Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  553
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

About flood2

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audiofil i meloman. Muzyka: stary rock, rock progresywny, new romantic, muzyka filmowa.
  Sprzęt: wzmacniacz: Naim Nait XS2, odtwarzacz: Naim CD5 XS, Flatcap XS. kolumny: ATC SCM 11, Chord Anthem 2 Din - Din / Szarak Naim Din-Din, głośnikowy Naim NAC A5, kable zasilające - Neel n7es Gold i Belden 19364 , stojaki Vap.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3152 profile views
 1. Osobę planującą sprzedaż proszę o kontakt.
 2. Panowie, jeżeli ktoś planuje sprzedaż Supernaita 2 to proszę o kontakt.
 3. Kabel kupiony pod koniec grudnia 2020r tak, że można go traktować jako nowy, jeszcze nie wygrzany. Do kabla dodaję paragon ze sklepu Trans Audio.
 4. 70 W Naima zagra lepiej z tymi kolumnami niż Cambridge Audio ze 100W w papierach. Tutaj bardziej liczy się wydajność prądowa / moment obrotowy niż tylko ilość watów / koni mechanicznych. Autobus nie potrzebuje dużo koni mechanicznych tylko wysoki moment obrotowy aby jechał. Tak, że essewssa są jednak różne waty, zależnie od producenta.
 5. Kabel o długości 2 lub 2,5m chętnie kupię.
 6. Dlaczego złomu? Takie same wydania są w MM czy Empiku.
 7. Teddycap ze wzmacniaczem jeszcze ujdzie, chociaż dość znacznie odchodzimy od firmowego dźwięku Naima, ale gdy Teddiego podłączysz do cd to długo tego dźwięku nie posłuchasz. Oczywiście takie konkluzje nie przychodzą od razu tylko po jakimś czasie. Z drugiej strony nie wszystko co Naimowe jest dla mnie ok. Ja kilka lat temu wymieniłem szaraka na Chord Anthem 2 i nie wyobrażam sobie powrotu do interkonektu Naima. Nac a5 broni się u mnie dzielnie od kilkunastu lat ale też mnie korci żeby go czymś zastąpić. Na forach angielskich widać, że oni są raczej za oryginalnym okablowaniem Naima.
 8. Wiele osób na tym forum miało podłączonego Teddiego. Efekt był zawsze podobny - na początku wydaje się , ze jest super ale później widzisz, że dźwięk jest jakiś nienaturalny. Końcowy efekt jest taki, że następuje powrót do zasilaczy naima.
 9. Zapomniałem o linku do recenzji: [Hidden Content]
 10. Na youtube pojawiła się ciekawa recenzja scm 7. Jeżeli chodzi wzmacniacz, co wiadomo, że jest ważne, to prowadzący poleca Naim xs lub Exposure 3010.
 11. Niestety kolejna ikona rock'a odeszła do wieczności. RIP.
 12. Kabel ceniony przez audiofilów. Dużo informacji w internecie.
 13. Panowie, jak podłączanie kable do kolumn? Dla mnie najlepszy jest dźwięk jeżeli kabel podłączony jest do dolnych zaciskòw lub gdy zajęty jest jeden zacisk na górze i jeden na dole.
 14. Osobę sprzedającą kolumny proszę o kontakt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.