Jump to content

Krzychu72

Użytkownicy
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1635 profile views
 1. Nie chce się wtrącać, ale jakość dźwięku można jeszcze poprawić: [Hidden Content],+satelitarny+oraz+słuchawki&gclid=Cj0KCQiAst2BBhDJARIsAGo2ldVNunnpudWaepZ8UPin0ccBbbCJ36uQjW4cnzTHClSfoLEWtfn1xCwaAtrKEALw_wcB
 2. Może jednak faktycznie w pierwszej kolejności pomyśl o wymianie kolumn. Amplituner który posiadasz nie jest na pewno kiepskim amplitunerem. Zakładamy że wymieniasz w pierwszej kolejności amplituner lub dokupujesz końcówkę mocy. Za ok 8,5 tys. można już mieć dobry zestaw. Możesz mieć np. [Hidden Content] z procesorem [Hidden Content]. Jest to jakość wzmacniaczy stereo na poziomie ok. 5 tys. W/w przeze mnie końcówka mocy jest końcówką lepszą. Nie mniej jednak ważne jest z czym to będzie grało. Znam osobę która porównywała obie końcówki Bowers & Wilkins 70
 3. Moim zdaniem za 8,5 tys. lepszym rozwiązaniem będzie [Hidden Content] Za jakiś czas dokupisz procesor KD i po temacie. Pamiętaj, że masz 60 dni na zwrot.
 4. Jak oglądasz dużo filmów to nie rezygnuj z Kina Domowego. Proponuję zestaw Emotiva. Procesor EMOTIVA MC-700 plus końcówka EMOTIVA BASX A-500 lub EMOTIVA BASX A-5175. Ta ostatnia jest już wycofana ponoć z produkcji, ale może jeszcze ją znajdziesz w sprzedaży. Zagra to dużo lepiej niż każdy amplituner w tej cenie.
 5. Pylony jak najbardziej ok. Emotivy kolumn nie słuchałem. Słuchałem ich elektronikę. Bardzo dobry stosunek jakość/cena. Kolumny również mają bardzo dobrą opinię. Jak masz możliwość odsłuchu to warto spróbować. Elektronikę i kolumny można testować w domu do 60 dni i dokonać zwrotu.
 6. Dorzucę: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 7. W jakiej kwocie chcesz się zmieścić ?
 8. Scenariusz może i był ale odcinków nie nakręcono.
 9. Krzychu72

  Muzykalność

  Taka rozmowa nie ma najmniejszego sensu. To tak jak by ktoś spytał która dyscyplina sportu jest bardziej "sportowa" tenis ziemny czy piłka ręczna ?
 10. Krzychu72

  Muzykalność

  Pytanie wg mnie powinno być sformułowane trochę inaczej, np: Która muzyka bardziej Ci się podoba ?
 11. Krzychu72

  Muzykalność

  Żadna z nich. Muzyka nie może być muzykalna. Zastanów się co piszesz.
 12. Według IMDB oraz Filmweb obydwa seriale mają po dwa sezony ???
 13. Potwierdzam. Dobry film.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.