Jump to content

prozak102

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. Pokój nie wielki może 17-18m. Te monitorki to się teraz wydają nawet za mocne. Ale kolumny chcę kupić już na większy metraż, bo szykuje się przeprowadzka
 2. Witam. Informacyjnie - zakupiłem a-s2000 i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z zakupu. Wzmacniacz zdeklasował wszystkie moje dotychczasowe wzmacniacze. Dodam że nie zmieniałem w zestawie niczego po za wzmacniaczem. Teraz czas na kolumny, bo może być tylko lepiej (obecnie dynaudio audience 42, które ożyły przy tej yamasze). Dziękuję wszystkim za pomoc.
 3. Niestety również znacząco przekracza planowana kwotę do wydania. Mój max to 3500 pln
 4. Yamaha A-S1100 lub A-S2100. Tu już cenowo raczej poza zasięgiem a dorwać to w używce graniczy z cudem. Nadal stoję w miejscu niestety. Chyba skupię się nad Haiku Audio Bright mk4 lub yamaha a-s2000. Jest jeszcze taki wynalazek jak CAV a8m który dawno temu mnie kusił. Ktoś miał z tym do czynienia może?
 5. Muzyka bardzo różna właściwie prawie nie ma takiej której bym nie lubił. Ok czyli do listy dopisuje caspiana i naita. Problem w tym że nie jestem w stanie odsłuchać żadnego z nich bo za daleko. Pozostaje zakup w ciemno.
 6. Czyli wyglada na to że warto się skupić na poszukiwaniu yamahy. A może jest jeszcze jakiś wzmacniacz nad którym warto się zastanowić?
 7. Witam. Tak na szybko do tej pory był chiński lampiak i czas na zmiany. Kolumny to niestety monitory dynaudio audience 42 (4ohm), później będą podłogowe ale nie wiem kiedy do tego CA SM6 + qnap. Poniżej lista wzmacniaczy nad którymi się zastanawiam po przeczytaniu kilku artykułów (używki) . Oczywiście mile widziane inne propozycje. - Haiku Audio Bright mk4- - Cambridge Azur 851A - Yamaha as 2000 - Hegel h80
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.