Jump to content

divaldi

Branża
 • Content Count

  813
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie z tym myciem alkoholem to uważajcie . Kleje do igieł sa aktywne (żywice) , cantilever często jest aktywny (gołe Alu) , pozostałość po płytach jest na igle aktywna . Używać należy higieny do płyt i je myć , nie igły.
 2. Dragon jest nieco inny . Inne są także ostatnie Tandbergi. To są klocki które maja coś w dźwięku, więcej niz tradycyjny "magnetofon kasetowy". Funkcjonalność i auto-fokus w Dragonie to szczyt techniki Nakamichi . Ale to trzeba cały czas kontrolować i konserwować z powodów oczywistych i wiekowych. Był też któryś model Sony'ego, Revoxa, Pioneera . To jest jeden z najtrudniejszych Decków do serwisowania. W środku nie ma miejsca. Napęd posiada dwa kabestany jako DD. Masa kabestanów to 0,25kg. W Tandbergu 3014 jest już 0,5kg i silnik z tacho. Ale to wystarczy uzyskać ok 0,1% nieważony błąd przesuwu . Czyli blisko szpulowca. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.