Jump to content

piotreczek

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. i jeszcze ten opis "został skonstruowany i zaprojektowany ze wspaniałej jakości zagranicznych kabli audiofilskich" trzeba podkreślić, że ZAGRANICZNE.
 2. Jeśli jest to jawne oszustwo (jak piszecie wyżej i przyklejonych naklejkach, czy nieistniejących kolumnach) to przecież można zgłosić do zarządzających portalem, a oni mogą to nawet na policję zgłosić
 3. Stare dobre czasy, jak się siadało przy telewizorze na Opole, albo Sopot, żeby sobie coś nagrać na kasetkę :). Czasami nawet udało się złapać na radiu fale telewizyjne i można było nagrać bezpośrednio z radia 🙂
 4. około 25 m. U mnie grają z Onyo a-8051 i jak dla mnie brzmi całkiem ładnie, basu jest wystarczająco, wysokie też są dość szczegółowe, ale prezentują raczej ciepłe brzmienie, nie są ostre. Musisz posłuchać.
 5. zapewne jedna para to jest lewy, a druga para to prawy, lub odwrotnie 🙂
 6. Ja mam Onkyo A-8051 z Pylon Pearl 27, ładnie się zgrywają. Spokojnie da radę na twój metraż. Przy negocjacjach ceny Pylon Pearl 25 pewnie zmieścisz się w budżecie z tymi kolumnami.
 7. piotreczek

  Black Friday 2019

  Tylko, że mają dwie aukcje i dwie różna ceny [Hidden Content] [Hidden Content] Ciekawe, bo ja właśnie na niemieckim amazonie kupiłem dla córki tablet graficzny za niecałe 1000zł, podczas gdy u nas ten sam tablet kosztuje niemal 1600zł - i to jest cena regularna bo od dawna ją śledzę.
 8. piotreczek

  Black Friday 2019

  To raczej nie pytania do forumowiczów tylko do Tidala
 9. Mam Pylon perl 27 z Onkyo A-8051. Według mnie naprawdę ładnie to brzmi. Też Audiofilem nie jestem, ale po przesiadce z Yamahy rx-350 (nie mylić z v350) odczułem różnicę. Na Onkyo nawet przy cichym graniu jest co posłuchać, a Yamaha musiała grać zdecydowanie głośniej, żeby było słychać wyraźnie dźwięki.
 10. tu masz recenzję i opinie: [Hidden Content] @audioburak uprzedziłeś mnie 🙂
 11. A może nagraj film jak platforma się zachowuje w spornych kwestiach (bujanie góra - dół po uderzeniu z zewnątrz, czy tłumienie bocznych wibracji po uderzeniu z boku) i wszystko będzie jasne czy działa czy nie.
 12. Popraw link, albo podaj login i hasło, żeby można było sprawdzić :);)
 13. Dokładnie o jedno zero na końcu ceny, a przecież zero to nic 🙂
 14. to nie jest zwykły żwir, to jest niezwykły żwir bo sam kwarc 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.