Jump to content

rafmart

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. Panowie, Scalak nie był ciepły - był gorący. Dotknąłem go może sekundę i miałem delikatnie sparzony palec. Jakim cudem on to wytrzymał to nie wiem.
 2. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Chciałem zamienić wspomniane 2134 na coś takiego: 627_Allegro Grało to przez chwilę po czym chciałem znowu wymienić na oryginał. Wtedy okazało się, że sparzyłem palucha bo takie gorące to było. Nie wiem jakim cudem się to nie spaliło. Jestem laikiem. Ktoś wytłumaczy z czego to wynika? R.
 3. Ale czad! Cały czas mi ciarki chodzą po plecach. Nie spodziewałem się, że te słuchawki mogą tak grać. A ja je podłączałem do jakiegoś badziewia a nawet do dziury w laptopie. Zbrodnia! Nie umiem sobie wyobrazić, że cokolwiek może grać jeszcze lepiej 😉 Może kiedyś wejdę jeszcze na wyższy poziom. Dziś przeskoczyłem ich z 10.
 4. Jak się nacieszę (czyli za kilka dni) to powrócę do oryginału i zacznę eksperymentować... A potem posłucham 2604 i 627, które już czekają. Będzie zabawa 😉
 5. No i sprzęt dotarł. Podłączyłem go do porządnej ładowarki - Mean Well 3A, wymieniałem opa2134 i ne5532 na te zamówione z tme. Ciężko stwierdzić czy to co tam było to oryginały czy nie. Nie porównywałem jak gra przed i po. No właśnie - jak to gra? Mam stare ale jare AKG K530 i wydawało mi się, że grają z e10k w miarę dobrze. Nie, nie grały. Teraz jest ogień 😉 Nawet bas się pojawił.
 6. Dzięki za powyższe odpowiedzi. W takim razie zacznę od kupna oryginalnych scalakow i porządnego zasilacza.
 7. Chcę porównać różne opcje. Czemu nie?
 8. Dzień dobry, Chciałem prosić o poradę. Za chwilę dotrze do mnie taki wzmacniacz: link_do_majfrenda Jednym z jego elementów jest OPA2134PA Jak widać tutaj (2:06): rosyjski_jutjube nie ma problemu żeby go wymienić. OPA2604 chyba powinien być bezproblemowym zamiennikiem: Allegro_2604 Podobno ciekawe są jeszcze te: Allegro_8066 Allegro_ne5532 I teraz pytanie - czy w przypadku tych trzech OPA wymiana polega jedynie na wyjęciu starego i włożeniu nowego? Ale mam jeszcze takie coś: Allegro_627_stolik Allegro_627_zwykly przy czym jest on pojedynczy więc chyba trzeba wersję na stoliczku. Czy ten stoliczek powinien się wpasować w podstawkę pod oryginalnym opampem? Czy konieczne są jakieś dodatkowe przeróbki? Dzięki, Rafal
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.