Jump to content

klecha

Użytkownicy
 • Content Count

  632
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

klecha last won the day on December 9 2019

klecha had the most liked content!

Community Reputation

5906 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

1754 profile views
 1. "Nie chodzi o żadne datki. Problem w Kościele jest taki, że my się przyzwyczailiśmy, że nam się daje, a nie że my dajemy. Dlatego poprosiłem o konkretną rzecz. Nie żeby zebrali teraz gdzieś od wiernych pieniądze i je przekazali papieżowi, ale żeby dali własne pensje. Jałmużna powinna być bardzo konkretna, powinna zaboleć – przekazał kard. Krajewski." [Hidden Content],ks-krajewski-apelowal-by-wspolpracownicy-franciszka-oddali-jedna-pensje Czyli jak zwykle 🙂 😈 Podać chusteczkę?
 2. Czy ciebie już całkiem pogięło? Zaznaczyłem tylko czym to się może skończyć. A pochlastać się możesz, powodzenia. Widać, że nic o sprawie nie wiesz.
 3. Sensacją jest brak kary 😉 I olewanie przez kieckowych wytycznych. Macie przykład - Białopole.
 4. [Hidden Content],nId,4426635 Niektórzy wytykają, że sklepy dostawiają kasy. Można i tak: [Hidden Content],nId,4421561?parametr=embed_tyt
 5. Ciekawe za ile pójdzie ten wintydżowy highend? [Hidden Content] Tutaj same tweetery za 4,5k$ [Hidden Content] Miał ktoś z tym styczność? Ciekawi mnie ta plasma... Tutaj od środka:
 6. [Hidden Content] "Kolumny w bardzo dobrym stanie"
 7. Made In China. Znaczek kupili.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.