Jump to content

darulok

Użytkownicy
 • Content Count

  1026
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio&Video&Game
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2104 profile views
 1. Może trzeba założyć wątek ,, kino tematy ogólne ,, i tam mieszać wszystko i będzie git 👌
 2. A może by tak o papierze toaletowym pogadać 🤔 pułki puste itd.. o filmach są fajne dedykowane wątki na forum ..🧐🧐🧐🧐🧐🧐
 3. Mam podobny metraż pod audio &video, Monitor audio Pl100 Plc350 Rxfx W środku Dwa subwoofery na 10cio calowych głośnikach , atmosa czyli 5,2,2 Wzmacniacz lampowy na frontach i inny tyłach Centralny napędza monoblok marantza Dźwięk który osiągnąłem w tym malym pomieszczeniu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zanim podeszedłem do przerabiania tego pokoju ,miałem obawy po przeczytaniu wielu bzdur jak powyżej ,jednak ani trochę się z tym nie zgadzam .. W kinie jak przycisnę kapcie spadają , owszem musiałem dodać basstrapów w rogachi ,kanapą wyjechać pół metra od tylnej ściany, na bokach i u góry również wełna ,Efekt miażdżąco bardzo dobry , oczywiście po kalibracji audyssey xt32. Sugeruję nie wahać się tylko działać Pozdrawiam
 4. darulok

  IMAX Enhanced

  Tak miałem ograniczenie włączone, zapomniałem o tym , zamotałem się i jest + 18db .. dzięki za wyjaśnienie.
 5. A ja znowuż uważam że dobrze zrobiony film w dolby vision nawet chodźby z Netflixa vs ten sam film z Netflixa bez dolby vision różnica jest duża .. Ostatnio też nawet Piękną i bestię widziałem w HDR i względem wersji Blue Ray to jest o wiele lepiej . Zależy też od filmu bo w niektórych filmach 4k różnica może być naprawdę mała.
 6. darulok

  IMAX Enhanced

  Zero, to powinno być 75db. zero to maks głosnosć....łeb by rozwaliiło
 7. Jakoś od razu mi się przypomniały niedawne ślepe testy między 4ka a 8ka i również wielu poległo 😂😂
 8. darulok

  IMAX Enhanced

  Witaj Bipo Pytanie: W marantz sr7010 jeśli głośność mam zakres od 0 do 100 to ile to odpowiednik 75db ...75? Mogę również skalę zmienić na decybele i 00 to maks głośność 🤔🤔na chłopski rozum -25db to +75db ?????
 9. Ten mini LED może okazać się ciekawą alternatywą za jakiś czas jak wprowadzą ponad 3000stref ..
 10. Kontrast ANSI, bez wygaszania (więcej – lepiej) 970:1 Kontrast w filmach (więcej – lepiej) średni: 2 000:1 max: 4 600:1 min: 960:1 poza nowinkami technicznymi , podstawowy parametr obrazu : dramat.
 11. Oj wydaje mi się, że rano dowiemy się ,że jednak nie do końca ten potencjał może być zmarnowany 😁😁.i że to nie nasze pieniądze ,i że my nie możemy decydować za kogoś .. oczywiście z dwoma ostatnimi kompletnie się zgadzam ! 😉
 12. Ja znam jeszcze dużo węższe grono, które pragnie 8k 55 calach.
 13. Trzeba zmienić tytuł w wątku : ,,Nasze instalacje KD niech nam wybaczą,,. ...
 14. Jako że już 4razy oglądałem tv 8k Samsunga, nie zgadzam się z Tobą że różnice są zauważalne natychmiast, owszem wiedząc że źródło i tv to 8k ,uważam że umysł podświadomie mówi nam że musi być lepiej ,na pewno ,,trochę,, jest po swoich doświadczeniach.. Dla mnie osobiście przy takiej różnicy rozdzielczości, ostrości ,fundamentalną cechą przy wyborze tv , byłby kontrast , kolory, kąty widzenia..Co z tego że będzie 8k i różnica rozdzielczości mała względem 4k gdy niski kontrast zawsze widać, czy to z metra czy 10ciu i to jest baza czystego obrazu ..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.