Jump to content

whir

Użytkownicy
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

444 profile views
 1. Zazdraszczam tej książeczki. Ja mam jedną demo płytkę SACD Marantz KI Perl, na której chciałem zdobyć autograf. Niestety nie udało mi się dojechać na audioshow, to ostatnie, na którym był. Potem, wiadomo, już nie przyjechał.
 2. "Ken Ishiwata dał nam wiele wspaniałych urządzeń, które po dziś dzień cieszą się popularnością. Dziś – niemal dokładnie rok po europejskiej premierze systemu KI Ruby – wiemy już, że jest to ostatni zestaw, jaki sygnował swoimi inicjałami." Powyższy wstęp, do testu zestawu KI Ruby (22.08.2019) okazał się niejako proroczy. Tak, Ruby, jako ostatni zestaw z podpisem Mistrza. Dziś internet obiegła smutna wiadomość o śmierci Kena 25.11.2019.
 3. Ktoś miał okazję posłuchać serii 700 ?
 4. U mnie też zrywa i zawiesza nawet telefon. Brak związku ze złym Internetem.
 5. No qurfa faktycznie z tym gniazdkiem 🤣 Ktoś miał okazję słuchać PM Ruby i porównać np do PM14s1se? Ktoś wie może jaki sklep/salon ma do odsłuchów Ruby?
 6. No qurfa faktycznie z tym gniazdkiem 🤣
 7. Serwis się odezwał. Wymienili bezpiecznik i te uchwyciki pod bezpiecznik (mogły być deczko luźnawe). Nic poza tym od normy nie odstaje, a parametry jak nówka z produkcji. Mówią, żeby poszukać co może być przyczyną. I stanęło na listwie TAP8 z DC blokerem od Tomanka. Moj zastępczy PM7004 zeżarł mi 3 bezpieczniki w jednym gnieździe z DC blokerem. Kabel wykluczony, podłączone bezpośrednio do ściany to nic się nie dzieje. Domowych bezpieczników nie wywala. Raz przygasiło mi TV (w tej samej listwie) jak załączałem wzmacniacz co też dziwne bo pm7004 to nie taki znowu mocarz :/ Tomanek jedzie teraz do spa do swojego stwórcy.
 8. Podobno Carina o wiele fajniejsze brzmienie niż 247.3 :) Oczywiście to całkiem subiektywne ale już przebieram uszami na zaproszenie Carinek do domu :)
 9. A jaki CD dokładnie, bo we wcześniejszym poście nie widziałem? Jaki koszt?
 10. Może Carina 247.4? Takie zaokrąglone jsk Vela czy "kwadraciaki"? 247.3 są już out of production. Jestem bardzo ciekaw Carin, w katalogu to inne kolumny niż poorzednik i autprstwa Andrew Jones'a. Ciekawe na ile różnią się od 247.3 Top HiFi na razie trzyma je dla siebie. Eee, ja tam chwale co mi się podoba a wszystkiego mieć nie mogę 😉 Elac uważam za jedne z najlepszych w swoim przedziale cenowym, a nie mam 😉
 11. Smutłem. Zepsuł mi się PM14S1SE .... 😞 Ma zaledwie roczek. Od jakiegoś czasu zdarzało mu się nie odpalić za pierwszym razem, losowo niezależnie czy pokrętłem czy pilotem. Było klik, mrugnięcie i zgasł. Czasami dopiero od któregoś razu się załączył. No i się w końcu nie załączył wcale. Najpierw nie dał się załączyć z trybu standby, po próbie załączenia, było klik i przechodził w mruganie. Po kilku próbach (kable itp) przestał w ogóle dać się wprowadzić do stand by i mruga od razu. Nic nie da się zrobić. Na fb ktoś mi doradził sprawdzić czy coś się dzieje jak się go przechyli. I faktycznie po przechyleniu styczniki klikają, ale nadal się nie załącza. Podobno to objaw zimnych lutów na przekaźnikach i trzba je przelutować. No to zobaczymy jak spisze się serwis gwarancyjny... Na szczęście jadę do Wawy to zawiozę go osobiście. Nic mnie tak nie przeraża jak sprzęt w rękach kurierów, szczególnie ten mój.
 12. Top HiFi już dysponuje Carinami. Ps. Teraz doczytałem dalej, że już słuchałeś 😉 Coś mi powiadomnienia nie zadziałaly i urwał mi się wątek.
 13. Tidal HiFi w pikach potrzebuje mieć około 7-10Mb. Więc jak masz coś jeszcze podpięte do neta, to qpa. Jak inne urządzenie, telefon, tv, laptop coś se tam ciągnie to zabiera internet który potrzebuje Tidal.
 14. Suba już pokazują, że będzie. To centralny wpadnie chwilę po tym. Tak myślę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.