Jump to content

juro

Użytkownicy
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3498 profile views
 1. Dziękuję bardzo za odpowiedź i pomoc. W międzyczasie napisałem do M2tech i oto co mi odpisali: no firmware update necessary for the Young DSD, nor is any available. When using Audirvana, is the DAC capable of decoding a 192kHz or 176.4kHz file? Does it show the right sampling frequency on the display? If the answers are "yes" to both questions, then your Young DSD is operating as a UAC 2.0 device despite what Audirvana or your MAC's MIDI control panel say. No driver available for OSx as well, as the native support for USC 2.0 devices is enough. Zalecany przez nich test wykonałem i wygląda na to, że wszystko jest OK :)
 2. Witam wszystkich użytkowników urządzeń M2Tech i melduję się ze świeżo zakupionym Youngiem DSD. Mam prośbę o wyjaśnienie dlaczego na wyświetlaczu DAC'a w informacjach o wersji firmware podawana jest informacja "USB 1.0"? DAC jest podłączony do Maca Mini zwykłym "drukarkowym" przewodem usb. Z informacji producenta wynika, że z Mac'iem powinno działać USB 2.0 bez instalowania żadnych dodatkowych driverów. Czy powinienem zrobić upgrade firmware DAC'a? Niestety nie znalazłem na stronie producenta firmware do aktualizacji. Nie wiem, może coś źle robię lub czegoś nie rozumiem?! Z góry dziękuję za pomoc.
 3. Mój też im wystawił jęzor!
 4. juro

  dodax i co dalej?

  Czekać! OK, sorry za lakoniczność. Dodax ma długie terminy dostawy, ale wszystko powinno być OK. Jeszcze nigdy nie było :)
 5. Pasmanteria ;) Galanterią handlował Wokulski :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.