Jump to content

Belfort

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

6 Neutralny

Audiostereo

6

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka (ambient downtempo electronics, jazz, soul, rock), programowanie iOS, kulturystyka, brazylijskie jiu-jitsu, motocykle
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

539 profile views
 1. @colcolcol a co powiesz na ten temat (poniższy filmik)? wg Twojej teorii dodanie przedwzmacniacza w tor jedynie popsuje dźwięk?
 2. Myślę, że parametrów odpowiedzialnych za wierne kreowanie rzeczywistości dźwiękowej przy wykorzystaniu sprzętu audio jest mnóstwo, większość z nich jeszcze nie jest nawet znana, a stosunek sygnału do szumu to tylko jeden z nich i to mało istotny. Do pomiaru reszty tych parametrów jeszcze ludzkość nie wymyśliła właściwych metod pomiarowych innych niż ludzka percepcja zmysłowa.
 3. To, że ten Pass ACA jest na końcu tej listy nie ma nic wspólnego z poziomem zniekształceń wzmacniaczy Passa. A to, że X350.5 jest chyba nawet pod każdym możliwym względem lepszy (zapewne też w tym teście SINAD) od wszystkich z tej całej listy jest chyba oczywiste.
 4. Dla mnie porównywanie stosunku sygnału do szumu wzmacniaczy rynkowych mocą 1% ich mocy maksymalnej z projektem DIY 100% jego mocy maksymalnej (być może zlutowanego przez autora tego testu, który pierwszy raz używał lutownicy) jest conajmniej pozbawione sensu wg mnie. A kształtowanie na podstawie tego testu opinii o Nelsonie Passie to już w ogóle szczyt absurdu. Polecam obejrzeć ten filmik, gdzie Pass gra w systemie z kolumnami za pół miliona złotych u człowieka, który zjadł zęby na dopieszczaniu swojego systemu:
 5. A czy ktoś kto robił ten test może być traktowany poważnie?
 6. Dzięki! No właśnie, spróbuję posłuchać tego X250.5, sporo dobrego się o nim naczytałem, a jak mi się nie uda to chociaż wypożyczę X250.8 mam nadzieję, że niewiele odbiega, ale to też chciałbym najlepiej już z docelowym lampowym pre posłuchać.
 7. Masz może doświadczenie z Thiel CS 2.3 (czy im trzeba dać kopa w dupę?) i być może lepszą propozycję?
 8. Jeszcze nie. Nastawiłem się na Pass X250.5 + (ARC Ref3 lub Aesthetix Calypso) więc generalnie czekam na okazje jak najbliżej mnie z tych klocków. Chyba, że trafi się coś jeszcze lepszego.
 9. Nie warto wykorzystać go jako DAC?
 10. Dzięki! Łakome kąski 😀 Wcześnej na Thresholda i Classe nie zwracałem większej uwagi, a z całą pewnością chciałbym te klocki przesłuchać u siebie, ale chyba skupię się narazie na Pass X250.5, do którego dotarłem mentalnie w całej tej dyskusji. Z tego co widziałem to jest do dostania za ok €3k ale chciałbym najpierw go posłuchać i porównać do podobnej klasy wzmacniaczy. Tak czy owak, dzięki za propozycje. Ja jestem bardzo początkujący na tej drodze i każdą propozycję doceniam 😉
 11. Pytałem bardziej o możliwość użycia AA jako pre lampowe 🙂 bo wyczytałem w recenzji, że wychodziły też z taką opcją - z wejściami na dodatkowe źródła, ale rozumiem, że nie ma takiej opcji w tym przypadku.
 12. Problem w tym, że ani końcówki, ani pre lampowego jeszcze nie mam. Mam jedynie daka którego chciałbym narazie zostawić, dlatego pytam czy ewentualnie można by się z nim wpiąć.
 13. Idzie się tam wpiąć z moim DAC'iem?
 14. Dzięki, może się wybiorę specjalnie. Jaki pre masz z nimi?
 15. Dzięki! A masz może podobne doświadczenie w porównaniu głośnikowych MH750 Shotgun biwire do Shotgun S1 singlewire?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.