Jump to content

glonek1125

Użytkownicy
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. Stan bardzo dobry, używany kilka miesięcy. Gustard U12 XMOS USB Audio Class 2.0 Digital Interface 0.1PPM DAC 32bit 384k Sterowniki XMOS, kość U8 na pokładzie, Niezależne zasilanie liniowe, toroidalny transformator, 0.1ppm zegar taktujący, wsparcie 32bitów 384KHz, asynchroniczny tryb USB Audio Class 2.0 (wejście USB), 4 wyjścia cyfrowe: Coaxial (RCA), toslink, AES/EBU, IIS (i2s HDMI port) Recenzja: https://najlepszeodtwarzacze.pl/gustard_u12.php
 2. Na pewno coś jest nie tak. Mam ten wzmacniacz, wprawdzie lampy wymienione ale nawet w oryginale grało to dobrze. Spektrum muzyczne na szeroko. Mam dużo frajdy ze słuchania muzyki i gra to dobrze. Jestem z Białegostoku jak masz niedaleko zapraszam.
 3. glonek1125

  Nowy Dac

  Sorki, że się podepnę z pytaniem. Venom200, a jak ma się Pontus do Stelaudio05 i Protagonista wiem, że je miałeś u siebie?
 4. Koledzy podają Ci dobre sprawdzone zestawienia, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się muzyką z cg, od tego jest to forum..chyba, jaki problem? Niektóre zestawienia lubią się bardziej inne mniej.
 5. Kolego zmiana lamp zawsze coś wnosi ale nie zawsze są to spektakularne zmiany. Zwróć uwagę, że koledzy mają już fajnie dopieszczone systemy z wyższej półki i tu już zmiana lamp nie będzie wprowadzać rewolucji. Od 1,5 roku użytkuję Cayina a55tp, to moja pierwsza lampa z czasem wymieniłem lampki bo mnie poprostu dupa swędziała;) takie hobby, zmianę odczułem ale mniejszą niż np. przeskok z trana na lampę. Gra muzyka i pięknie jest;)
 6. Tidala steruję wyłączenie telefonem przez BubbleUpnp, możesz też aplikacją firmową Tidal wtedy udostępniasz przez Bubble
 7. Tak jak pisałem nie porównywalem 1:1, Grzegorz pisał, że są bardziej przejrzyste ze względu na grafit, w moim przypadku dopłata nie była mocno znacząca i bardziej przyszłościowo chciałem zrobić maks co się da i nie drążyć tematu za pół roku;) podejrzewam że zmiany raczej kosmetyczne ale zawsze;)
 8. Nie, pisałem o podstawowej wersji vs po zmianach.
 9. Tak ma dołożone duże rezystory grafitowe, modyfikacja z podstawowej wersji.
 10. Różnica jest duża było o tym pisane na forum mogę tylko potwierdzić. Generalnie dla mnie to trochę inne granie. CG grały jakby wiekszym dźwiękiem bardziej bezpośrednio z mniejszą ilością szczegółów, signature + są bardziej szczegółowe, lepszy wgląd w nagrania, słychać dźwięki których wcześniej nie było albo były gdzieś schowane. Ale absolutnie nie męczą, niby góry więcej ale to świetnia jakościowo góra, jest kultura, od razu słychać że to jakościowo dużo lepsze granie. Bas fajny punktowy taki jak lubię. Nie lubię opisywać dźwięku generalnie w moim systemie jest bardzo fajnie ale najlepiej posłuchać samemu. Co do ceny to pisz do Grzegorza, nikt inny Ci tego nie zrobi, cennik modeli masz na stronie.
 11. Jakaś cisza w klubie, chyba wszyscy muzki słuchają;) To pochwalę się, że ostatnio moje Canto Grandy przeszły upgrade do wersji Signature Plus, no i znowu pięknie jest;)
 12. To jest jakiś konkret. Ciekaw jestem porównania digione vs signature vs bluesaund (ew. coś lepszego)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.