Jump to content

piotreczek

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Popraw link, albo podaj login i hasło, żeby można było sprawdzić :);)
 2. Dokładnie o jedno zero na końcu ceny, a przecież zero to nic 🙂
 3. to nie jest zwykły żwir, to jest niezwykły żwir bo sam kwarc 🙂
 4. Sprawdzałeś, czy to nie wina wzmacniacza (końcówki mocy) lub kabla? Przepinałeś kolumny?
 5. To, że ktoś sprzedaje to nie ma w tym nic dziwnego. Koledze pewnie chodziło o ty, że jeśli to Ty, to nic dziwnego, że tak zachwalasz 🙂
 6. Posłuchaj audioburaka, pieniędzy nie stracisz, bo to grosze, a możesz się zdziwić gdy połączysz kolumny. Wiem co mówię.
 7. Nikt nie jest w stanie powiedzieć coś o tych DAC?
 8. 1. Czy ktoś miał okazję porównywać te dwa dac i może się podzielić wrażeniami. Poza tym, że jeden produkcji chińskiej drugi polskiej? 2. Przy okazji, czy między modelami Nostromo uX1, uX1 premium jest duża różnica, że warto dołożyć jeszcze te 100zł?
 9. Cena też dziwna. Jak na trzytygodniowy sprzęt cena niższa od salonowej o ponad 1000zł? Do tego zdjęcia tylko z jednej strony i jednej perspektywy.
 10. piotreczek

  Audio mity

  rachunek może ci się zwiększyć jak wziąłeś wspaniałą ofertę stałej ceny niezależnie od podwyżek, gdzie doliczają jakieś 30zł opłaty marketingowej. Też się na to dałem nabrać, ale tylko raz :) jak skończyła się umowa dziwnym trafem rachunek z 130 zmniejszył się do niecałych 100 :)
 11. piotreczek

  Radio DAB

  Skoro na słuchawkach to samo, to tylko i wyłącznie oddać szrot sprzedawcy.
 12. piotreczek

  Radio DAB

  A jak w słuchawkowe podłączysz słuchawki to jest ok? Jeśli nie to uszkodzony sprzęt do odesłania. Zresztą i tak jak kupiony przez neta masz 14 dni na odesłanie skoro nie działa prawidłowo.
 13. Skoro kolumny z 1996 to mają ponad 20lat. Więc jakim cudem gość 10 lat temu kupił je jako nówki i jest ich pierwszym właścicielem? Chyba, że to taka sama zagrywka z pierwszym właścicielem jak przy samochodach. Pierwszy właściciel w Polsce, a ilu było przed ich ściągnięciem to nikt nie wie.
 14. Właśnie dochodzi jeszcze do tego nowa seria STX QUANT 300. Cena za nowe w zasadzie ta sama, czy ktoś je porównywał i może coś napisać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.