Jump to content

linden

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Zatem zmieniając amplituner na Onkyo 686, mam zestaw: Amplituner: Onkyo TX-NR686 Front - Jamo S803 Center - Jamo S83 Tył - Jamo S801 Sub - Jamo S810 Razem: ok 5350 zł Budżet, bez żadnych rabatów trochę przekroczony ale pytanie brzmi czy to jest maximum tego co jestem w stanie wycisnąć w jego zakresie?
 2. Witam, nadszedł czas na wymianę zestawu Genius 5005 który jest ze mną bodajże od 2009 roku na coś lepszego. Budżet +/- 4500zł. Zestaw będzie służył głównie do odtwarzania muzyki w funkcji tła do codzienności (tak, muzyka sztucznie rozciągnięta do 5.1 przez kartę dźwiękową, do stereo mam osobny zestaw) + filmy od czasu do czasu. Źródłem dźwięku jest karta dźwiękowa Creative Sound blaster. W grę wchodzą tylko kolumny podstawkowe bo pod takie mam uszykowaną instalację, miejsce, półki itd. Jeżeli chodzi o sprzęt to kolumny muszą być nowe, wzmacniacz może być używany. Pokój 12m2. Po wstępnym rozeznaniu stworzyłem taki zestaw: Amplituner: Yamaha RX-V483 lub Denon AVR-X1500H używany: widzę że na alledrogo stoi Arcam AVR400 Niezależy mi na wodotryskach typu radio internetowe, bluetooth itd. Kolumny: Front - Jamo S803 Center - Jamo S83 Tył - Jamo S801 Niskotonowy - Jamo S808 Proszę o uwagi/propozycje do powyższego zestawu tak aby stworzyć najbardziej optymalne rozwiązanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.