Jump to content

Froju

Użytkownicy
 • Content Count

  575
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

225 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie. W jednym z położeń będzie lepiej a w drugim gorzej.
 2. To nie ma znaczenia gdzie stoją kolumny a gdzie sub. Nic nie wiadomo o rzeczywistym opóźnieniu pomiędzy nimi a to przekłada się wprost na przesunięcie fazowe.
 3. Ja mam zdanie odrębne. Uważam, że sztuka powinna się bronić bez jakiejkolwiek wiedzy na jej temat. Jeżeli obraz nie powoduje we mnie zauroczenia to nic nie pomoże wiedza, że autor obciął sobie ucho. Co do meritum. Kiedyś spodobał mi się KORN na etapie "Issues". Bardzo nawet. Poczytałem o zespole i jakoś zaczęło mi się tego słuchać z mniejszą przyjemnością. Ale wtedy byłem młodszy i jakoś bardziej się liczyłem z nastawieniem otoczenia:-( Od tego czasu unikam pozyskiwania wiedzy o wykonawcach. Tylko słucham. Zycie artystów mnie nie zajmuje.
 4. Walnij do niej z grubej rury. "Intouchables" [Hidden Content] Jak kobiecie się nie spodoba to znaczy, że kino francuski w istocie nie ma jej nic do zaoferowania:-)
 5. Nie wiem czy w tym przypadku można mówić o "narzucie"? Popatrz na tytuły. To jest jakiś czas temu wyprodukowany szrot na który jest minimalny popyt. Zwłaszcza w formacie CD. Sprzedaż tego nawet po 5zł za sztukę jest maestrią marketingu.
 6. Froju

  Sci-Fiction

  The Divide [Hidden Content] Cudowna ścieżka dźwiękowa.
 7. Nie wiem co macie do "Jokera". Rzadko czuję taką empatię do bohatera. Ile człowiek może znieść ciosów od życia. Moment w którym pokazano o co chodzi z jego partnerką był dla mnie jak kop w brzuch. Ja to widzę jako 11/10.
 8. "I Know This Much Is True" Obejrzałem za dwoma podejściami 6 odcinków. Rewelacyjny serial obyczajowy. Bardzo dobre postaci, ludzkie dialogi, ludzkie zachowania, ludzkie problemy... Ciekawa historia. Dla mnie w swojej kategorii 10/10. Świetna gra Marka Ruffalo i nie tylko. Idealny do obejrzenia z osobą towarzyszącą. Gorąco polecam.
 9. No i jak ich nie podziwiać? Nie dość, że pozbawiła Cię zabawek to jeszcze jesteś zadowolony:-)
 10. Bo masz 1500. IMHO +/- 70% wartości systemu to powinny być głośniki. Jak aktywne to i 85% 🙂 Ty chcesz wydać ponad połowę na DAC a za resztę kupić wzmacniacz, głośniki i zapewne kawałek kabla. Można i tak.
 11. Popytaj jeszcze może ktoś Ci coś doradzi. Dla mnie mając 1500zł na system stereo, przeznaczyć 800 na DAC to jest... no coś niezrozumiałego.
 12. Za 1100zł kupisz jedną sztukę Adam T8V. Przy bazie głośników 40cm to opcja mono może da się przełknąć. Chyba, że siedzisz pół metra od nich ale pewnie nie bo po coś piszesz o 25 kwadratowych. Będzie trochę basu. Jak sądzę lubisz. Jak Ci się polepszy finansowo to dokupisz sobie drugi. Zostaje 400 na dac. W zasadzie co Ci się podoba. Podstawowe Nostromo? Też ważne czy chcesz regulację wzmocnienia w dac czy wolisz w komputerze. Jak musisz mieć klasyczne stereo, przy tym limicie, to może Topping MX3 plus co tam znajdziesz używanego do 900. Nie piszesz czy potrzebujesz podłog
 13. Froju

  Klub Dobrej Whiskey

  Laphroaig się nie kamufluje: "Farven justeret med karamel". ...a i tak jest bardzo jasna:-)
 14. Bardzo celne podsumowanie serialu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.