Jump to content

qasd

Użytkownicy
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Haha, dzięki za odpowiedź. 🙂 Niemniej liczę, że jakoś się ogarną z tymi technologiami. 🙂
 2. Panowie, a UHD to nie tylko rozdzielczość. Czy wraz z tym 8K ktoś np. będzie zainteresowany jeszcze lepsza paletą barw albo rozwiązaniem takim jak HDR, tylko, że lepszym?
 3. qasd

  Phillips OLED TV

  Oj sory, pomyliłem was. W każdym razie - moim zdaniem warto. :)
 4. qasd

  Phillips OLED TV

  Pisałeś o okazyjnej cenie. 🙂
 5. qasd

  Phillips OLED TV

  Philips ma bardzo dobrą relację ceny do jakości. Na temat 803 dużo napisano w polskim internecie. Może warto poczytać i sobie też pomóc wyrobić opinię. Ja jakbym miał gotówkę i jeszcze upust to bym chciał go kupić. Poczytaj na forach i sprawdź daty. Ostatnie takie gadanie było chyba w 2017 dla TV z 2016.
 6. qasd

  Phillips OLED TV

  Philips już dawno nie ma tych zwiech w oprogramowaniu, o których było słychać kiedyś i można było przeczytać. Android na telewizory bardzo się rozwinął, mało tego - można liczyć na aktualizację.
 7. Akurat ja czytałem, że 100 cali robi sens zaokrąglonemu ekranowi, a może ciekawostka powróci jak się pojawią 100 calowe telewizory.
 8. To jaki jest według was minimalny rozmiar telewizora, by 8K nabrało realnego sensu?
 9. A co z microLED?
 10. Dopiero musiałbym zobaczyć w jakimś sklepie stacjonarnym by wyrobić sobie jako taką opinię.
 11. Ja też się cieszę: nie chcę podążać za trendem i kupować coraz większych TV. Ale mam nadzieję, że odsprzedadzą Philipsowi część z tych mniejszych paneli.
 12. A czy w końcu TP Vision odpalił produkcję tych własnych matryc, tak jak się pisało jeszcze z rok temu?
 13. qasd

  LG Nano Cell

  W sumie trochę szkoda, ale w segmencie premium jest coraz ciaśniej i TV tzw zwykłych producentów wchodzą w temat drogich telewizorów. W ogóle TV stają się coraz droższe.
 14. qasd

  LG Nano Cell

  To jest ciekawy temat: w Polsce TCL jest całkiem od niedawna - nie wiem jak długo siedzi w Ameryce, ale podejrzewam, że mają agresywny marketing i stąd te tutaj zaprezentowane wyniki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.