Jump to content

Krzychu72

Użytkownicy
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. Witam. Posiadam na sprzedaż zestaw kina domowego składającego się z: amplituner DENON AVR 1508; Denon DVD 1740 oraz kolumny wolnostojące Wharfedale Crystal 2-30. Nie posiadam danych odnośnie kolumny centralnej oraz głośników podstawkowych. Jest to zestaw znajomego i w tej chwili jest zapakowany w kartony. Zestaw jest bardzo mało używany. Kolega przez kilkanaście lat pracował za granicą i tam go zakupił. Jest jego jedynym właścicielem. Posiada oryginalne dokumenty zakupu. W tej chwili wraca na stałe do kraju i chce zamiany na system stereo. W przyszłym tygodniu zestaw będzie w kraju. Istnieje możliwość wysyłki. 96 KB
 2. Nie oglądałem serialu Das Boot, więc nie mogę się do niego odnieść. Czy ten film Ci się spodoba też nie wiem. Wyraziłem swoją opinię. Nie jest to na pewno arcydzieło, ale ja nie żałuję że go oglądałem. Widziałem już dużo gorsze filmy z wyższymi ocenami na Filmweb lub IMDB. Obejrzyj, to później możemy porozmawiać.
 3. Tak, oglądałem. Polecam, dobry film.
 4. Wilson Raptor 7. Bardzo dobre kolumny w dobrej cenie.
 5. Jak masz możliwość sprawdzenia przed zakupem to sprawdź ten model: Toshiba 65U6763DG. Kosztuje ok 4 tys. Ja mam 55 cali tej firmy i jestem bardzo zadowolony.
 6. Witam. Poszukuję dl kolegi odtwarzacz multimedialny. Przedział cenowy w okolicach 700 zł. Będzie on wykorzystany w następujących proporcjach muzyka/film - 70/30. Odtwarzacz nie musi generować super obrazu i dźwięku. Powinien posiadać przejrzyste i proste menu, w miarę dobry procesor. Będzie grał w towarzystwie marantza pm6005 i Triangle Altea Borea. Przeglądam wszystkie popularne marki (m.in. Dune, Popcorn, Egreat, Mede8er ) i nie mam pojęcia który z nich będzie najbardziej praktyczny i przyjazny w obsłudze. Proszę o pomoc w wyborze.
 7. Wystawiam na aukcje bardzo dobry subwoofer KEF PSW 2010 https://www.olx.pl/oferta/subwoofer-kef-psw-2010-CID99-IDvBOhS.html#a2c26c61aa
 8. Jeżeli ktoś chce rozbudować stereo do KD na bazie kolumn ATC to posiadam na sprzedaż kolumnę centralną ATC C1C.
 9. Czy ten Onkyo wg Ciebie zagra lepiej od Marantza 6005 ?
 10. Masz rację. W tej chwili jednak nie ma na rynku używanego poniżej 2000 zł. Nie ma też żadnej gwarancji że ktoś będzie chciał się pozbyć tego modelu.
 11. Dzięki za pomoc. Prawdopodobnie będzie zakupiony marantz pm6005 lub 6006.
 12. Szukam wzmacniacza z przetwornikiem DAC. Cena do 2000 zł. Używki jak najbardziej wskazane. Mile widziane wejście USB. Będzie on grał z TRIANGLE ALTEA BOREA.
 13. Dzięki za pomoc. Poszukam sobie czegoś używanego, a te oddam synowi.
 14. Witam. Proszę Was o pomoc. Zastanawiam się nad sensem wymiany przetworników w zestawie kolumn B&W DM303. W jednej kolumnie jest wciśnięta kopułka wysokotonowa i gra ona wyraźnie gorzej. Przy okazji wymiany chciałbym w celu poprawy jakości dźwięku wymienić pozostałe przetworniki w tych kolumnach oraz także w kolumnie centralnej B&W LCR3. Czy to ma sens ? Jest szansa, że po zamontowaniu lepszej jakości głośników kolumny będą grały lepiej ? Nie oczekuję od razu hi-endu, ale tylko wyraźnego skoku jakościowego. Czy ktoś z Was ma w tym temacie jakieś doświadczenie ? Ile by trzeba było wydać pieniędzy żeby uzyskać zadowalający efekt ? Czy ktoś ma namiary na osoby które by się tego podjęły ? Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.