Jump to content

Krzychu72

Użytkownicy
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

59 Neutralny

Audiostereo

58

Bocznica

1

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1922 profile views
 1. Gdybym miał wydać tyle pieniędzy na kolumny to zamówiłbym coś u Akustyka, YB audio lub Akkus. Jak bym chciał mieć kolumny na poziomie Opery Callas to wydałbym w w/w manufakturach ok. 8 tys.
 2. Na stronie Emotivy pojawiły się nowości: [Hidden Content]
 3. Pisałeś to już w poście nr #6593 . To było 17 kwietnia. Zapomniałeś już ? Ty te same filmy co kilka dni oglądasz czy punkty sobie nabijasz tymi samymi wpisami ?
 4. BEZ SKRUPUŁÓW TOMA CLANCY'EGO. Polecam dla miłośników rozrywkowego kina akcji.
 5. Z tego co zrozumiałem to z laptopa masz podłączony peojektor poprzez HDMI a następnie z projektora przewód jack - 2 x rca do wzmacniacza. Spróbuj podłączyć dźwięk również z laptopa poprzez wyjście słuchawkowe bezpośrednio do wzmacniacza.
 6. Dodałbym jeszcze Akustyk i Akkus. Żadnych firmowych.
 7. Ja właśnie kończę 3 sezon Faudy. Dobre kino. Trzeci sezon wg mnie najlepszy.
 8. Jak Atmos to nie ten przedział cenowy. Wg mnie będzie coś nowego w podobnej cenie i 5.1. Ten procesor już prawie 5 lat na rynku.
 9. Jaki masz budżet ? Ja posiadam Definitive Technology SR9040 i jestem bardzo zadowolony. Centralny na tył to chyba nienajlepszy pomysł.
 10. Jeżeli potrzebujesz Dolby Atmos to niestety ten model Emotivy tego nie ma. Natomiast jak chcesz tylko 5.1 to jak najbardziej polecam. Nie ma takiego amplitunera poniżej 10 tys. który zagra na podobnym poziomie. Amplitunery w tym przedziale cenowym posiadają dużo więcej końcówek mocy które generują koszty. Np Marantz SR7015 posiada 9 końcówek i obsługę 8K której też szybko nie wykorzystamy. Jak ktoś potrzebuje tylko pięć kanałów to za cztery niepotrzebnie płaci. W tym wypadku trzeba wydać dużo więcej pieniędzy na amplituner żeby zagrał na zbliżonym poziomie do pięciokanałowej końcówki mocy. Do
 11. Emotiva MC-700 to procesor (przedwzmacniacz) do kina domowego. Żeby to zagrało trzeba jeszcze połączyć to z pięciokanałową końcówką mocy. Najtaniej w przypadku Emotivy to koszt około 2900. Razem z przewodami płacimy ponad 7 tys. Dopiero teraz możemy to porównać z amplitunerem Kina Domowego. Proponuje amplitunery z przedziału cenowego ok. 8-10 tysięcy.
 12. Nikt / Nobody . Polecam jak ktoś lubi duże ilości zużytej amunicji. Rewelacyjnie dobrana muzyka.
 13. Zamawiając głośnik z manufaktury za ok 2 tys. to żeby osiągnąć tą samą jakość np. Dali, Monitor Audio to musisz mieć co najmniej 4 tys.
 14. Skontaktuj się z Panem Witoldem Albeckim z firmy Akkus. On robi na zamówienie kolumny z praktycznie wszystkich dostępnych przetworników na rynku. Konfiguracja dowolna. Jest jeszcze YB Audio. Oni co prawda bardzo rzadko używają Seas-a, ale być może zrobią to dla Ciebie. Na Seas pracuje jeszcze BMN. Tylko że nie robią tam centralnych. Możesz spróbować ale marne szsnse. Chyba że coś się zmieniło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.