Jump to content

Radoslaw Zydyk

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

259 profile views
 1. https://allegro.pl/oferta/stx-fx300-diy-jantzen-8244159955 https://ssl.diyaudio.pl/showthread.php/29344-STX-FX300-Aida-Design
 2. Radoslaw Zydyk

  Naim club

  No to mnie zmartwiłeś....
 3. Zapisuje się do klubu z T+A Criterion TAL 130. Pytanie która końcówka lepsza do ww kolumn T+A Pulsar A2000 AC czy T+A A1200R- proszę o podpowiedź. Jako źródło naim UQ2.
 4. Radoslaw Zydyk

  Naim club

  Jak wrócę podziałam z bi-amp. Jestem na etapie zakupu Nap 200 od kolegi z forum teraz muszę raz jeszcze przemyśleć zakup.
 5. Radoslaw Zydyk

  Naim club

  Podłączyłem bi-amp ale w ustawiniach dałem large speakers. Czy to błąd?? Aktualnie jestem w delegacji i nie moge sprawdzić.
 6. Radoslaw Zydyk

  Naim club

  Witam Zapisuje się do klubu. Aktualnie UQ2+NAP100 i T+A Criterion TAL 130. I od razu pytanie czy warto przesiąść się na Nap200?? W zasadzie decyzja juz zapadła ale chce poznać Wasze zdanie na ten temat.
 7. Koledzy gdyby ktoś miał chęć na moje Minasy(czarne malowane) to są na znanym portalu aukcyjnym- po wielu zapytaniach w sprawie wysyłki przełamałem się i zdecydowałem dodać opcję wysyłki na palecie.
 8. No to już wszystko wiesz?strona 305 i dalej jest więcej szczegółów
 9. Tak ja- zdaje się że Pisałeś do mnie??
 10. Gdyby koś był zainteresowany to na all-drogo wystawiam swoje minasy :(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.