Jump to content

qasd

Użytkownicy
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

349 profile views
 1. Na tle tych topowych LG bardzo ładnie plasuje się Philips - również z ceną i między innymi technologią Dolby Atmos.
 2. A tego nie wiedziałem, że Panasonic produkuje w fabrykach TP Vision. :)
 3. Jeśli ktoś jest zainteresowany kompletem TV + sounbar to teraz można zakupić Philipsa 70PUS7304 lub 75PUS7354 i soundbar HTL3325 za połowę ceny. Nie namawiam, tylko informuję
 4. No wiadomo - ja jestem przeciw temu zjawisku. Inna sprawa, że w krajach pochodzenia producentów telewizorów nowinki typu wyższa rozdzielczość wprowadzane są o wiele sprawniej niż ma to miejsce w Polsce czy chociaż w ogóle w Europie.
 5. Ja na razie nie kupiłbym telewizora 8K - po prostu nie interesują mnie duże przekątne i myślę, że wielu zamożnych ludzi postąpiło by w podobny sposób, nie lubiąc wywalać kasy w błoto.
 6. Jest UHD - bez Premium. Jeśli pokićkałem to chyba nie zrozumiałem Gmera wyjaśniającego niuanse na YouTube.
 7. Czyli nie warto się interesować 8K o ile nie chce się telewizora większego niż 55 cali (podejrzewam, że to samo można powiedzieć o TV 65 cali).
 8. Ale Philips 8303 z technologią kwantowych kropek już UHD jest.
 9. Standardowa procedura w przypadku elektroniki.
 10. Haha, dzięki za odpowiedź. 🙂 Niemniej liczę, że jakoś się ogarną z tymi technologiami. 🙂
 11. Panowie, a UHD to nie tylko rozdzielczość. Czy wraz z tym 8K ktoś np. będzie zainteresowany jeszcze lepsza paletą barw albo rozwiązaniem takim jak HDR, tylko, że lepszym?
 12. qasd

  Phillips OLED TV

  Oj sory, pomyliłem was. W każdym razie - moim zdaniem warto. :)
 13. qasd

  Phillips OLED TV

  Pisałeś o okazyjnej cenie. 🙂
 14. qasd

  Phillips OLED TV

  Philips ma bardzo dobrą relację ceny do jakości. Na temat 803 dużo napisano w polskim internecie. Może warto poczytać i sobie też pomóc wyrobić opinię. Ja jakbym miał gotówkę i jeszcze upust to bym chciał go kupić. Poczytaj na forach i sprawdź daty. Ostatnie takie gadanie było chyba w 2017 dla TV z 2016.
 15. qasd

  Phillips OLED TV

  Philips już dawno nie ma tych zwiech w oprogramowaniu, o których było słychać kiedyś i można było przeczytać. Android na telewizory bardzo się rozwinął, mało tego - można liczyć na aktualizację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.