Jump to content

darulok

Użytkownicy
 • Content Count

  1225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

313 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio&Video&Game
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3633 profile views
 1. darulok

  YAQIN MC-100B

  W Tej chwili bardziej wszystko poszło w kino i fronty zasilam emotivą dr 3 .
 2. darulok

  YAQIN MC-100B

  stało się,prawdopodobnie będę sprzedawał yaqina mc100b , jupitery wax w środku ,2 miesiące temu kupione 4z6550tungsol , komplet działających kt120 ,12ax7 para gold Lion + psvane ,nad ceną się zastanawiam, same jupitery wax + nowe lampy 6550 to koszt niemal 2500zł🧐
 3. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem pre Marantz av8805 , przesiadka z sr7010 ,w komplecie kupiłem emotivę dr3 na 3 przednie kanały i jakość dźwięku po xrl jest genialna.8805 z emotivą uważam za idealnym duet do moich monitor audio platinum. Dźwięk jest pełniejszy i o wiele bardziej otwarty, taki mało cyfrowy, bardziej analogowy, zresztą w dobrze nagranych filmach muzyka brzmi kapitalnie a dynamika w akcjach jest fenomenalna.8805 podoba mi się również w stereo ze wspomnianą emotivą,po przesiadce odczułem o wiele niższe szumy własne względem mojej chińskiej lampy i M marantza
 4. Jeśli wykonasz kalibrację to wybrałbym LG(posiadam Panasonica a brat OLED C7) , calarz ma zawsze znaczenie a po kalibracji będzie przyzwoicie i system lepszy w LG od panasonica.
 5. [Hidden Content] Jak w temacie,wygląda na bardzo ciekwego dac-a w niewygórowanej cenie,dynamika stosunek sygnału do szumu itd. Amirm ma ciekawą topologię testowania i z tamtej strony mozna się wiele dowiedzieć,miedzy innymi często drogie rzeczy nie idą współmiernie z jakością produktu.
 6. darulok

  Sprzedam/kupię

  sprzedam Marantz sr7010 , jestem pierwszym właścicielem.
 7. Tak ale wszystkie te firmy się nie wybijają aż nadto,jedne są lepsze od drugich.. myślę że brak nam namacalnej zmiany, HDR do niej należy ale trzeba czegoś więcej i już w tej chwili.
 8. one już stoją odzielnie,ale jedno i drugie ledwo ciepłe.
 9. Nie rozumiem kompletnie pytania, Marantz av8805 to procesor, a emotiva differential reference 3 to 3 kanałowa końcówka mocy, pierwszy raz mam do czynienia z xrl zbalansowanymi,zdam relacje niedługo z porównania do sr7010 i moich poprzednich klocków. emotiva 450 8ohm ,600 4ohm na kanał, tyle mocy nie potrzebuję ale byłem ciekaw jak to zagra względem mono Marantza ma700 i Marantz się broni nadal choć gra inaczej.
 10. dotarł av8805 + emotiva dr3 , właśnie testuję 👀😉 [Hidden Content] [Hidden Content]
 11. ja z 90cali jak się pomylili i później 113 to różnica spora,ale 104 na 113 mały skok.. zrób zoom na filmie z czarnymi pasami do 113 i 104 zapisz w Lens shift pamięć obiektywu i przełączaj ,zobaczysz czy sprawa warta zachodu.
 12. Witajcie, Dołączam do klubu z Emo dr3.Jest moc!Pozdrawiam
 13. bez uziemienia powinno przestać brumieć ale to ryzykowne
 14. często tacy ludzie jeszcze piszą na forach, że im źle gra ,odbiera..
 15. Powtórzę że przysłona to jest półśrodek (choć działa znakomicie w JVC i ciężko wychwycić negatywne skutki) ale jednak ,gdyż natywny kontrast jest mierzony w najdalszej odległości pj od ekranu.Na full zomie traci się około 20,30 procent kontrastu.Jesli macie możliwość testu, zróbcie to ,odjeżdżając pj lub zmniejszając powierzchnie ekranu.Ja na full zoomie odległość mam ok 3.5 metra ,po odjechaniu na 5.5m obraz nabiera większej głębi i klarowności.Sa też negatywne skutki tego ustawienia,winieting jest bardziej widoczny w niektórych sytuacjach i jakby większe szumy obrazu z gorszych źródeł/filmów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.