Jump to content

Froju

Użytkownicy
 • Content Count

  654
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

280 Dobry

About Froju

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Froju

  DAC Topping D30Pro

  Przemyślenia po spacerze z psem mam takie, że to praca zawodowa "branży" nie zainteresowanej akurat tym produktem. W temacie o tytule z nazwą wyrobu, na początku pojawia się negatywna opinia. Ktoś szuka informacji, trafia temat, czyta pierwszy wpis i w mózgu zaczyna kształtować się pogląd. Wiadomo z psychologi, że posiadana już opinia ma wpływ na późniejsze wrażenia empiryczne. Mózg szuka potwierdzenia swoich założeń. Tandetny marketing:-( Widać jednak, że ma sens - doświadczony kolega "podziękował".
 2. Froju

  DAC Topping D30Pro

  Słuchałeś tego DAC czy tylko napisałeś recenzję? O zdjęcia wnętrza już nie proszę. Zapewne nie po to otwieraliście klamota aby fotki cykać. Zresztą skąd teraz wytrzasnąć aparat? Premiera zapowiedziana na 10 marca. Cena 400$ - IMHO trochę drogo:-(
 3. Froju

  DAC Topping D30Pro

  ...a no właśnie, jaka jest cena?
 4. Froju

  DAC Topping D30Pro

  Gdzie można pożyczyć?
 5. Froju

  DAC Topping D30Pro

  Mam zamiar to kupić. Gałka z klikiem, XLR i czytelny wskaźnik wzmocnienia w miejsce zbędnych mi kHz. Brak dziury na słuchawki i wbudowany zasilacz. Dla mnie funkcjonalnie ma wszystko co trzeba. Oby tylko regulacja głośności działała płynnie przy RC. Jak nie będzie jakiejś skuchy w brzmieniu to mam zamiar zastąpić nim pierwszego Matrixa Mini - w nim już nie widzę wskazań wyświetlacza:-(
 6. ja kupiłem i używam (pod subwoofery) te krążki polecane przez @xajas. Niniejszym dziękuję:-) Jedyny minus to to to, że kolumny się na tym trochę "gibają".
 7. Nie twierdzę że się zatrzymuje. Z naszego punktu widzenia astronauta żyłby +/- 600lat(?). Nie jestem pewien jaką drogę by pokonał w tym czasie. Dojdzie kontrakcja.
 8. Uwzględniając dylatację czasu to jednak trochę więcej. Tylko co nam tutaj z tego:-)
 9. Froju

  EQ kontra Hi-fi

  Nie wspominając, że charakterystyka w pomieszczeniu wyrównana do płaskiej brzmi dla większości osób źle. Miłe dla tej części słuchaczy krzywe docelowe mają jednak wyeksponowany bass (nawet do kilkunastu dB, ja np. lubię jako podstawę Harmana +8dB) i czasami lekko w górę od kilku kHz.
 10. Czy można gdzieś wyłączyć wyświetlanie swojej przynależności do klubów (pod avatarem)?
 11. Niby szkoda, że nie ma... ale ja chyba nie dopłacę, 10zł(?) za bezstratne. W zasadzie do wszystkiego do czego używam Spotify wystarcza 320kbs. To co mi się podoba i tak trzymam w plikach 44/16. Wiec z mojego punktu widzenia to jest jedynie ruch biznesowy "bo inni mają". Boję się natomiast tego, że w ramach zmian popsują zgodność z librespot czy raspotify.
 12. Tak, @przemaknapisał, że tam nie ma chórku. Ty napisałeś, że go tam słyszysz. Jeden z Was się myli albo jeden z Was słyszy głosy. Warto to sobie wyjaśnić zanim będziesz kontynuował budowanie swojej postaci bazując na dogmacie "ja słyszę".
 13. Moje osiem minut ściskania serducha w wersji live: Isis - So Did We
 14. Froju

  Klub Dobrej Whiskey

  Trzeba mieć bardzo wysublimowany smak aby uznać, że markowe blendy (Ballantines, Johnnie Walker) nie nadają się do picia z colą. To mniej więcej jak twierdzenie, że jakość Spotify 320kbs nie nadaje się do słuchania muzyki w metrze. Można, na naszym forum zwłaszcza. Idąc w gości do "normalnych" ludzi, zostaniemy poczęstowani Ballantines 12YO jako czymś wyjątkowym. Ja nie mam wstrętów z piciem tego tak jak lubię - ciepła, bez wody.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.