Jump to content

whir

Użytkownicy
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1062 profile views
 1. Pomysł zacny, ale w moim głównym systemie ciężko coś kolwiek za 14 tyś znaleźć. Główny system musi pozostać najlepszy. W przeciwnym razie zaczyna mieszać się w głowie 😄
 2. Sam wzmacniacz super szybki to nie jest. Ale yamaha poszła w obieg zastąpiona Heos Link hs1. Progres wydobywający więcej z Argonów 1, w szczególności jeśli chodzi o kontur ogólnie pojęty.
 3. Orzesz... Co jest lepsze od pary Amphionów? ..... Oczywiście, że dwie pary Amphionów 😄 Do mojego drugiego systemu wpadają Argony 1 full white, wersja poprzednia z BR u góry nad terminalami. Outlet z Topów za 2900 para. Tym samym Fyne F500 idą w obieg. Argony 1, w biurze grają teraz z Marantz PM7004 i Yamaha WXAD-10.
 4. Jeśli ktoś chciałby Fyne F500 to będe się swoich pozbywał (orzechowe).
 5. Marantz ma DSD ale nie ma MQA. Node2i ma MQA ale nie ma DSD.
 6. Piszą, że ten "look" wchodzi do nowych serii. Myślę, że Series 30 zastąpi PM/SA12, która potrwa do czasu rozkręcenia dostępności na 30tki. Myślę, że nowa seria zastępująca 10tki, dostanie nowy look jak 30 tki.
 7. Zapodałem sobie mały teścik Argonów 1 i Agronów 0 z bieżącej serii. Kurde, wszystkie kolumny z serii Argon są świetne, nawet te maleństwa Argon 0 robią robotę i w 13-15 m2 mogą zagrać jak ktoś chce coś fajnego postawić a miejsca nie ma. Patrząc na gabaryt Argon 0, wydaje się, że cena ze te kolumny jest przesadzona. Ale naprawdę gra to (jak na taki gabaryt). Pomiędzy modelami z pasywną membraną (7LS, 3LS, 3S) a tymi z BR (1, 0) można zauważyć różnice w sposobie grania, ale nie są one dramatyczne. Kontrola i kontur na korzyść membrany biernej. Ciepło i "romantyzm" to modele BR. Wiec mogę s
 8. Ciekawostka. Stolarka dla Amphiona robiona jest przez: [Hidden Content] Nie wiem czy we wszystkich modelach, ale "lejek" głośnika wysokotonowego wykonany jest z materiału Corian.
 9. Moje Argonki mają coś specjalnego, czego domyślnie nie mają wersje seryjne 🙂
 10. Jakby ktoś chciał, to moje BS 403 orzechowe olejowane idą pod młotek. Ogłoszenie na OLX. 🙂
 11. Ja zauważyłem, a właściwie znalazłem 2 różnice, no w sumie 3: 1. Troszę inna obudowa, PM12SE ma trochę niższą, zakładam, że dali mniej miedzi na obudowę. Dedukuję to też z dostępnych w necie zdjęć środka (dolna część obudowy i pokrywa). 2. Nowy PM12SE ma Total Harmonic Distortion na poziomie 0.005%, gdzie Ruby ma 0.01%. Ciekawe czy tu coś zmienili/poprawili. Jeśli faktycznie coś zmienili aby to uzyskać to ciekawe co? A może po prostu podeszli mniej konserwatywnie do publikacji parametrów 🙂 3. Brak kamyka i podpisu zastąpiono logiem LE
 12. Amphion Argon 3S w wykończeniu fornirowym od weekendu grzeją cewki u mnie na honorowym miejscu. Długo go nie opuszczą. Mój Marantz PM14S1SE również nigdy nie miał lepszego towarzystwa. Idealne połączenie. Kolumny grają w 18 m2 jak pełnoprawne podłogówki.
 13. Denon Heos AMP HS2. Ww wersja nowa około 2 tyś. Z używek może się upolować taniej. Przepatrzyłbym większe sklepy czy nie mają coś ex-demo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.