Jump to content

flood2

Użytkownicy
 • Content Count

  549
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by flood2

 1. Kabel o długości 2 lub 2,5m chętnie kupię.
 2. Dlaczego złomu? Takie same wydania są w MM czy Empiku.
 3. Teddycap ze wzmacniaczem jeszcze ujdzie, chociaż dość znacznie odchodzimy od firmowego dźwięku Naima, ale gdy Teddiego podłączysz do cd to długo tego dźwięku nie posłuchasz. Oczywiście takie konkluzje nie przychodzą od razu tylko po jakimś czasie. Z drugiej strony nie wszystko co Naimowe jest dla mnie ok. Ja kilka lat temu wymieniłem szaraka na Chord Anthem 2 i nie wyobrażam sobie powrotu do interkonektu Naima. Nac a5 broni się u mnie dzielnie od kilkunastu lat ale też mnie korci żeby go czymś zastąpić. Na forach angielskich widać, że oni są raczej za oryginalnym okablowaniem Naima.
 4. Wiele osób na tym forum miało podłączonego Teddiego. Efekt był zawsze podobny - na początku wydaje się , ze jest super ale później widzisz, że dźwięk jest jakiś nienaturalny. Końcowy efekt jest taki, że następuje powrót do zasilaczy naima.
 5. Na youtube pojawiła się ciekawa recenzja scm 7. Jeżeli chodzi wzmacniacz, co wiadomo, że jest ważne, to prowadzący poleca Naim xs lub Exposure 3010.
 6. Niestety kolejna ikona rock'a odeszła do wieczności. RIP.
 7. Kabel ceniony przez audiofilów. Dużo informacji w internecie.
 8. Panowie, jak podłączanie kable do kolumn? Dla mnie najlepszy jest dźwięk jeżeli kabel podłączony jest do dolnych zaciskòw lub gdy zajęty jest jeden zacisk na górze i jeden na dole.
 9. Osobę sprzedającą kolumny proszę o kontakt.
 10. Jeżeli ktoś ma do sprzedania Atc scm 11 w kolorze czarnym to proszę o informację, chętnie kupię.
 11. Kolumny Pmc twenty.21 w kolorze czarnym, na gwarancji sprzedam. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
 12. Kolumny w stanie sklepowym. Kupione w czerwcu 2019 w Audio-Mix w Koninie z pełną gwarancją. Jest oryginalne pudło, paragon oraz cały ekwipunek. Kolumny do odebrania na miejscu lub wysyłka kurierem. Są to świetnie grające kolumny całym zakresie ale na podkreślenie zasługuje ich rozdzielczość i naprawdę nisko schodzący bas. Nie ma problemów z postawieniem ich blisko tylnej ściany. Jest wiele recenzji kolumn Pmc w internecie, warto je poczytać.
 13. Mam podobne odczucie, choć jestem pewien, że z wyższymi (mocniejszymi) Naimami efekt końcowy powinien być jeszcze lepszy.
 14. Przed wirusem miałem wypożyczone scm 11 na tydzień i uważam, że z Naim xs 2 gra to bardzo dobrze. Myślę o zamianie Pmc na Atc.
 15. Kable głośnikowe mam naima więc kupiłem gotowe zworki z takiego kabla. Polecam wymianę standardowych zworek.
 16. Wymiana gratisowych zworek pmc - pręcików/ blaszek- podnosi jakość dźwięku tych kolumn i eliminuje ewentualne sybilanty.
 17. Oczywiście chodzi o długość 1,5 m.
 18. Kupię kabel zasilający Neel n7 es gold 2.5 m.
 19. Script... jako pierwsze wydanie i pierwszy remster brzmi ok. Ciekawe jak będzie brzmiał nowy remaster Fugazi bo ten, który jest jeszcze aktualny to ma dźwięk jak na przedawkowanych sterydach..
 20. Script... to była pierwsza płyta cd jaką kupiłem. Ma już ponad 30 lat i stoi na honorowym miejscu.
 21. Chcesz więcej precyzji to Chord Anthem din - din, ciepła to ar sound skylink, ale prawdopodobnie i tak w końcu wrócisz do szaraka.
 22. Byłoby dobrze gdybyś jednak poparł swoją opinię argumentami. Na teraz rozumiem, że Tobie wymiana zworek nic nie dała a być może pogorszyła jakość dźwięku. Powiedz jeszcze czy Ty jesteś z tych, którzy nie słyszą różnicę po wymianie kabli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.