Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  499
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audiofil i meloman. Muzyka: stary rock, rock progresywny, new romantic, muzyka filmowa.
  Sprzęt: wzmacniacz: Naim Supernait + Teddycap, odtwarzacz: Naim CD5 XS + Flatcap XS. kolumny: Dynaudio Audience 52, Chord Anthem 2 Din - Din / Szarak Naim Din-Din, głośnikowy Naim NAC A5, kable zasilające - Belden 19364 , stojaki Vap.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1673 profile views
 1. flood2

  NAD M 3

  Pamiętam jak ktoś w Audio Video wycenił Hegla Rost jako high end. Na pewno wiele osób kupiło ten wzmacniacz z tego powodu, pewnie bez słuchania.
 2. Dzięki za informację. Mam nadzieję, że pierwsza płyta IM również brzmi lepiej niż na wcześniejszym remasteringu. Jeśli chodzi o Pearce'a to on zremasterował BS dwa razy : w 2009 i 2016. Ja wolę ten z 2016 w wydaniu dla WB USA.
 3. A co sądzicie o ostatnich remasterach Uriah heep i Iron maiden. Są lepsze od poprzednich?
 4. Powinno być ciekawie, zobaczymy jakie ceny wysolą. A ja dwójki jeszcze nie słyszałem.
 5. Zamienię Naim Supernait 1 (S/No: 318… - rok produkcji 2011) wraz z zasilaczem TeddyCap (kupiony w październiku 2017r.) na Supernait 2. Wzmacniacz i zasilacz w stanie jak nowe. Nie chcę sprzedawać obecnego wzmacniacza z zasilaczem bo jestem zadowolony z tego duetu.
 6. Zamienię Naim Supernait 1 (S/No: 318… - rok produkcji 2011) wraz z zasilaczem TeddyCap (kupiony w październiku 2017r.) na Supernait 2. Wzmacniacz i zasilacz w stanie jak nowe. Nie chcę sprzedawać obecnego wzmacniacza z zasilaczem bo jestem zadowolony z tego duetu.
 7. Zamienie Naim Supernait 1 (S/No: 318… - rok produkcji 2011) wraz z zasilaczem TeddyCap (kupiony w październiku 2017r.) na Supernait 2. Wzmacniacz i zasilacz w stanie jak nowe. Osoby chętne na wymianę proszę o kontakt.
 8. To są duperele. Za 5 pierwszych płyt należy się Scorpionsom pomnik.
 9. Znalazłem tyko informację, że zmarł po krótkiej chorobie.
 10. Ruch na forum jak za najlepszych czasów tylko wtedy było bardziej merytorycznie. Panowie a co sądzicie o potencjometrze na górnej pokrywie all in one?
 11. W końcu głos rozsadko i to w miarę obiektywny bo miał te wszystkie klocki w domu.
 12. Mam nadzieję, że kiedyś posłucham i powiem wam, że bardzo bym chciał żeby mi ten nowy wynalazek podszedł bo miałbym spokój z zasilaczami i kablami. Z drugiej strony wydaje mi się to zbyt łatwe żeby się sprawdziło.
 13. W końcu coś się dzieje ;) "...W mojej ocenie" jest ok, tylko na podstawie czego ta ocena: porównania 1 na 1, prasy, forum, logiki, bo sobie kupiłem i tak mi się wydaje? Zestaw 272+200DR był, jest i będzie spełnianiem marzeń dla wielu przeciętnych naimowców w naszym kraju bo już sam ten zestaw jest drogi. A tu nagle jedno wypchane po brzegi urządzenie miałoby to zmienić? Do ceny za dzielonkę należałoby dodać jeszcze inne możliwości, które daje nam Nova, tak, że postawienie obu urządzeń ze znakiem równości naprawdę nie wydaje mi się na miejscu. Oczywiście, zastrzegam, że mogę się mylić bo naim mógł wprowadzić jakąś nową/przełomową technologię.
 14. O kurcze, śmiałe porównanie. Tylko czy ta ocena jest na podstawie własnych odsłuchów czy jest to opinia na fali dyskusji na temat all-in -one na tym forum, a może z powodu zakupu nowego produktu, którego wypada pochwalić, nawet z przesadą. A może jest to stwierdzenie wyciągnięte z angielskiego forum naima, gdzie ktoś "ośmielił się" porównać Nova do dzielonki 272+200DR. Jeżeli tak to ta osoba wolała Nova raczej pod względem designu a nie jakości dźwięku. Mówiąc, że Nowa jest "bez wstydu" na poziomie dzielonki pominąłeś nawet SN2, który jest już traktowany jako high end a Novę chyba nikt tak nie traktuje - np. w hifi i muzyka ma normalne gwiazdki jak z poziomu xs. Chyba trochę za dużo tu bicia piany z tymi kombajnami, choć oczywiście mogę się mylić bo jeszcze nowych klocków nie słyszałem, nie mówiąc już o porównaniach. Kieruję się raczej zdrowym rozsądkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.