Jump to content

Froju

Użytkownicy
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak już pojawiło się Archive, to takie pytanie: "Quiet Time" czy "Razed To The Ground" to jest rap? Bo jeśli tak to rap może być zwyczajnie piękny.
 2. Zapewne to sprawdziłeś. ale... Z tego co pamiętam to tam jest dość zaawansowane ustawianie poziomów niezależnie dla RCA i XLR. Być może RCA gra ciut głośniej i dlatego słyszysz różnicę?
 3. Chyba tak. Ale to jest twoje porównanie więc i twoje kryteria. Ja tylko chciałem zrozumieć czemu akurat te piosenki.
 4. A które są wspólne dla obydwu porównywanych utworów?
 5. Czyli, analogią jest tutaj brak spełnienia oczekiwań estetycznych przez zastosowane środki wyrazu?
 6. Froju

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Cztery odcinki "Nowy papież". IMHO nie nawiązuje poziomem do poprzednika. Ścieżka dźwiękowa która niszczyła w poprzedniej serii tu jakaś nijaka. Brakuje mi atmosfery. Zdjęcia oczywiście trzymają bardzo wysoki poziom. Chyba tylko zdjęcia. Po czwartym odcinku "Młodego" byłem absolutnie rozwalony Premier Grenlandii - czyste piękno, forma flirtu... Po 4/9 "Nowego" czuję niesmak, zażenowanie? OK, poczekajmy do końca.
 7. Popieram propozycję kolegi. IMHO wzorcowa realizacja pop. Warto sprawdzić mając nawet niechęć do wokalistki. Nie wiem czy ktoś to w ogóle próbował poprawiać? To jest rewelacyjnie brzmiące 44/16:-) ...i to!!! To płyta przy której gała sam kręci się w prawo. Nie tylko dlatego, że jest cicho nagrana.
 8. Froju

  Audio mity

  Ostatnio w moim pokoju audio zrobiło się 14'C. Niby voodoo ale nie dało się słuchać. Oczywiście, dźwięk zimny, kliniczny.... propagacja zmysłów... Kolor oświetlenia pewnie też jakoś rzutuje na słuch.
 9. Nie dostrzegam tu analogii. Co powoduje, że te teksty są dla Ciebie porównywalne? Mam na myśli "Fuck You" i "Chodź kochanie..."
 10. Froju

  Siatkówka

  To nic więcej nie zostanie. Wysiłek sportowców ginie w absurdalnych zmaganiach: USA 46:36:38 , Rosja 19:18:19, Chiny 28:18:26... Co do pytań. Ad 1. Tym za który będą największe gratyfikacje, możliwość podpisania kontraktu w lepszym klubie. To jest praca. Jeżeli przypadkowo tym trofeum jest medal olimpijski - to właśnie on. Ad 2. Wyzysk reprezentacyjnych graczy jest na tak nieludzkim poziomie, że ich najważniejszym celem jest przetrwanie sezonu bez kontuzji. "Staranność i zaangażowanie" - zadowalające selekcjonera. Potem i tak znajdą się głosy, że Wołosz nie umie, coś do mózgu wali, powinny odejść, Malwina przegrała mecz, bunt.... Zawodniczki mają zarzynać się na olimpijski wynik, swój lub zmienniczek. Siedzieć cicho. Jak im się coś nie podoba to Związek wie kim je zastąpić. Trener ma na tą okazję nawet plan. Plan co dalej. Nie rozmawia z zawodniczkami. Jakie boli kolano? Zapier...! Gra na lidera w decydującym momencie - "co za ci... tak gra!!!" Zenit vs. Lube 14:9 - "czemu kretyn nie wystawiał cały czas do Mikhaylova, ten na pewno coś by skończył". Jeszcze co do motywacji. Jak miotacz młotem się przyłoży i zdobędzie kwalifikację - to jedzie. Jak siatkarka się przyłoży - to nic nie wiadomo. Może mieć niewłaściwe stosunki z członkiem sztabu i zostać w domu.
 11. Już to kiedyś linkowałem: [Hidden Content] Możesz sobie pobrać pliki ze sztucznie wygenerowanym jitterem i posłuchać różnic:-)
 12. Najłatwiej będzie Ci wejść w historię własnych wypowiedzi i poszukać. Koło wakacji, zeszłego roku, coś tam pisałeś o swoim życiu. Tak, to było "przezabawne".
 13. Chciałbym móc skontrować, że wiadomo iż "najszybsze jest moje". Zapewne wtedy byłoby seledynowe bądź pomarańczowe na czarnych kołach. ...niestety. Najszybsze jest granatowe Mondeo!
 14. Nie znam "Szymona" ale też , z zasady, uważam, że ludziom nie powinno się odbierać prawa do wypowiedzi. Nie powinno się jej cenzurować. Opinię o piszącym wyrobią sobie wtedy sami czytelnicy. Jakaś k
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.