Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  549
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audiofil i meloman. Muzyka: stary rock, rock progresywny, new romantic, muzyka filmowa.
  Sprzęt: wzmacniacz: Naim Nait XS2, odtwarzacz: Naim CD5 XS, Flatcap XS. kolumny: ATC SCM 11, Chord Anthem 2 Din - Din / Szarak Naim Din-Din, głośnikowy Naim NAC A5, kable zasilające - Neel n7es Gold i Belden 19364 , stojaki Vap.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2954 profile views
 1. Kabel o długości 2 lub 2,5m chętnie kupię.
 2. Dlaczego złomu? Takie same wydania są w MM czy Empiku.
 3. Teddycap ze wzmacniaczem jeszcze ujdzie, chociaż dość znacznie odchodzimy od firmowego dźwięku Naima, ale gdy Teddiego podłączysz do cd to długo tego dźwięku nie posłuchasz. Oczywiście takie konkluzje nie przychodzą od razu tylko po jakimś czasie. Z drugiej strony nie wszystko co Naimowe jest dla mnie ok. Ja kilka lat temu wymieniłem szaraka na Chord Anthem 2 i nie wyobrażam sobie powrotu do interkonektu Naima. Nac a5 broni się u mnie dzielnie od kilkunastu lat ale też mnie korci żeby go czymś zastąpić. Na forach angielskich widać, że oni są raczej za oryginalnym okablowaniem Naima.
 4. Wiele osób na tym forum miało podłączonego Teddiego. Efekt był zawsze podobny - na początku wydaje się , ze jest super ale później widzisz, że dźwięk jest jakiś nienaturalny. Końcowy efekt jest taki, że następuje powrót do zasilaczy naima.
 5. Na youtube pojawiła się ciekawa recenzja scm 7. Jeżeli chodzi wzmacniacz, co wiadomo, że jest ważne, to prowadzący poleca Naim xs lub Exposure 3010.
 6. Niestety kolejna ikona rock'a odeszła do wieczności. RIP.
 7. Kabel ceniony przez audiofilów. Dużo informacji w internecie.
 8. Panowie, jak podłączanie kable do kolumn? Dla mnie najlepszy jest dźwięk jeżeli kabel podłączony jest do dolnych zaciskòw lub gdy zajęty jest jeden zacisk na górze i jeden na dole.
 9. Osobę sprzedającą kolumny proszę o kontakt.
 10. Jeżeli ktoś ma do sprzedania Atc scm 11 w kolorze czarnym to proszę o informację, chętnie kupię.
 11. Kolumny Pmc twenty.21 w kolorze czarnym, na gwarancji sprzedam. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
 12. Kolumny w stanie sklepowym. Kupione w czerwcu 2019 w Audio-Mix w Koninie z pełną gwarancją. Jest oryginalne pudło, paragon oraz cały ekwipunek. Kolumny do odebrania na miejscu lub wysyłka kurierem. Są to świetnie grające kolumny całym zakresie ale na podkreślenie zasługuje ich rozdzielczość i naprawdę nisko schodzący bas. Nie ma problemów z postawieniem ich blisko tylnej ściany. Jest wiele recenzji kolumn Pmc w internecie, warto je poczytać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.