenie o Niemcach?
 23. Zdaje Ci się. Reszta na priv.
 24. No, kurna... Nie "kobieta bogobojna", lecz "powiatowa Polska". Żałosna, zagubiona, zwyczajnie - stracona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.