Jump to content

biniek

Użytkownicy
 • Content Count

  4718
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

509 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11294 profile views
 1. biniek

  HYPEX- zamówienie

  czy na podstawie tego zbiorczego zamowienia mozna reklamowac w takim przypadku?
 2. Koszt śmieszny jeśli rzeczywiście tak dobrze gra A do większych pomieszczeń ma sens konstrukcja z dodaktowym wooferem grającym powiedzmy do 70hz?
 3. biniek

  YB Audio

  Projekt na indywidualnie zamówienie zrealizowany w kwietniu 2019 r. Głośniki SB Acoustics MR13, Usher 8955A, Scan Speak R3004 (szpilka) Zwrotnice w wersji premium na Mundorf i Clarity Cap. Rezystory Mundorf M-resist. Okablowanie miedź w teflonie Jantzen Kolumny mają łatwą impedancję dzięki której dobrze grają ze wzmacniaczami lampowymi. Dedykowane do pomieszczeń 18-35m2 Stan idealny bez najmniejszych ubytków czy śladów. Wymiary kolumn: Wysokość 60cm Szerokość 23,8cm Głębokość 36cm Waga ok 30kg/sztuka GRATIS podstawki robione na zamówienie (wartość ok 500zł)
 4. Chętnie bym porównał z moimi monitorami od Yb Audio 🙂
 5. Dzięki a w tych monitorach canticus? To jest seas z serii Excel?
 6. Jakie tweetery siedzą w tych sundialach?
 7. biniek

  DAC USB do Roon'a

  wiem że miałeś różne popularne transporty jak Audio po IP, najwyzsze modele nakładek na maliny łacznie z signature i customowym zasilaniem oraz firmowe streamery jak auralic itp jakbyś porównał dzwiek po BT względem tych transportów - pytam zwłaszcza o porownanie do Dante i Digione Signature
 8. Ja gram ostatnio z khadas tone board Polecam bo za nieduża kasę duży dzwiek
 9. jesli szukasz to mam na sprzedaz wzmacniacz z dac i dsp zapraszam
 10. Gdyby ktos chcial odkupic kompletna listwe to zapraszam na priv
 11. Odkopuje Co po szpilce scana zeby gralo jeszcze detaliczniej szybciej i przestrzenniej z wiernym oddaniem blach i dlugimi wybrzmieniami?
 12. A ktora kosc ma obecnie najbardziej otwarta gore i ciagnie napowietrzone najwyzsze rejestry z dlugim nieograniczonym sustainem? Szukam czegos do spasowania ze szpilka scana
 13. a jak ten khadas ogólnie i względem pcm1794? mógłbyś napisać więcej niż 3 słowa? warto to sprawdzić?
 14. Lab Gruppen IPD 1200 ma 600W mocy i gra naprawdę dobrze - do porównania z Audio Note którego też mam u siebie
 15. Do ilu hz ciagnie u Ciebie ten alu? Moglbys opisac jakie sa roznice miedzy nim a wo24p i ew 23nrx? Czy ten woofer pociagnie do 1khz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.