Jump to content

Pedros

Użytkownicy
 • Content Count

  535
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

169 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3021 profile views
 1. No co ty, masz vincenta 10 lat i się nie zepsuł?! Przecież to niemożliwe wg. niektórych kolegów piszących wcześniej w tym wątku.
 2. Rzeczywiście bardzo ciekawa sytuacja: przez kilka lat nikt raczej nie narzekał na awaryjność klocków Vincenta ( pewnym wyjątkiem był tutaj cd 400) , aż tu nagle ktoś próbuje zrobić z Vicka najbardziej awaryjną markę. Nie jestem raczej tropicielem teorii spiskowych ale wygląda to dla mnie nieco dziwnie - tym bardziej że od kilku lat jestem zadowolonym użytkownikiem wzmaka tej marki.
 3. Piszesz na podstawie doświadczenia ze sprzętem Vincenta czy tylko powtarzasz krążące po sieci slogany? Ja mam swój egzemplarz około pięciu lat i żadnych problemów, a uwierz że nie stanowi tylko dekoracji.
 4. Przestań słuchać takich pierdół. To są naprawdę solidne i bezproblemowe wzmaki a recenzenci muszą coś pisać to i piszą żeby było jak najbarwniej.
 5. Nie słuchaj opowieści o padających lampach. Ja zmieniłem kilka kompletów na początku użytkowania ale tylko z powodu poszukiwania takich które zabrzmią najlepiej w moim systemie. Obecny komplet gra już 4 lata i wszystko jest w najlepszym porządku.
 6. Moim zdaniem do muzyki jakiej słuchasz te kolumny są nieco "za grzeczne". Osobiście gdy mam ochotę na trochę mocniejsze granie to korzystam z moich zestawów DIY. Castle zdecydowanie lepiej się sprawdzają przy spokojniejszej nucie. Potrafią grać bardzo klimatycznie i bogato. Przy ostrzejszym graniu trochę brakuje im pazura. Taka jest moja opinia ale najlepiej gdybyś mógł ocenić osobiście u siebie.
 7. Kwestia gustu. Mnie akurat się podoba. Trochę tak w starym stylu.
 8. A czy od tego nie jest dział ogłoszenia ?!
 9. Sugerujesz że z posiadaczami sv 237 którzy mieszkają gdzie indziej nie da się pogadać ;D
 10. Tym bardziej masz prawo do reklamacji - nie widziałeś wady od razu więc nie można powiedzieć że podjąłeś decyzje o kupnie świadomy. Zresztą po to jest gwarancja i rękojmia aby z nich w takich przypadkach korzystać. Ja nie omieszkał bym tego zrobić w tym wypadku. A swoją drogą rzeczywiście jakość kolumn Castle-a chyba bardzo spadła skoro puszczają na rynek takie egzemplarze.
 11. Jaka norma?! Moim zdaniem są to rzeczy niedopuszczalne w nowych kolumnach! Jakiś czas temu pewna firma sprzedawała swoje kolumny ze sporym upustem. Nie zauważyłem w pierwszej chwili żadnych wad więc zapytałem sprzedawcę skąd cena. Odpowiedział, że powodem jest nieco za duży frez pod głośniki. Po dokładniejszym przyjrzeniu się rzeczywiście zobaczyłem niewielką szczelinę pomiędzy głośnikiem a obudową. Wracając do zdjęć powyżej - te wady są zdecydowanie bardziej widoczne i nawet chwili bym się nie zastanawiał nad reklamowaniem tych kolumn!
 12. Jeżeli uważasz, że grają dobrze to dlaczego chcesz się ich pozbyć? Tylko dlatego że ktoś gdzieś, w innej konfiguracji uznał że mu się dźwięk nie podobał?
 13. A to mój dzisiejszy zakup. Jutro zawiśnie w aucie i będzie mi pachniał ;)
 14. W lidlu dostępne były jeszcze EMTEC chrome super quality II również w trójpakach.
 15. No, bardzo unikatowe. Za taką cenę pewnie chętni zabijać się będą...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.