Jump to content

klecha

Użytkownicy
 • Content Count

  529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

klecha last won the day on December 9 2019

klecha had the most liked content!

Community Reputation

5472 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

1480 profile views
 1. Byleby z tego tęcza nie wyszła...
 2. W tym przypadku to prawda... Gość zapomniał dopisać zera, pewnie ma już zapchaną skrzynkę i telefony od rana ;-))
 3. Brać bo zera dopisze: [Hidden Content] :-))
 4. U mnie w bezpośrednim starciu również wygrała 985-tka. Też miałem takie odczucia nt basu, scena natomiast się nie zmieniła, no ale ja mam wyjątkowo paskudną akustycznie sypialnię ;-)) Sprawdzałem z DA42, DA52SE, Canto Grand i Canto One na tym samym źródle.
 5. Fajna cena: [Hidden Content] Meine familie ma trochę za daleko 😞
 6. Fajny zestawik za rozsądną cenę: [Hidden Content]
 7. Na światłach może i tak, ale powyżej 130km/h stawia tak duży opór, że spalanie rośnie "logarytmicznie" 😉 i
 8. http://trs-racing.pl/fiat-doblo-1-4-t-jet-120km-modyfikacja-do-200km/ :-)))) Jak będą wozić przeszczepy to ok... Ale mam w firmie jeszcze poprzedni model, strach mieć tyle mocy pod noga Zero przyczepności, czy na pusto czy załadowany. Kłopot z bocznym wiatrem, na koleinach tańczy... Latałem nim jakieś 150 tys... Po mieście super ale tu nie potrzeba 200km.
 9. Z tą wtyczka to mi się pomieszało. 985 ma oryginalna wtyczkę, płaską 100%. W RC musiałem wymienić :-))
 10. Nie chciało mi się montować angielskiego gniazda. Swoja drogą, mają bardzo porządne te wtyczki i gniazda. Nie to co u nas...
 11. Mój ostatni zakup - RC-980BX w złotówkach jakieś 330 (UK). Z jedna rysą na froncie. Karton, wytłoczki, papiery, oryginalny i zafoliowany jeszcze kabel RCA (made in Japan). W środku czyściutki, po śrubach widać, że nikt go wcześniej nie rozkręcał. Ponoć stał od 10lat w kartonie bo fajfoklok o nim zapomniał :-)) Taki kolego nie istnieje. Moja 985 po przeglądzie trzyma wszystkie parametry. Poza wtyczką - pełen oryginał.
 12. Jedno podstawowe pytanie: - na czym polega ten tuning? Co wywala a co wkłada? Dokładnie. Wtedy możemy pogadać, bo w przeciwnym wypadku to jest wróżenie z fusów. Ja na twoim miejscu też bym bronił tych wydanych kilku stówek ;-)) Każdy z nas tu chyba obecnych lubi rotelki. Ja zgodnie z wyznawana przeze mnie zasadą, staram się raczej przywracać stan fabryczny niż tworzyć jakieś wydumki. A że to jest Klub MIŁOŚNIKÓW ROTELA, tuningowany to już nie ROTEL. Serwisowany zgodnie ze sztuką jest wart o wiele więcej niż wszelkiej maści przeróbki, choćby od mistrza lutownicy... Tutaj masz przykład: https://allegrolokalnie.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-dynaudio-audience-72-se To jeszcze jest Dynaudio??? Nawet jeśli gra o klasę lub dwie wyżej, nikt nie nazwie tego 72SE.
 13. Nie było tak źle, na razie zostaję przy niemiaszkach. Muszę jeszcze parę modeli przesłuchać. Jakby co, chętnie kupię RB-990BX
 14. Tak. TB już sprzedane. Faktycznie czysta TL gra lepiej. W nowym roku jadę na zachód to sobie coś wynajdę. Porównanie TAL130 i TB140
 15. Bardziej mi chodziło o sprawdzenie czy nie ma jakiegoś innego obciążenia (odbiornika ) na linii. Niedokrecony neutralny potrafi narobić niezłych szkód. Cęgi do ręki i masz wynik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.