Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audiofil i meloman. Muzyka: stary rock, rock progresywny, new romantic, muzyka filmowa.
  Sprzęt: wzmacniacz: Naim Nait XS2, odtwarzacz: Naim CD5 XS, Flatcap XS. kolumny:..........., Chord Anthem 2 Din - Din / Szarak Naim Din-Din, głośnikowy Naim NAC A5, kable zasilające - Neel n7es Gold i Belden 19364 , stojaki Vap.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2505 profile views
 1. Jeżeli ktoś ma do sprzedania Atc scm 11 w kolorze czarnym to proszę o informację, chętnie kupię.
 2. Kolumny Pmc twenty.21 w kolorze czarnym, na gwarancji sprzedam. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
 3. Kolumny w stanie sklepowym. Kupione w czerwcu 2019 w Audio-Mix w Koninie z pełną gwarancją. Jest oryginalne pudło, paragon oraz cały ekwipunek. Kolumny do odebrania na miejscu lub wysyłka kurierem. Są to świetnie grające kolumny całym zakresie ale na podkreślenie zasługuje ich rozdzielczość i naprawdę nisko schodzący bas. Nie ma problemów z postawieniem ich blisko tylnej ściany. Jest wiele recenzji kolumn Pmc w internecie, warto je poczytać.
 4. Mam podobne odczucie, choć jestem pewien, że z wyższymi (mocniejszymi) Naimami efekt końcowy powinien być jeszcze lepszy.
 5. Przed wirusem miałem wypożyczone scm 11 na tydzień i uważam, że z Naim xs 2 gra to bardzo dobrze. Myślę o zamianie Pmc na Atc.
 6. flood2

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Kable głośnikowe mam naima więc kupiłem gotowe zworki z takiego kabla. Polecam wymianę standardowych zworek.
 7. flood2

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Wymiana gratisowych zworek pmc - pręcików/ blaszek- podnosi jakość dźwięku tych kolumn i eliminuje ewentualne sybilanty.
 8. Oczywiście chodzi o długość 1,5 m.
 9. Kupię kabel zasilający Neel n7 es gold 2.5 m.
 10. Script... jako pierwsze wydanie i pierwszy remster brzmi ok. Ciekawe jak będzie brzmiał nowy remaster Fugazi bo ten, który jest jeszcze aktualny to ma dźwięk jak na przedawkowanych sterydach..
 11. Script... to była pierwsza płyta cd jaką kupiłem. Ma już ponad 30 lat i stoi na honorowym miejscu.
 12. flood2

  NAIM XS2

  Chcesz więcej precyzji to Chord Anthem din - din, ciepła to ar sound skylink, ale prawdopodobnie i tak w końcu wrócisz do szaraka.
 13. Byłoby dobrze gdybyś jednak poparł swoją opinię argumentami. Na teraz rozumiem, że Tobie wymiana zworek nic nie dała a być może pogorszyła jakość dźwięku. Powiedz jeszcze czy Ty jesteś z tych, którzy nie słyszą różnicę po wymianie kabli.
 14. Mógłbyś rozwinąć wypowiedź? Z takiej ogólnej wrzutki nic nie wynika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.