Jump to content

darulok

Użytkownicy
 • Content Count

  998
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio&Video&Game
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1867 profile views
 1. Z doświadczenia.. . Wcześniej posiadałem centralny z serii gold gxc350 monitor audio , który posiada teraz mój brat.. Mam deko zaadoptowany pokój kinowy i u mnie ten center grał super, dialogi , muzyka itd bardzo wyraźnie zero natarczywości..jak już się domyślacie u brata ten centralny gra jak inny głośnik , źle ..ostro .. sybilanty,syki itd.. On ma salon bez żadnych ustrojów .. Dlatego od tamtej pory opinie na forach na temat grającego sprzętu traktuję nie do końca na serio .. bo ludziska wstawiają graty do niemal pustych pokoji a później lament że źle gra.. Pozdrawiam
 2. Takie testy to tylko ślepe .. chciałbym być sędzią 🙃
 3. darulok

  Dipole do 4tys.

  U mnie w rejonie koleś sprzedaje Audiocontrol Avr-9 (Arcam 850) za 2000E , cena kusząca ciekawe jak preampy
 4. [Hidden Content]. 18 euro od jednego elementu, gość z Irlandii północnej.. Pozdrawiam
 5. Baracki gdzieś zamawiał takie loga ..na żywo super to wygląda, dopytam go i dam znać.
 6. Możliwości są dwie za ostro dawałeś,lub nie dostawały odpowiedniej mocy(za słaby wzmacniacz, amplituner) i wtedy w kolumnie sopran dostaje najbardziej.
 7. darulok

  YAQIN MC-100B

  Yaqin mc100b kt150 pociągnie?
 8. darulok

  Dirac live

  Witajcie , rozumiem że ddrc-24 mógłbym wykorzystać do stereo analog in out lub również do posiadanych dwóch subwooferów w kinie domowym ?
 9. Oglądałem 8k , może nie za długo ,lecz mam podobne zdanie 👍 A niech sobie kupuję te 8k 55cali i dla mnie może jeszcze podjechać opcją ostrości do oporu ,bo lubi, nic mi,wam do tego .. Ps może warto poczekać na 48inczów??????,u kowalskich taki rozmiar przecie najbardziej oczekiwany, a i ostrość murowana ,dla muchy jak usiądzie na matrycy .😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣
 10. A ja proponuję inny test .. iść do sklepu obejrzeć materiał 8k na tv 4k np oledzie Peru 8k 60hz hdr lub Uzbekistan 8k hdr 60 Hz .. w 65 calach . Obraz jest mega czysty nawet z bliska .. zanim kupiłem Oleda .. często oglądałem filmy 4k właśnie na plazmie fullhd i było znacząco lepiej względem filmów nagrywanych w 1080p. Swoją drogą dziś sprzedałem swoją plazmę vt60,tv który dał mi najwięcej radości w ostatnich latach . oled to nie do końca to samo, lecz nie będę trzymać 3ech tv w domu,poza tym w jasnym salonie plazma bez sensu , LED krawędzisk wystarczy. Nabywca posiadał 50vt60 i wziął 65cali .. skalibrowany i napewno posłuży mu długo.
 11. Plc350 to naprawdę super central, gxc350 poszedł do brata .. pozdro 😉 Przerobiłem pokój na czarno i teraz dopiero jest klimat 😉
 12. W kinie jest lipa straszna i tam czerń jest szara , widziałem JVC x5500 i uwierz mi czerń super ! Poświęć 5 minut poczytaj na HDTV polska testy JVC np rs440 (to bliźniak modelu którego ja widziałem ) osobiście do końca nie wierzyłem w te testy, ale po co zobaczeniu na własne oczy potwierdzam to co oni tam piszą.Owszem przy dużym wypełnieniu bielą kontrast spada, bo to normalne przy projekcji ..
 13. W kinie jest lipa straszna i tam czerń jest szara , widziałem JVC x5500 i uwierz mi czerń super !
 14. Oj bobcat musiałbyś zobaczyć projektor JVC w zaadoptowanym pomieszczeniu ,w pewnych sytuacjach , czyli w ciemnych scenach ,czerń niemal oledowa ..ja byłem szoku jak to możliwe a posiadam oleda i plazmę ..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.