Jump to content

Krzychu72

Użytkownicy
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Krzychu72

  Filmowe zapowiedzi

  Wiem że to jeszcze ponad rok, ale na ten film czekam od dawna. [Hidden Content]
 2. "Na noże" - bardzo dobry kryminał, oraz "Jexi" - luźna komedia na odstresowanie. Polecam.
 3. Jeżeli ktoś lubi kino przygodowe to gorąco polecam "TOGO". Kawał dobrego kina na faktach. Przepiękne krajobrazy, bardzo dobra gra aktorska i ciekawa fabuła.
 4. https://sklep.soundclub.pl/pl/menu/kino-domowe/przedwzmacniacze-procesory-183.html https://sklep.soundclub.pl/pl/products/kino-domowe/koncowki-mocy/emotiva-basx-a-5175-wzmacniacz-mocy-5-kanalowy-147.html Chodziło o ten zestaw.
 5. Witam. Też jestem zainteresowany kupnem zestawu Emotiva do kina domowego. Wg mojej wiedzy można to kupić tylko u dystrybutora (Sound club) i Linia Dźwięku w Rzeszowie. Ryzyka nie ma żadnego. Mamy dwa miesiące na odsłuch i zwrot sprzętu. Wg dystrybutora zestaw dzielony do KD za ok 8 tysięcy zagra tak jak inne amplitunery za ok 20 tysięcy. Na temat stereo nie rozmawiałem. W lini dźwięku mają bardzo dobre opinie o stereo, natomiast nie sluchali Kd. Jest tu kilka osób mających ten sprzęt i są zadowoleni. Może się odezwą. Pozdrawiam.
 6. Witam. Mam pytanie odnośnie dźwięku Dolby Atmos. Planuję w tym roku remont mieszkania oraz wymianę całego KD. Jeżeli sobie kupię procesor KD i końcówkę mocy mającą siedem wyjść audio, to czy w przypadku filmu z zapisanym dźwiękiem w formacie: Dolby TrueHD/Atmos Audio English 4028 kbps 7.1 / 48 kHz / 3388 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB) będzie dolby atmos ? Nigdy nie miałem z tym formatem do czynienia i zastanawiam się czy warto montować głośniki w suficie.
 7. Jak jesteś z Rzeszowa to masz blisko do Linii Dźwięku. Mają oni w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji, np produkty marki Emotiva. Nie są zbyt popularne u nas w kraju, ale za granicą mają bardzo dobrą opinię. Nic nie zastąpi odsłuchu na żywo.
 8. Witam użytkowników kolumn BMN. Planuję w przyszłym roku wymienić swoje KD. Jednym z faworytów są produkty BMN. Czy ktoś z tego forum posiada Kino Domowe składające się z kolumn BMN. Jeżeli tak to chciałbym się dowiedzieć z jaką elektroniką zgrywają się najlepiej. Mnie interesuje seria Berges lub Beszele. Wszystko zależy od ceny najwyższej serii. Zastanawiam się też, czy nie kupić w ciemno w pierwszej kolejności głośnika centralnego, i później dokupić pozostałe kolumny. Czekam z niecierpliwością na nową stronę, ponieważ nie mogę znaleźć informacji na temat kolumny centralnej z serii Beszele.
 9. Krzychu72

  Filmowe zapowiedzi

  To może być bardzo dobre kino.
 10. W ofercie stałej nie mają centralnych kolumn. Przy zamówieniu frontów bez problemu jednak zrobią taką kolumnę centralną z tych samych przetworników. Cena wynosi ok. 50% kolumn głównych. Ze względu na praktyczny brak możliwości odsłuchu chciałbym się dowiedzieć od użytkowników, czy porównywali te kolumny z produktami innych firm. Producent zapewnia,że mogą śmiało rywalizować z kolumnami dużo droższymi.
 11. Witam. Czy ktoś może podać cenę Monitor M1 White ? Szukałem trochę w klubie i na stronie producenta, ale nie mogłem znaleźć. Dzięki.
 12. Te kolumny są na rynku już od kilku lat. Być może te modele będą wycofane i dlatego taka cena. Grają jednak bardzo przyzwoicie jak na swoją cenę nawet z przed obniżki.
 13. Witam użytkowników kolumn Akustyk. Mam zamiar w przyszłym roku skompletować docelowy zestaw kina domowego. Zastanawiam się między innymi nad kolumnami Akustyk. Na stronie producenta nie ma w regularnej ofercie głośników centralnych, nie mniej jednak podczas rozmowy telefonicznej otrzymałem informację, że bez problemu takie głośniki są wykonywane do każdej pary kolumn. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was posiada system KD opartego na tych kolumnach. Jeżeli tak, to z jaką elektroniką grają. Mam również pytanie o porównanie tych kolumn do odpowiedników w podobnej kategorii cenowej w detalu. Czy ktoś porównywał te kolumny do popularnych modeli oferowanych w salonach audio i czy faktycznie mogą one rywalizować z dwu- a nawet trzykrotnie droższymi produktami. Brak możliwości odsłuchu niesie ze sobą małe ryzyko. Z drugiej strony słyszałem tylko bardzo dobre albo rewelacyjne opinie na ich temat. Chciałbym jednak posiadać taki zestaw, który byłby wykorzystany w jak największym stopniu. Planuje to podłączyć do zestawu dzielonego Emotiva. Dzięki za pomoc.
 14. Kieszeń na dysk twardy jest obowiązkowa z powodów estetycznych, oraz dlatego że dyski wewnętrzne są trwalsze w użytkowaniu od zewnętrznych. Dolby Atmos nie jest do niczego potrzebny. Jeżeli chodzi o różne procesory zastosowane w odtwarzaczach to niestety, ale ich jakość nie jest taka sama. Miałem kilka lat temu pożyczony od kolegi odtwarzacz DUNE który niczym nie odbiegał jakością od mojego Asusa oraz od obrazu który był wyświetlany po włożeniu pendraiva do gniazda USB w telewizorze. Odtwarzacz Dune był znacznie droższy i o kilka lat młodszy. Rok temu kupowałem znajomemu Egreat A5 i tutaj mimo niższej ceny od Dune była wyraźna poprawa jakości dźwięku i obrazu względem Asusa jak i tv. Znalazłem artykuł w sieci gdzie były zrobione porównania kilku modeli i było napisane, że procesory użyte w Egreat mają lepszą jakość obrazu, natomiast Zidoo ma dużo lepszy dźwięk. Wiadomo jednak jak to jest z tymi testami i nie do końca musi być napisana prawda. Trzeba wziąć pod uwagę że Zidoo jest kilkaset złotych droższy. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał okazję porównać jakieś modele tych (I innych również) firm w przedziale cenowym do 2 tys. zł i może się krótko na ten temat wypowiedzieć.
 15. Witam. Szukam dla kolegi odtwarzacz multimedialny. Interesuje mnie przede wszystkim dobra jakość dźwięku i obrazu. Obowiązkowo musi być kieszeń na dysk twardy, dostęp do You Tube oraz Netflix. Zastanawiam się głównie nad dwoma modelami: Zidoo Z1000 oraz Egreat A8 Pro. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tymi odtwarzaczami ? Nie miałem z nimi osobiście do czynienia i nie mam pojęcia jak wypadają w bezpośrednim porównaniu. Docelowo będzie to grało z procesorem i końcówką mocy Emotiva. Jeżeli są odtwarzacze w cenie do ok. 2 tys. zł warte zainteresowania to oczywiście jestem otwarty na inne propozycje. Dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.