Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audiofil i meloman. Muzyka: stary rock, rock progresywny, new romantic, muzyka filmowa.
  Sprzęt: wzmacniacz: Naim Nait XS2, odtwarzacz: Naim CD5 XS, Flatcap XS. kolumny: Pmc twenty21, Chord Anthem 2 Din - Din / Szarak Naim Din-Din, głośnikowy Naim NAC A5, kable zasilające - Neel n7es Gold i Belden 19364 , stojaki Vap.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2132 profile views
 1. Kolumny w zasadzie jak ze sklepu. Jestem pierwszym właścicielem i jako audiofil bardzo dbam o co mam audio. Brak wgniotek na głośnikach (zawsze stały w maskownicach), obtarć czy rys. Nigdy nie były rozkręcane, nie mówiąc już o jakichś modyfikacjach. Z dokumentów została mi tylko oryginalna instrukcja obsługi. Nie mam oryginalnego pudła ale jeżeli kolumny nie zostałyby odebrane osobiście (co wolałbym najbardziej) to wyślę je kurierem w bezpiecznym opakowaniu (pudło zastępcze obłożone styropianem). Bardzo polecam te wybitne, jeśli chodzi o klasyczną szkołę grania Dynaudio, kolumny, zwłaszcza w takim stanie i w tym kolorze.
 2. Script... jako pierwsze wydanie i pierwszy remster brzmi ok. Ciekawe jak będzie brzmiał nowy remaster Fugazi bo ten, który jest jeszcze aktualny to ma dźwięk jak na przedawkowanych sterydach..
 3. Script... to była pierwsza płyta cd jaką kupiłem. Ma już ponad 30 lat i stoi na honorowym miejscu.
 4. flood2

  NAIM XS2

  Chcesz więcej precyzji to Chord Anthem din - din, ciepła to ar sound skylink, ale prawdopodobnie i tak w końcu wrócisz do szaraka.
 5. Byłoby dobrze gdybyś jednak poparł swoją opinię argumentami. Na teraz rozumiem, że Tobie wymiana zworek nic nie dała a być może pogorszyła jakość dźwięku. Powiedz jeszcze czy Ty jesteś z tych, którzy nie słyszą różnicę po wymianie kabli.
 6. Mógłbyś rozwinąć wypowiedź? Z takiej ogólnej wrzutki nic nie wynika.
 7. Wymiana zworek w tych kolumnach powinna załatwić sprawę. Oryginalne blaszki czy pręty w bardzo dużym stopniu degradują dźwiek na taki blaszany i płaski. Po wymianie zworek powinieneś mieć jeszcze lepszy dół i gęstszą, barwniejszą średnicę. Gratuluję, super kolumny.
 8. Kolumny w zasadzie jak ze sklepu. Jestem pierwszym właścicielem i jako audiofil bardzo dbam o co mam audio. Brak wgniotek na głośnikach (zawsze stały w maskownicach), obtarć czy rys. Nigdy nie były rozkręcane, nie mówiąc już o jakichś modyfikacjach. Z dokumentów została mi tylko oryginalna instrukcja obsługi. Nie mam oryginalnego pudła ale jeżeli kolumny nie zostałyby odebrane osobiście (co wolałbym najbardziej) to wyślę je kurierem w bezpiecznym opakowaniu (pudło zastępcze obłożone styropianem). Bardzo polecam te wybitne, jeśli chodzi o klasyczną szkołę grania Dynaudio, kolumny, zwłaszcza w takim stanie i w tym kolorze.
 9. 'Ucieczka z tropiku'. To był super hit wtedy.
 10. Jeżeli ktoś chciałby posłuchać wspomnień Wiesława Weissa, Adama Łassy oraz Anji Orthodox o Tomaszu Beksińskim to polecam: https://wnet.fm/broadcast/20-lat-temu-odszedl-tomasz-beksinski/
 11. Nie można mieć zbyt wygórowanych i ambitnych wymagań od disney'a. Pamiętajmy, że jest to tylko telewizyjny serial 'do obiadu', nie wymagający metafizycznych rozkładów na czynniki pierwsze. Dla mnie tylko 4 odcinek jest słabszy, reszta naprawdę dobra. Polecam.
 12. Dla fanów 'starszego klimatu' Star Wars polecam serial 'Mandalorian'. Jak dla mnie z 8 odcinków tylko jeden jest średni, reszta co najmniej dobra.
 13. 24 grudnia minie 20. rocznica śmierci nieodżałowanego radiowca i tłumacza. Na pewno wielu z nas pamięta Jego audycje z lat 80 i 90tych kiedy zrywając noce, nagrywaliśmy płyty/single prezentowane w Jego audycjach. Dla mnie był takim nauczycielem muzyki new romantic, gothic rocka, rocka progresywnego czy starego rocka. Jego wpływ na mój gust muzyczny był i jest przeogromny za co Mu jestem bardzo wdzięczny. Bardzo dobrze, że dzięki internetowi można posłuchać jeszcze raz wiele z Jego audycji. Jeżeli macie jakieś wspomnienia - piszcie.
 14. Panowie, zmieniłem Dynaudio na PMC. Chciałbym zmienić firmowe blaszane zworki pmc na zworki z nac a5. Jeżeli miałby ktoś z was do sprzedania gotowe zworki lub niepotrzebny odcinek naca5 to proszę o informację na priv. A może z doświadczenia macie jakieś inne propozycje na zworki niż z nac a5. Jeśli chodzi o kable naima to moim zdaniem, to ile szaraka można zmienić tak głośnikowego jeszcze żaden inny kabel głośnikowy nie pobił, oczywiście w kryteriach ogólnych a nie w jakimś aspekcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.