Jump to content

qasd

Użytkownicy
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. A co z microLED?
 2. Dopiero musiałbym zobaczyć w jakimś sklepie stacjonarnym by wyrobić sobie jako taką opinię.
 3. Ja też się cieszę: nie chcę podążać za trendem i kupować coraz większych TV. Ale mam nadzieję, że odsprzedadzą Philipsowi część z tych mniejszych paneli.
 4. A czy w końcu TP Vision odpalił produkcję tych własnych matryc, tak jak się pisało jeszcze z rok temu?
 5. qasd

  LG Nano Cell

  W sumie trochę szkoda, ale w segmencie premium jest coraz ciaśniej i TV tzw zwykłych producentów wchodzą w temat drogich telewizorów. W ogóle TV stają się coraz droższe.
 6. qasd

  LG Nano Cell

  To jest ciekawy temat: w Polsce TCL jest całkiem od niedawna - nie wiem jak długo siedzi w Ameryce, ale podejrzewam, że mają agresywny marketing i stąd te tutaj zaprezentowane wyniki.
 7. qasd

  LG Nano Cell

  Philips ma swojego 8303 również z technologią Nano Cell - i jest to telewizor 100 Hz.
 8. Najważniejsze by aplikacje pozostały do wyboru tak jak teraz. Na tym właśnie Android zrobił swoją karierę.
 9. No właśnie: a w możliwościach systemu niewiele zmienia się zarówno w Androidzie jak w innych tego typu systemach. One są już w pełni dojrzałe.
 10. QLED i OLED: porównywano wiele razy. A w ślepych testach bardzo często wygrywał Philipsa: biorąc pod uwagę tylko telewizory w technologii OLED, bo różnie dobiera się zestawy telewizorów w ślepych testach. I tak i siak OLEDy tanieją: więc że Hitachi pierwszy obniżył cenę do poniżej 4 tys zł nie ma żadnego znaczenia. Zaraz zrobią inni to samo.
 11. Aktualizacje tak naprawdę mają sens jeśli spojrzymy na telewizory jak na multimedialne urządzenia mające dostęp do internetu i które wymagają odpowiednich zabezpieczeń. Funkcjonalność systemu niewiele już się zmienia: a zabezpieczenia dostępne mają być poprzez zwykłą aplikację: tak rozumiem ruchy w Androidzie z ostatnich kilku lat.
 12. Zmiany w sofcie związane z updatem: fajnie byłoby wiedzieć jakie zmiany czekają nas użytkowników w związku z pobraniem nowego oprogramowania.
 13. No może i poczekajmy, chociaż jeśli update ma być w czerwcu to wypadałoby znać jakie zmiany będą obowiązywać w związku z tym. :)
 14. Niedawno zdaje się określono dokładne parametry tej technologii, tak więc nie spodziewam się, że wiele sprzętu wydanego w tym roku będzie zgodne z HDMI 2.1.
 15. Pominąłem to w opisie: tym bardziej, że w telewizorach nie ma praktycznie znaczenia multitasking - i nie instaluje się apek, który zajmują mnóstwo miejsca w tle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.