Jump to content

Pedros

Użytkownicy
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3445 profile views
 1. No tak natrętnej agitacji to jeszcze nie widziałem! 😁
 2. Typowe ograniczone myślenie fanatyka - jak krytykujesz naszego to musisz być z tamtymi. Otóż nie - uważam że tzw. elity polityczne obu wiodących w Polsce partii zachowują się poniżej krytyki. Co się jednak dziwić skoro ich wyborcom to imponuje a nawet z fanatyzmem ich naśladują.
 3. To najwyżej czarny humor bo jak można do siebie przekonać prezentując poziom podobny lub gorszy od tego kogo się krytykuje?
 4. Jak można takie bzdury gadać o jakichś oceanach?! Przecież wiadomo że filet jest słodkowodny!
 5. O, kolega widzę z nad morza pisze.
 6. -> Amator 2b tylko co to ma wspólnego z humorem?
 7. Ktoś wie jak można załatwić taką ochronę skrzynki na listy? Wrzucają mi do mojej różne taki gazetki, ulotki i inne, później trzeba to sprzątać… gdyby była taka ochrona to by pogoniła łobuzów co to wszystko wrzucają....
 8. A dziwisz się? W żadnym kiosku kondomów nie mogła dostać a tu nagle ktoś na pochód wręcza jej takie ,,baloniki". Marnotrawstwo aż razi!
 9. Powiem więcej: jedź do dowolnego kraju - nawet nie w czasie epidemii i spróbuj odmówić podania dokumentów lub swoich danych na żądanie policji. Przekonasz się czy będzie inaczej 😄
 10. To było też moje pierwsze skojarzenie. Postacie pasują niemal idealnie 😄
 11. Nie ma w tym nic dziwnego. Od dawna wiadomo że nowy sprzęt wymaga wygrzania by pokazać pełnię swoich możliwości.
 12. Masz na myśli pokazówę z kwiatami na cmentarzu i placu Piłsudskiego? Oczywiście: wyjątkowa bezczelność i skur..syństwo rządzących wobec wszystkich obywateli od których wymaga się wyrzeczeń i dyscypliny. Nic tego nie tłumaczy, a już na pewno nie jakieś niejasne wymówki i podejrzane paragony.
 13. On się zalicza do tych którzy uważają że oni mogą obrażać a ich nie wolno.
 14. Bobcat honorowo? Nie żartuj! Zawsze leci na skargę do moderacji gdy zaczyna mu brakować argumentów.
 15. Wyobraź sobie że się z tym zdaniem zgadzam. Wiesz dlaczego w Polsce rządzą ci co rządzą? Bo przeciwnicy polityczni są tak beznadziejni że nie potrafią im się przeciwstawić. Są zapatrzeni jak ty we własne ego i wydaje im się że zjedli wszystkie rozumy a tymczasem wystawiają jako kandydata na najwyższy urząd w państwie osobę która nie potrafi się nawet poprawnie wysłowić i w czasach gdy najważniejszym tematem na świecie jest śmiercionośny wirus respirator nazywa inspiratorem. Masz więc rację - nie da się udawać kogoś kim się nie jest - osoba nieobyta nawet sterowana z tylnego siedzenia będzie popełniać fundamentalne gafy i ludzie to widzą. To się zresztą tyczy wszystkich opcji politycznych. Tyle tylko że każda z obecnych dziś na naszej scenie politycznej jest zadufana w sobie i niezdolna do jakiegokolwiek dialogu i kompromisu nawet w obliczu zagrożenia zdrowia i życia obywateli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.