Jump to content

kangie

Użytkownicy
 • Content Count

  3465
 • Joined

 • Days Won

  3

kangie last won the day on January 21 2020

kangie had the most liked content!

Community Reputation

1316 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8008 profile views
 1. No dobra, Panie i Panowie, w końcu doczekałem możliwości posłuchania nowej hybrydy IA-200HB i zestawienia jej z lampą IA-30MKII, którą z entuzjazmem użytkuję od kliku lat. Różnica w mocy ogromna, ale czy będzie różnica w brzmieniu? Od wczoraj mam u siebie na odsłuchach Hybrydę LAR IA-200HB. W komplecie jest świetny pilot zdalnego sterowania. Cały z metalu, czarny, chłodny w dotyku. Pilota zamówiłem z marszu. Bardzo mnie urzekł 😉 Ale ważniejszy jest wzmacniacz, zatem będzie o wzmacnianiu, a nie o pilotażu 😉 Jako miłośnik marki LAR od 2011 roku nie jestem zapewne obiektywny
 2. To raczej radio, a nie TV, ale mniejsza z tym. Na tym materiale każda poprawnie wykonana kolumna musi "pluć" tymi efekciarskimi dźwiękami na boki i ogólnie w przestrzeń. Niedawno ustawiłem koledze kolumienki Yamahy Pianocraft i też grało to radio Watersa mocno z lewej strony, a psy szczekały z oddali zza ściany pokoju. Myślę, że masz coś nie tak z fazowością kolumn. Zobacz w środku jak są podpięte przewody. Może ktoś grzebał i popierniczył fazę.
 3. Nie jest przyjemnie czytać takie zawiłości. Szkoda, że na PW nie daliście radę tego zrobić. Wiem że skrzynka PW McGyvera nie działa, a komóra Piorasza została zablokowana. Sytuacja patowa. Jeśli rzeczywiście doszło do odsłuchu DACa u Piorasza i McGyver przyjechał że sprzętem, fatygował się, poświęcił swój czas, to myślę że należałoby to uszanować i być wdzięcznym za kolejne darmowe doświadczenia w audio. To nie jest tak, że każdemu należą się darmowe wizyty jak psu buda. Wdzięczności trochę przydałoby się okazać, nawet jeśli sprzętu prezentowanego nie kupimy. Ze swojej strony tylko n
 4. To już rok czasu. I brzmienie nie nudzi się. Lampy naprawdę fajne. Kuba, jakieś nowości sprzętowe albo inne klubowe? Żyjecie w miarę w tych trudnych czasach? 😉
 5. W 40 mkw zagra dużo lepiej. Jak pi3rdnie basiskiem, to pozamiatane. W 9-10mkw mój znajomy gra na Audio Notach AN-J z epoki. Niby fajnie, jest ciśnienie akustyczne podczas głośnego słuchania, ale brakuje metrażu.
 6. Kupić przez internet, użyć z ostrożnością żeby nie podrapać lakieru na rurkach, przetrzeć koła wilgotną ściereczką i zrobić zwrot w ciągu 14 dni. Zużycie żadne, a audiofil zadowolony 😉 Rzecz jasna nabijam się. Zdolniachy sami mogą zrobić sobie taki wózek.
 7. Zbyszek1982, świetny salon. Widzę że udało się przeprowadzić do nowego miejsca, na które kilka lat czekałeś. Powierzchnia i wysokość pewnie sprawiają że w końcu można poczuć rozmach i granie przez duże G. Przydałby mi się taki konkretny salon. Fajny sprzęt. Snelli nigdy nie słyszałem. Ostatnio czytam o nich, bo pojawil się wątek na sąsiednim forum. Pozdrowienia dla miłośników marki Snell!
 8. Pokoje o których pisze norakam283 nie są sześcianami, tylko prostopadłościanami, bo sześcian z definicji ma wszystkie boki w kształcie kwadratu. Natomiast prawda co potem napisałeś, czyli prostopadłościany to nadal liczne problemy, typu odbicia, fale stojące, dołki i górki w paśmie.
 9. Miejmy nadzieje, że to nie efekt pierwszego WOW i że trochę nacieszysz się tym sprzętem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.