Jump to content

whir

Użytkownicy
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

34 Neutralny

Audiostereo

34

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1661 profile views
 1. Popatrz sobie na Amphion Argon 3LS i 7LS.
 2. Z tego co rozumiem, to Solano jest pomiędzy Carina i Vela. Czy tak?
 3. whir

  Klub Tidal

  Jeszcze nie wyszedł. Dopiero zapowiedzi. Zmasowana akcja w mediach, więc myślę, że to koniec obietnic i rzeczywiście będzie w tym roku. Fakt, że nie wiadomo kiedy w PL, bo odgrażają się, że "selected markets".
 4. Miałem Moona 340i ... i ... jakoś mnie nie przekonał. Zdecydowanie wolę moją 14tkę Marantza. Jest jakoś tak dźwięczniej, więcej szczegółów, bardziej "słodkawo" i tak subiektywnie "ładniej", przyjemniej. Uciekła nieco detaliczność. Z przesileniem w 32Hz też sobie nie poradził. Basem operował inaczej ale tam gdzie były problemy to nie zniknęły. Może z innym źródłem byłoby moonowi lepiej, ale taka zmiana nie wchodzi w grę. Więc tym czasem odpuszczam testy wzmacniaczy. Zostaję wierny mojemu Marantzowi, a jutro z paczkomatu odbieram Isoacoustics Gaia II. Przykręcim do VAP-ów i zobaczym czy i na ile
 5. Myślałem o tym. Do czasu aż zorientowałem się, że moje kolumny mają pojedyncze terminale ?
 6. W weekendzik postawiłem do pojedynku z moim PM14S1SE o wiele droższego konkurenta Moon 340i X. Byłem prawie pewien, że Marantz przegra ale miałem nadzieję, że o nie dużo. Okazało się jednak, że Moon w moim zestawieniu okazał się przegrać. Może i jest bardziej dynamiczny i wyrywny (nie dużo) ale Marantz wygrał przekazem detali, średnicy, wyrafinowania przekazu takich dodatków typu dzwoneczki, wybrzmienia, szerokość i zwiewność sceny. Przyciemniony przekaz Moona obdarł go z tych smaczków. Spektakularnej nadwyżki w kontroli basu w Moonie względem Marantza też nie zauważyłem. To teraz zos
 7. whir

  Klub Tidal

  Prowokacje, to trzeba umieć robić. Proponuję zacząć od lekcji języka, przynajmniej polskiego.
 8. whir

  Klub Tidal

  Też mam problem.
 9. Mój pilot od Marantz ogarnie odtwarzacz i dwie istotne funkcje z 340tki. To znaczy power i volume ?. Więc cały czas będę na tym pilocie co teraz. To nie zauważę różnicy ?
 10. U mnie z Tellurium Black ii była katastrofa. Siędzie w Wireworldach. Te Chordy co masz powinny być spoko. W moim drugim zestawie mam Inakustik Silver 2.5 mm, które uważam za najlepsze budżetowe głośnikowce. Kimber 4tc były spoko.
 11. @Pantaleon Dzięki. O to mi chodziło ? U mnie potencjalnie 340 będzie współpracował z źródłem ze stajni innego producenta.
 12. @Pantaleon Manual mówi, że [power] na pilocie przełącza 340tkę do trybu on lub standby. Możesz to sprawdzić przy okazji jak pilot wpadnie Ci w ręce?
 13. Panie i Panowie, posiadacze 340i X. Jak wygląda standby w tym modelu. Manual wyjaśnia to w niezrozumiały dla mnie sposób. Czy on przechodzi jakoś sam w ten standby przy braku sygnału z np. CD? Jak wyłączysz wyświetlacz, to przy ponownym włączeniu wzmacniacza, on pamięta, że ma być wyłączony? Czy trzeba go znowu gasić?
 14. @Pantaleon skąd wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyć ? Jeśli chodzi o ten wyświetlacz, to mógłbym na niego zaczekać. Obecny wg mnie to trochę kiszka. Wygląda jak z piekarnika Amica....
 15. Witam klubowiczów. Czy Pamiętacie może z przeszłości, czy i ewentualnie jak Simaudio wyprzedawało swoje modele w momencie wchodzenia następcy (np. jak wchodziła wersja mk2 integry 600i)? Czy można było liczyć na dobre upusty schodzących modeli? Szykuję się na 340i i zastanawiam się czy warto poczekać? (nie mam ciśnienia). Ten model zdaje się być dość długo już na rynku. Ale z drugiej strony to chyba koń pociągowy sprzedaży Simaudio, więc może nie mają ciśnienia na zmiany? Jest ktoś bliżej tematu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.