Jump to content

Krzychu72

Użytkownicy
 • Content Count

  297
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

467 profile views
 1. W ofercie stałej nie mają centralnych kolumn. Przy zamówieniu frontów bez problemu jednak zrobią taką kolumnę centralną z tych samych przetworników. Cena wynosi ok. 50% kolumn głównych. Ze względu na praktyczny brak możliwości odsłuchu chciałbym się dowiedzieć od użytkowników, czy porównywali te kolumny z produktami innych firm. Producent zapewnia,że mogą śmiało rywalizować z kolumnami dużo droższymi.
 2. Witam. Czy ktoś może podać cenę Monitor M1 White ? Szukałem trochę w klubie i na stronie producenta, ale nie mogłem znaleźć. Dzięki.
 3. Te kolumny są na rynku już od kilku lat. Być może te modele będą wycofane i dlatego taka cena. Grają jednak bardzo przyzwoicie jak na swoją cenę nawet z przed obniżki.
 4. Witam użytkowników kolumn Akustyk. Mam zamiar w przyszłym roku skompletować docelowy zestaw kina domowego. Zastanawiam się między innymi nad kolumnami Akustyk. Na stronie producenta nie ma w regularnej ofercie głośników centralnych, nie mniej jednak podczas rozmowy telefonicznej otrzymałem informację, że bez problemu takie głośniki są wykonywane do każdej pary kolumn. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was posiada system KD opartego na tych kolumnach. Jeżeli tak, to z jaką elektroniką grają. Mam również pytanie o porównanie tych kolumn do odpowiedników w podobnej kategorii cenowej w detalu. Czy ktoś porównywał te kolumny do popularnych modeli oferowanych w salonach audio i czy faktycznie mogą one rywalizować z dwu- a nawet trzykrotnie droższymi produktami. Brak możliwości odsłuchu niesie ze sobą małe ryzyko. Z drugiej strony słyszałem tylko bardzo dobre albo rewelacyjne opinie na ich temat. Chciałbym jednak posiadać taki zestaw, który byłby wykorzystany w jak największym stopniu. Planuje to podłączyć do zestawu dzielonego Emotiva. Dzięki za pomoc.
 5. Kieszeń na dysk twardy jest obowiązkowa z powodów estetycznych, oraz dlatego że dyski wewnętrzne są trwalsze w użytkowaniu od zewnętrznych. Dolby Atmos nie jest do niczego potrzebny. Jeżeli chodzi o różne procesory zastosowane w odtwarzaczach to niestety, ale ich jakość nie jest taka sama. Miałem kilka lat temu pożyczony od kolegi odtwarzacz DUNE który niczym nie odbiegał jakością od mojego Asusa oraz od obrazu który był wyświetlany po włożeniu pendraiva do gniazda USB w telewizorze. Odtwarzacz Dune był znacznie droższy i o kilka lat młodszy. Rok temu kupowałem znajomemu Egreat A5 i tutaj mimo niższej ceny od Dune była wyraźna poprawa jakości dźwięku i obrazu względem Asusa jak i tv. Znalazłem artykuł w sieci gdzie były zrobione porównania kilku modeli i było napisane, że procesory użyte w Egreat mają lepszą jakość obrazu, natomiast Zidoo ma dużo lepszy dźwięk. Wiadomo jednak jak to jest z tymi testami i nie do końca musi być napisana prawda. Trzeba wziąć pod uwagę że Zidoo jest kilkaset złotych droższy. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał okazję porównać jakieś modele tych (I innych również) firm w przedziale cenowym do 2 tys. zł i może się krótko na ten temat wypowiedzieć.
 6. Witam. Szukam dla kolegi odtwarzacz multimedialny. Interesuje mnie przede wszystkim dobra jakość dźwięku i obrazu. Obowiązkowo musi być kieszeń na dysk twardy, dostęp do You Tube oraz Netflix. Zastanawiam się głównie nad dwoma modelami: Zidoo Z1000 oraz Egreat A8 Pro. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tymi odtwarzaczami ? Nie miałem z nimi osobiście do czynienia i nie mam pojęcia jak wypadają w bezpośrednim porównaniu. Docelowo będzie to grało z procesorem i końcówką mocy Emotiva. Jeżeli są odtwarzacze w cenie do ok. 2 tys. zł warte zainteresowania to oczywiście jestem otwarty na inne propozycje. Dzięki za pomoc.
 7. Ciekawym rozwiązaniem może być: https://sklep.soundclub.pl/pl/products/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/emotiva-basx-ta-100-wzmacniacz-zintegrowany-33.html Jest trochę droższy, ale zawsze można coś utargować.
 8. Nie oglądałem serialu Das Boot, więc nie mogę się do niego odnieść. Czy ten film Ci się spodoba też nie wiem. Wyraziłem swoją opinię. Nie jest to na pewno arcydzieło, ale ja nie żałuję że go oglądałem. Widziałem już dużo gorsze filmy z wyższymi ocenami na Filmweb lub IMDB. Obejrzyj, to później możemy porozmawiać.
 9. Tak, oglądałem. Polecam, dobry film.
 10. Wilson Raptor 7. Bardzo dobre kolumny w dobrej cenie.
 11. Jak masz możliwość sprawdzenia przed zakupem to sprawdź ten model: Toshiba 65U6763DG. Kosztuje ok 4 tys. Ja mam 55 cali tej firmy i jestem bardzo zadowolony.
 12. Witam. Poszukuję dl kolegi odtwarzacz multimedialny. Przedział cenowy w okolicach 700 zł. Będzie on wykorzystany w następujących proporcjach muzyka/film - 70/30. Odtwarzacz nie musi generować super obrazu i dźwięku. Powinien posiadać przejrzyste i proste menu, w miarę dobry procesor. Będzie grał w towarzystwie marantza pm6005 i Triangle Altea Borea. Przeglądam wszystkie popularne marki (m.in. Dune, Popcorn, Egreat, Mede8er ) i nie mam pojęcia który z nich będzie najbardziej praktyczny i przyjazny w obsłudze. Proszę o pomoc w wyborze.
 13. Wystawiam na aukcje bardzo dobry subwoofer KEF PSW 2010 https://www.olx.pl/oferta/subwoofer-kef-psw-2010-CID99-IDvBOhS.html#a2c26c61aa
 14. Jeżeli ktoś chce rozbudować stereo do KD na bazie kolumn ATC to posiadam na sprzedaż kolumnę centralną ATC C1C.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.