Jump to content

ArtDeco

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ArtDeco last won the day on April 5 2013

ArtDeco had the most liked content!

Community Reputation

507 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. ArtDeco

  Polityka

  Faktycznie, krótkie zdania pozwalają Koledze spójniej formułować myśli. Ale odpowiedź jest nadal ta sama :)
 2. ale wy jesteście lepsi niż PiS . dostojniejsi :)
 3. ArtDeco

  Polityka

  w rozmowie z Kolegą wszystko zastało powiedziane. po co rozmawiać skoro wiadomo co interlokutor powie :) pozdrawiam najserdeczniej
 4. Nie zrobiła z siebie idiotki. Nie zgadzasz się z treścią przemówienia, ok. Ale to ,że się nie zgadzasz nie znaczy ,że mówiący robi z siebie idiotę. Co do "wycia". Media są niemieckie i ma to znaczenie dla przekazu. Sobie myślę ,że lepiej być świadomym kretynem niż nieświadomym mędrzcem.
 5. ArtDeco

  Polityka

  taką pętlą można odpowiedzieć na wszystko . zapewnie wszystko zostało powiedziane to sobie poszli
 6. "Ruchadło, debil, kłamliwy psychol, pisuar, brocha, psychopatyczna sekta, okrutne kanalie, mutanci, pisiarski ciemny lud" - to tylko z dwóch stron tej dyskusji będącej wylewaniem własnej frustracji. Panowie, dorośnijcie do tego ,że nie wszyscy dookoła was mają takie same poglądy. W innym wypadku walcząc z faszyzmem staniecie się faszystami. Już nimi niemal jesteście. NIe daj Bóg któryś z was się wysadzi pod biurem znienawidzonego prezesa. Co do wypowiedzi premier. Z punktu widzenia polskiego, powiedziała dobrze. Z punktu widzenia niemieckiego byłoby to oburzające no ale to jest polska premier a nie kanclerz niemiec. Państwo ma obywateli, obywatele to także mniejszości ale Państwo chroni obywateli nie wskazując kto jest mniejszością a kto większością. Państwo polskie nie może dopuścić do tego aby ponownie popaść w niewolę i dać sobie wyrzynać obywateli. Niemieckie media tak wyją ponieważ Polska zaczyna odkręcać narrację współodpowiedzialności Polski za holokaust. p.s. Takie przemyślenie. liberalne media robią krzywdę mniejszościom ponieważ aby je chronić i walczyć o ich prawa wskazują je, oznaczają. W ten sposób już raz zasymilowane mniejszości są znowu nazywane mniejszościami. Gdy szala nastrojów społecznych ponownie przechyli się w stronę bardziej konserwatywną te mniejszości ucierpią.
 7. ArtDeco

  Polityka

  To sie nieopłaca w demokracji. Lepszy jest kontrolowany konflikt Które ?
 8. ArtDeco

  Polityka

  Oczywiście. Nikomu nie jest potrzebne społeczeństwo zjednoczone. Społeczeństwo musi być podzielone. Europa zalana milionami muzułmanów stanie się idealna do rządzenia . Polska podzielona na pół daje gwarancję ,że po "deplatformizacji" następuje "depisyzacja" a z tym wiąże się monstrualna kasa uruchamiana przy tych procesach :)
 9. ArtDeco

  Polityka

  Ależ równie oświecony Kolego, ja nie mieszam z błotem. Odniosłem się do tego ,że polityka wywołuje negatywne emocje. Pisałem ,że zapewne są inne drogi ale tresura wyborcy polega na wybraniu przez niego dróg kontrolowanych, przewidywalnych. Wic polega na tym, że tresura wyborcy proPiS zakończyła się już dawno, od roku trwa tresura wyborcy antyPiS.. Pocieszające jest to ,że my to jeszcze nic. Jak pięknie wytresowano Francuzów.
 10. ArtDeco

  Polityka

  Wyjaśnię Koledze. Zapewne jest i "czwarta", i "piąta" droga ale mój wpis tyczył tego na kogo zagłosuje wyborca a nie tego czy istnieją alternatywy. To błyskawiczne zaszufladkowanie jako "Kukizowiec" pokazuje ,że w przypadku Kolegi tresura się udała. pozdrawiam najserdeczniej :)
 11. ArtDeco

  Polityka

  o, sama racja. Elektorat antyPiS jest tak samo tresowany jak elektorat proPiS. Pokłócicie się na forach, pokłócicie się w pracy, pokłócicie się w domach i przy następnych wyborach choćby nie wiem co zagłosujecie antyPiS , proPis lub na trzecią drogę ,która ktoś sprytnie wykreuje. Bo w gruncie rzeczy nie chodzi o dobro społeczne i inne pierdolety tylko o emocje. Ten pół Hindus gej tez został premierem z cynicznej chęci wywołania emocji na ,której wygrają kolejne wybory.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.