Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audiofil i meloman. Muzyka: stary rock, rock progresywny, new romantic, muzyka filmowa.
  Sprzęt: wzmacniacz: Naim Nait XS2, odtwarzacz: Naim CD5 XS, Flatcap XS. kolumny: ATC SCM 11, Chord Anthem 2 Din - Din / Szarak Naim Din-Din, głośnikowy Naim NAC A5, kable zasilające - Neel n7es Gold i Belden 19364 , stojaki Vap.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2820 profile views
 1. Kabel ceniony przez audiofilów. Dużo informacji w internecie.
 2. Panowie, jak podłączanie kable do kolumn? Dla mnie najlepszy jest dźwięk jeżeli kabel podłączony jest do dolnych zaciskòw lub gdy zajęty jest jeden zacisk na górze i jeden na dole.
 3. Osobę sprzedającą kolumny proszę o kontakt.
 4. Jeżeli ktoś ma do sprzedania Atc scm 11 w kolorze czarnym to proszę o informację, chętnie kupię.
 5. Kolumny Pmc twenty.21 w kolorze czarnym, na gwarancji sprzedam. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
 6. Kolumny w stanie sklepowym. Kupione w czerwcu 2019 w Audio-Mix w Koninie z pełną gwarancją. Jest oryginalne pudło, paragon oraz cały ekwipunek. Kolumny do odebrania na miejscu lub wysyłka kurierem. Są to świetnie grające kolumny całym zakresie ale na podkreślenie zasługuje ich rozdzielczość i naprawdę nisko schodzący bas. Nie ma problemów z postawieniem ich blisko tylnej ściany. Jest wiele recenzji kolumn Pmc w internecie, warto je poczytać.
 7. Mam podobne odczucie, choć jestem pewien, że z wyższymi (mocniejszymi) Naimami efekt końcowy powinien być jeszcze lepszy.
 8. Przed wirusem miałem wypożyczone scm 11 na tydzień i uważam, że z Naim xs 2 gra to bardzo dobrze. Myślę o zamianie Pmc na Atc.
 9. Kable głośnikowe mam naima więc kupiłem gotowe zworki z takiego kabla. Polecam wymianę standardowych zworek.
 10. Wymiana gratisowych zworek pmc - pręcików/ blaszek- podnosi jakość dźwięku tych kolumn i eliminuje ewentualne sybilanty.
 11. Oczywiście chodzi o długość 1,5 m.
 12. Kupię kabel zasilający Neel n7 es gold 2.5 m.
 13. Script... jako pierwsze wydanie i pierwszy remster brzmi ok. Ciekawe jak będzie brzmiał nowy remaster Fugazi bo ten, który jest jeszcze aktualny to ma dźwięk jak na przedawkowanych sterydach..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.