Jump to content

klecha

Użytkownicy
 • Content Count

  880
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

klecha last won the day on March 29

klecha had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

8919 Pięciotysięcznik

Audiostereo

452

Bocznica

8467

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

3028 profile views
 1. Łomatko Jedyna! Mesjasz nam się objawił. Masz mniemanie, współczuję.
 2. Jakich uzasadnień @Maju? Przeca to były li tylko i wyłącznie twoje chore wymysły, nie poparte żadnymi dowodami. Nikt nie miał ochoty bawić się z tobą w tym gó...e. Przypominam, by zapach nie uleciał i niesmak pozostał. Pa. 😉
 3. Jak mantra, RR i RR. Coś na dowód manipulacji w nagraniu wypowiedzi imć Michalika? Łeb w piasek? Kieckowe wychowanie. Mam rację i wuj mi zrobisz, jam jestem wyrocznią i prawdą. Plebs ma słuchać.
 4. Nie uwłaczajcie burakom, prawdziwym...
 5. A nie pisałem, że ładny dzień? Taki majowy! BRAWO! Jakieś dalsze rewelacje rodem z podkomisji? Papieru!!! Gdzie te fakty? Weź pokaż, nie pier.ol, bądź facetem a nie jakąś genderową pipą. Śmiało.
 6. Dla mnie Michi to tylko z "boczkiem". Mam na oku w świetnym udokumentowanym stanie od Holendra zestawik z aktywnym pre i cd. Walczę. Może się uda. Nijak się od Rotela odkleić nie mogę.
 7. Opowiedz coś o manipulowanym nagraniu z Michalikiem. Taki ładny dzień. Te mądrala, a kiedy to napisał? Słabiutko, spadek formy?
 8. Renomę ma seria z boczkami. Co do nowej, sporo używek się pokazuje... P.S. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że pewien znany producent kolumn zastosował w najniższym modelu te same terminale co w topowym highendowym(!) 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.