Jump to content

darulok

Użytkownicy
 • Content Count

  1166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

254 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio&Video&Game
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3104 profile views
 1. Witajcie , Jak w temacie szukam opinii o tej karcie , wprawdzie już kupiłem i jest w drodze lecz może ktoś miał styczność i podzieli się spostrzeżeniami.Moj stary wysłużony asus essence st idzie do drugiego komputera gdyż nowa płyta nie obsługuje PCI .Mam nadzieję że dźwięk nie będzie chociaż gorszy od asusa ,opki wymienię na opa301 tylko muszę znaleźć przedłużenia stoliczka dip8
 2. Nigdy nie podlaczalem xls200 wyjściem wysoko poziomowym w stereo,jakby je tak podłączyc do moich monitorów Ma pl100 i wykorzystac w kinie + xtx12.17 rownież jak dotrze.?
 3. I jak u siebie masz ,porty otwarte czy zamknięte?
 4. Zobaczymy co z tego bedzie bo kupiłem go tak trochę na spontana nie namyślając się długo a jak okażę sie że za duży to go odeślę,kusiły mnie te regulowane porty czyli albo otwarta albo zamknięta + wersja edge 700wat czy 1000 w peaku.Moje kurdupelki zamknięte 275wat i glosniki 10cali,gduby jednak było ok to dorzucę drugiego. regularna cena to 650E czyli jakiegoś wielkiego deala nie zrobiłem w BF.
 5. w sklepie są otwornice o dowolnej średnicy ileż to roboty 😃 teraz widać jaki to olbrzym
 6. no i mnie namówiłeś 👀😉
 7. coś jak covid,niby nie widać a w mediach pełno 😃
 8. trzeba odkurzać częściej 😃ja odkąd mam pj i aksamit wszędzie nie ukrywam że ten latający kurz wcześniej nie był tak widoczny
 9. możesz rozwinąć co masz na myśli z tą konserwacją 🤔ja nic nie wiem poza filtrem od kurzu
 10. Ja kupiłem z Ali VEnTIOn optyka HDMI 20 i 15 metrów i wszystko ładnie śmiga na pj ,4k 60kl również,cieniutki, średnica chyba 5mm, za dwa dalem około 80E
 11. Rozumiem, Prośba: jeśli masz kontakt ,to zapytaj serwisanta ile wynosi ewentualny koszt naprawy poza okresem gwarancyjnym,bo może to nie jest jakiś ,,big deal,, i nie warto sobie tym głowy zawracać , druga sprawa musi się to zepsuć co też nie jest wielce prawdopodobne skoro o tym nie słychać.
 12. Sporo czytałem o jvc na zagranicznych forach za nim kupiłem jvc i jeszcze nigdy nie natknąłem się na info o tym problemie.Iris było ze się zacina,eshift że głośny niby ,ale nigdy o silniczku od zooma.
 13. to raczej sprawdzone źródło , miałeś jakąś dolegliwość w JVC że powstał temat ? podał ewentualny koszt naprawy poza gwarancją?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.