Jump to content

darulok

Użytkownicy
 • Content Count

  926
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

119 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio&Video&Game
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1478 profile views
 1. Napiszę... Mam metraż deko mniejszy i ludzie piszący.. o matko kino w takim metrażu.. Nie ma sensu itd uuuu aaa..eee ooo... Bzdura do kwadratu i ja jestem tego przykładem.. Mam pokój 3 na 4 w tym podstawkowe monitor audio platinum100..dość duży centralny gxc350 i tyły rxfx.. Dwa subwoofery 10cio calowe.. Lampa na frontach.. + monoblock Marantz ma700 napędza centralny.. Tyły klon naim nap200.. Amplituner sr7010 steruje wszystkim jako procesor .. Chcecie wiedzieć jaki jest efekt??? mega super!!!! ... Oczywiście to wszystko po kalibracji audyssey xt32 ..jest moc i wszystko gra niemal idealnie.. Przejścia.. Powietrze i topnięcia jak w kinie(pewnie ktoś się zaŚjmieje ale efekt przeszedł moje oczekiwania ) . Owszem użyłem kilka pułapek basowych w rogach i własnej roboty dufuzory dwa na bokach i to wszystko.. jesli pokój jest cały do dyspozycji to można w nim osiągnąć zamierzony efekt..
 2. w xt32 mają dwa wyjscia na subwoofery ,które są niezależne od siebie,poprzednia wersja ,czyli audyssey multeq xt miała dwa wyjscia ale klonowane które .działały jak jedno,wówczas podczas kalibracji graly dwa równocześnie.
 3. Qbakos z tym aksamitem podsunąłeś mi fajny pomysł jak zasłonić sufit bez malowania. Jako że mam regips, myślę że wystarczy zszywacz tapicerski.. Testowałem wczoraj i trzyma się bardzo mocno.. musze tylko teraz znaleźć ten aksamit..
 4. Zapewne to kwestia ustawień jeśli chodzi o detale.. Zjedz podświetleniem wtedy kolory nie będą aż tak wypłowiałe.. No i włącz jakiś film z blueray lub 4k.. Obraz jest inny niż na plazmie i napewno trzeba się będzie przyzwyczaić.. Czerń docenisz jak wszystko będzie dobrze ustawione.. Posiadam 65vt60 a brat Oleda do którego nie mogę się przekonać ,ale ogólnie obraz potrafi zaskoczyć pozytywnie , szczególnie w hdr i szerokiej palecie.. Poczytaj fora i znajdź optymalne ustawienie.. A najlepiej skalibrowac profesjonalnie.. Pozdrawiam Dodam że w szybkich akcjach plazma nie ma sobie równych a oled zwyczajnie się dusi.. Jakoś nagle w testach przestano pisać ile to linii jest w ruchu ..
 5. Panowie reżyser. ,, Mody na sukces ,, mógłby czerpać od was aspiracje.. macie zacięcie powiem wam.. Panowie reżyser. ,, Mody na sukces ,, mógłby czerpać od was aspiracje.. macie zacięcie powiem wam..
 6. Właściciele Epsonów mogą spać spokojnie. testowałeś w pomieszczeniu o ciemnych,czarnych scianach???w kontraście powinna być deklasacja na korzyść jvc..
 7. Między moim poprzednim sr6008 a obecnym sr7010 różnica była duża.. Mam dwa wzmacniacze + monoblock na centralny.
 8. Mój amplituner sr7010 cały robi jako pre w tej chwili. Wszystko jest podłączone RCA z preoutów ampli do wzmacniaczy i monoblocku na centralny.
 9. Ja ostatnio swój centralny MA gxc350 zaczalem wkoncu napedzać wyczekiwanym ,upolowanym monoblokiem marantz ma700 ...Jest miodnie że tak powiem ..czuć moc wzgledem koncówki amplitunera(mimo obciążenia tylko jednego kanału)..wysokie deczko sie uspokoiły a dzwięk jeszcze bardziej sie odkleił,podczas akcji jest dynamiczniej..choć nie słucham jakoś głosno.
 10. ja w 12mkw mam AMPLI sr7010 .maraNTZA MA700 ,KLON NAIMA ,lampe na frontach i dwa sobwoofery na 10cio calowych głosnikach ..w kinie Jest super moge powiedziec ! ampli robi za procesor set 5,2.
 11. Ciekawie to wygląda.. Również mieszkam w Irlandii Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.