Jump to content

Froju

Użytkownicy
 • Content Count

  429
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ba, muzyka dla mas to zło. Nijaki Mozart robił kiedyś utwory śpiewane na potrzeby pospólstwa, na zamówienie, a jakże - komercja. Teraz słuchają ich panowie i panie z wyższych sfer, ubierając się do tego stosownie. Sztuka! Albo Jazz, taneczna muzyka czarnoskórej biedoty. Panie, po latach... - Jazz? - Ja oczywiście kocham jazz!
 2. Froju

  Test powiadomień

  Test 123 Ąśęółxżź
 3. Kolega Archimago jakby czytał ten wątek: On Audiophile Forums. Disagreements on MQA.
 4. Froju

  Adam A77X w pionie

  IMHO subwoofer to narzędzie które dobieramy do potrzeb. Z Twojej narracji rozumiem, ze chcesz największy jaki wejdzie pod biurko:-) W Adamie (poza t10s) one różnią się miedzy sobą "zejściem" i mocą. Na podstawie tego wybierasz. Jakby to był młotek. Aby było śmieszniej, te mniejsze są lepiej wyposażone. Zazwyczaj wstawia się je do zaadoptowanych akustycznie pomieszczeń. Twoje jest? Wepchanie Sub15 do "serwerowni" (a duża ci ona?) i odkręcenie gały może dać rezultaty odmienne od Twoich oczekiwań. Różne rzeczy zaczną grać i brzęczeć, mogą objawić się nowe mody pomieszczenia. Dodatkowo zabudowanie go biurkiem. Pożycz, sprawdź. Koniecznie. Swoją drogą jeżeli ceny nie grają pierwszych skrzypiec to czemu nie S2V + stosowny do potrzeb sub? Masz rozbudowane możliwości konfiguracji, sensowny wymiar i to co goście z IT lubią najbardziej - RJ45 w opcji 🙂
 5. To nie kwestia żartów. Kolega zdał kiedyś, tu na forum, pisemny test dający uprawnienia do posługiwania się tym tytułem. Od tamtego czasu jeszcze się rozwinął.
 6. Tak masz rację. Są ze trzy wersje tej nakładki. Digi+ Pro (ta za 200zł) ma dwa kwarce i izolację. Tą warto brać do porównań.
 7. No jak potrzebujesz optyka to Allo go nie ma, więc ciężko porównać. To jest zrobione na tym samym scalaku. Plus "czary" z zasilaniem w DigiOne. Weź dwie płytki (bez obudowy) z Botlandu, porównaj i zostaw sobie to co Ci pasuje. Drugą oddaj. W Hifiberry Digi też. Tej z transformatorem. Można łączyć optykiem. Wtedy izolacja jest w pakiecie.
 8. Dopiero zaczynam się interesować tematem, więc proszę o wyrozumiałość. Jaki sens ma wstawianie pułapek basowych szerokopasmowych? Najpierw dodaje subwoofer a potem wycinam go "po całości" taką pułapką. Toć mogę go przyciszyć. Strojone pułapki do konkretnych rezonansów pomieszczenia to rozumiem.
 9. Trudno powiedzieć czy dobra. Te które są, np HifiBerry Digi, dają na wyjściu optycznym to co dostają z pliku. Na audiofilskie kryteria to trochę słabo. Trzeba poczekać aż jakiś przedsiębiorczy hindus z kolegą zrobi HaloOpticBridge za 600 euro. Wtedy z pewnością już będzie.
 10. Jak najbardziej. Widziałeś kiedyś kolekcjonera plików?
 11. Nie powinien. Spokojnie może zacząć nauczać, że najlepiej skupywać plastik bo przy nim się dobrze siedzi z kawą.
 12. Dla mnie to on nie szuka "sensownego rozwiązania" problemu lokalowego:-) On chce wiedzieć jak przyciszyć jeden kanał. Moim zdaniem coraz bardziej przypominamy forum na którym gość na pytanie "Jak zrobić smaczną pizze w piekarniku elektrycznym" dostaje odpowiedź "Kup piec drzewny" albo "Przenieś umowę na dostawę prądu do Innogy" Z drugiej strony, jest wolność wypowiedzi...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.