Jump to content

klecha

Użytkownicy
 • Content Count

  508
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

klecha last won the day on October 21

klecha had the most liked content!

Community Reputation

5409 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

1434 profile views
 1. Niestety taki nie istnieje, a byłaby piękna alternatywa dla tej obłudy.
 2. Jeszcze łyk kawy i o mało się nie udławiłem ;-)) Jak zahaczę o jakiś przybytek dam w intencji...
 3. A teraz żegnam, bo idę się pomodlić za kłamliwego majowego tchórza...
 4. Tu masz wypowiedź z 2016: "Powtarzam: Pan Piotrowicz nigdy mi nie pomagał. Jedyną działalność, jaką wobec mnie wykonywał, to stworzenie aktu oskarżenia - stwierdził. Notabene materiał przygotowany przez prokuraturę był tak kiepski, że sąd wojskowy umorzył sprawę z braku dowodów. Akt oskarżenia był więc pisany na zlecenie - wyjaśnił Pikuł. Zapewnił, że zarówno on, jak i jego koledzy nie słyszeli o jakimkolwiek przypadku pomocy dla opozycjonistów przez Piotrowicza." [Hidden Content],pikul-o-piotrowiczu-nie-moze-byc-tak-ze-czlowiek-ktory-byl-w-aparacie-represji-dzisiaj-ustala-nowy-moralny-lad.html Kłamiesz i każdy może to sprawdzić. A tu piotrowicz kryształowy: [Hidden Content]
 5. Pikula, mówi ci to coś hipokryto i kłamco? Poddawałeś w wątpliwość jego zeznania broniąc zaciekle prokuratora z pezetpeerowskim orderem i ćumkiem w życiorysie. Czyżbyś zapomniał? Hipokryto! Ale można też napisać tak: I mieć gdzieś, co się tam kiedyś naklepało.
 6. Te świątynio opatrzności, gdzie ja pisałem, że mam coś przeciwko komuchom? ? ? Za to ty broniłeś zajadle ćumka, podważając zeznania świadka. Hipokryta i kłamca: Ty masz naprawdę kisiel między uszami. Czyta się ze zrozumieniem, czy tylko napierdala w klawisze? Ile WAM dzisiaj płacą za stanie na straży?
 7. Przeca maju wie lepiej. Ba. On nawet wie lepiej niż papież, sam nam się tu chwalił swoją niepodważalna, boską niemal wiedzą.
 8. Przyzwoitość nakazuje piętnować hipokrytów. Ale co tam, świętujesz? Twój ukochany komuszy prokurator ćumek w nocy ślubował.
 9. Łomatko! Gdzie jest moderacja?
 10. A temat wątku czytał? Czy tylko pisze dla pisania, by usprawiedliwić majowe lapsusy?
 11. Odezwał się miszcz ciętej riposty i notoryczny kłamca ;-)) A co mnie obchodzi, że tak długo dokonują oblucji. [Hidden Content]
 12. Zaraz ci majowy odpisze, że to jest skoordynowany atak obcych mediów wściekłych z nienawiści do Kk. Mający na celu zdyskredytowanie świętego przybytku miłosierdzia.
 13. A czy kuratorzy lub dyrektorzy szkół żonglują nauczycielamipedofilami? Udajesz czy szczerze wierzysz? Czyżby? Rozejrzyj się trochę... Tak, tylko, że ja nikomu nie każę żyć po mojemu. Ja nie afiszuję się ze swoją drogą życiową, nie zaglądam pod kołdrę i w pantalony. Nie narzucam innym swoich wyborów. Nie skreślam innych tylko dlatego, że chcą żyć inaczej (ciągle zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i Konstytucją). Nie wzywam do marszów, różańców i innej propagandy przeciwko giaurom. Nie domagam się opłacanej przez państwo indoktrynacji w szkole np na temat Latającego Potwora Spaghetti czy innych cudów. Poniał? Bawi mnie ta wiara w zakłamanych kieckowych pod przykrywką miłosiernej ideologii. Chcecie być dobrowolnie strzyżeni w zamian za mgliste obietnice życia po śmierci? Proszę bardzo, wasz wybór. Ale odpierd...e się ode mnie i innych. Bo mam prawo żyć jak chcę. Po jakiego grzyba pchacie się ze swoimi krucyfiksami do urzędów, szpitali, szkół? To przecież też jest forma nietolerancji i pogardy dla innych wyznań. Ech... Po co ja się tu gimnastykuję? Maju zna prawdę objawioną i zaraz coś tu skrobnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.