Jump to content

kotosix

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Do twórcy wątku: czy można się dowiedzieć, jak poszło z tą wymianą i do jakich konkluzji doszedłeś? Dzięki!...
 2. Witam w wątku i też życzyłbym sobie żeby ktoś miał coś do dorzucenia w temacie! Klocek od Avance'a jest fajnie wyposażony jak na swoją cenę, żeby jeszcze fajnie grał...może ktoś przynajmniej potwierdzi, czy gra to bardziej analitycznie, czy jakimś podbarwionym miło misiem.
 3. Był jeszcze model Studio, chyba drugi od dołu. Reference miałem "trójkę" (zielony) i słuchałem "dwójki" (bordo), wcześniejsza miała fajnie czarne "tło", obydwa grały gęsto i ciepło.
 4. kotosix

  QUAD

  Dziń Dybry wszystkim, dołączam z Quadami 21L - pytanie, czy ktoś próbował integry 77 z 21-kami? Wzmak przeszedł przez moje ręce dawno temu, ale z zupełnie innymi w szkole brzmienia głośnikami dobrego wrażenia nie zrobił, ciekawym jakby to zagrało teraz. Quadów się raczej nie pozbędę chyba że ktoś pokaże mi kolumny o takim ładunku "presence", tak fajnej spójności, naturalności i stereofonii z niewiele większe pieniądze. Mają swoje wady (przełom średnicy i góry trochę przysusza), ale poza tym jest git. Gra mi to z CA851A kupionym okazyjnie ale może z klockiem/klockami Quada wyzwoli się jakaś magija? Ktoś coś, może z kompletem pre/power?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.