Jump to content

bafik

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Witam, Mam podobny problem i szykuje się do niego. Jednak u mnie jest podwójny: syntezator i TRĄBKA!!! Pytałem w specjalistycznym sklepie i przesyłam opinie fachowca. "Do wygłuszenia sufitu i ścian proponuję zastosować piankę akustyczną o gęstości 140 kg/m3 i grubości 2 lub 4 cm. Pianka sprawdza się jako materiał wygłuszający w przypadku izolacji akustycznej pomieszczeń od dźwięków uderzeniowych powstałych np.w wyniku chodzenia, upuszczania przedmiotów czy przesuwania mebli oraz powietrznych średnich i wysokich częstotliwości powstałych np. w czasie rozmowy lub oglądania telewizji czy słuchania muzyki. Pianka o gęstości 140 kg/m3 może zostać za pomocą kleju montażowego przyklejona bezpośrednio do ściany lub sufitu. Następnie na tak zamontowaną piankę może zostać przyklejone wykończenie w postaci płyty kartonowo-giposowej, osb lub tapety albo kasetony. Piankę można również zamontować do sufitu za pomocą wkrętów. Najlepiej jest zamocować piankę w całym pomieszczeniu na wszystkich ścianach i suficie. Jednak absolutne minimum to ściany o najmniejszej grubości czyli przede wszystkim ścianka z gipsu w tym przypadku. Dodatkowo w celu zmniejszenia ilości dźwięku przedostającego się do sąsiadów powyżej można piankę o gęstości 140 kg/m3 zamocować na suficie. Jeśli chodzi o prawidłowe wykonanie izolacji akustycznej sufitu to pianka akustyczna o gęstości 140 kg/m3 musi zostać ułożona na całej powierzchni sufitu. Izolacja musi być szczelna. Wszystkie szczeliny muszą zostać zakryte, tak aby nie było żadnych wolnych przestrzeni. Pianka musi przylegać szczelnie do siebie na całej powierzchni sufitu. Mam jeszcze charakterystykę produktu, ale jest to tabela z danymi producenta, więc nie przesylam bo nie wiem czy można. Pozdrawiam
 2. Dziekuje za odpowiedz. Krell jest podpiety xlr z dac Matantz coaxial z dac Komputer usb a-b dac Jakbym mial kupic wzmacniacz sluchawkowy to podpinam go do dac, a moze do krell, nie wiem moze pod preamp. W dac zostal wolny optyk, ale to zapewne in a nie out. Najprosciej byloby wymienic ps audio na dac z wzmacniaczem sluchawkowym zapewne.
 3. xlr jest zajęty, więc rca, ale podłącze do niego tylko jedno źródło.
 4. Witam, Proszę o pomoc i propozycje, ponieważ zaszła taka potrzeba że koniecznie muszę wejść na poziom słuchawek, Jak i gdzie? Wzmacniecz krell kav 300i, ps audio digital link III marantz cd17 W jaki sposób i co potrzeba żeby słuchawki podpiąć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.