Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  531
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audiofil i meloman. Muzyka: stary rock, rock progresywny, new romantic, muzyka filmowa.
  Sprzęt: wzmacniacz: Naim Nait XS2, odtwarzacz: Naim CD5 XS, Flatcap XS. kolumny: Pmc twenty21, Chord Anthem 2 Din - Din / Szarak Naim Din-Din, głośnikowy Naim NAC A5, kable zasilające - Neel n7es Gold i Belden 19364 , stojaki Vap.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2220 profile views
 1. flood2

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Kable głośnikowe mam naima więc kupiłem gotowe zworki z takiego kabla. Polecam wymianę standardowych zworek.
 2. flood2

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Wymiana gratisowych zworek pmc - pręcików/ blaszek- podnosi jakość dźwięku tych kolumn i eliminuje ewentualne sybilanty.
 3. Oczywiście chodzi o długość 1,5 m.
 4. Kupię kabel zasilający Neel n7 es gold 2.5 m.
 5. Kolumny w zasadzie jak ze sklepu. Jestem pierwszym właścicielem i jako audiofil bardzo dbam o co mam audio. Brak wgniotek na głośnikach (zawsze stały w maskownicach), obtarć czy rys. Nigdy nie były rozkręcane, nie mówiąc już o jakichś modyfikacjach. Z dokumentów została mi tylko oryginalna instrukcja obsługi. Nie mam oryginalnego pudła ale jeżeli kolumny nie zostałyby odebrane osobiście (co wolałbym najbardziej) to wyślę je kurierem w bezpiecznym opakowaniu (pudło zastępcze obłożone styropianem). Bardzo polecam te wybitne, jeśli chodzi o klasyczną szkołę grania Dynaudio, kolumny, zwłaszcza w takim stanie i w tym kolorze.
 6. Script... jako pierwsze wydanie i pierwszy remster brzmi ok. Ciekawe jak będzie brzmiał nowy remaster Fugazi bo ten, który jest jeszcze aktualny to ma dźwięk jak na przedawkowanych sterydach..
 7. Script... to była pierwsza płyta cd jaką kupiłem. Ma już ponad 30 lat i stoi na honorowym miejscu.
 8. flood2

  NAIM XS2

  Chcesz więcej precyzji to Chord Anthem din - din, ciepła to ar sound skylink, ale prawdopodobnie i tak w końcu wrócisz do szaraka.
 9. Byłoby dobrze gdybyś jednak poparł swoją opinię argumentami. Na teraz rozumiem, że Tobie wymiana zworek nic nie dała a być może pogorszyła jakość dźwięku. Powiedz jeszcze czy Ty jesteś z tych, którzy nie słyszą różnicę po wymianie kabli.
 10. Mógłbyś rozwinąć wypowiedź? Z takiej ogólnej wrzutki nic nie wynika.
 11. Wymiana zworek w tych kolumnach powinna załatwić sprawę. Oryginalne blaszki czy pręty w bardzo dużym stopniu degradują dźwiek na taki blaszany i płaski. Po wymianie zworek powinieneś mieć jeszcze lepszy dół i gęstszą, barwniejszą średnicę. Gratuluję, super kolumny.
 12. Kolumny w zasadzie jak ze sklepu. Jestem pierwszym właścicielem i jako audiofil bardzo dbam o co mam audio. Brak wgniotek na głośnikach (zawsze stały w maskownicach), obtarć czy rys. Nigdy nie były rozkręcane, nie mówiąc już o jakichś modyfikacjach. Z dokumentów została mi tylko oryginalna instrukcja obsługi. Nie mam oryginalnego pudła ale jeżeli kolumny nie zostałyby odebrane osobiście (co wolałbym najbardziej) to wyślę je kurierem w bezpiecznym opakowaniu (pudło zastępcze obłożone styropianem). Bardzo polecam te wybitne, jeśli chodzi o klasyczną szkołę grania Dynaudio, kolumny, zwłaszcza w takim stanie i w tym kolorze.
 13. 'Ucieczka z tropiku'. To był super hit wtedy.
 14. Jeżeli ktoś chciałby posłuchać wspomnień Wiesława Weissa, Adama Łassy oraz Anji Orthodox o Tomaszu Beksińskim to polecam: [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.