Jump to content

Świetlicki

Użytkownicy
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2101 profile views
 1. Świetlicki

  Bodnar Audio

  Faktycznie. Hornreflex. Ponoć dziś robione tylko na zamówienie. [Hidden Content]
 2. Świetlicki

  Bodnar Audio

  Witam szerokopasmowców! Czy są jeszcze tacy na sali czy moda na szerokopasmowe granie już minęła? Od dłuższego czasu jestem posiadaczem Bodnar Audio modelu Bassreflex w połączeniu z lampą i gramofonem.Kolumny pokazały swój potencjał dopiero po dobraniu odpowiedniej lampy, z tranzystorem to nie było to.Obawy przed niedostatkiem basu czy góry nie do końca się potwierdziły. W moich warunkach bas jest niskoschodzący, posiada masę, kontur. Jest trochę przewagi ataku nad wypełnieniem. Średnica jest magiczna, bezpośrednia, namacalna. Góra słodka, brakuję trochę blasku i dźwięczności. Poprzednio miałem metalową kopułkę seasa i jest niedosyt. Lampy dopiero się wygrzewają. Po 200 godz. grania przyjdzie czas na dostrojenie okablowaniem. Generalnie jest świetnie, są emocje podczas słuchania, jest gęsia skórka. Pozdr
 3. No, teraz jest poprawnie. Jak można usunąć poprzednie ogłoszenie? Czy jest na sali moderator?
 4. Sprzedaję w Pomorskiem 🙂
 5. Cześć panowie, Przepraszam za offtop, ale gdyby ktoś polował na Revoxa 2-track w wersji high speed, będę sprzedawał swój egzemplarz.
 6. Jeśli zależy tobie na jakości dźwięku to tylko dwutrack. Najlepiej jakby miał prędkość 15 ips (38cm/s tzw. mała studyjna). pzdr
 7. Witam doświadczonych kolegów, Jestem w trakcie wymiany okablowania wewn. w ramieniu Regi. Muszę teraz połączyć kabelki biegnące w ramieniu z interkonektem. Mój tok myślenia. Zielony kabelek z ramienia (R-) łączę z czarnym kablem w interkonekcie. Czerwony (R+)z czerwonym w interkonekcie. Niebieski kabelek z ramienia (L-) łączę z niebieskim kablem w interkonekcie. Biały (L+) z czerwonym w interkonekcie. Czy takie połączenie jest poprawne? Z góry dzięki za odpowiedź.
 8. Aktualności: [Hidden Content]
 9. Polecam Heed Obelisk. Gra tak jak potrzebujesz. Jeśli estetyka urządzenia tobie pasuje.
 10. Pobawię się w weekend. Dzięki za wskazówki!
 11. O właśnie! O to mnie chodziło. Bardzo dziękuję kolego gumiś.
 12. Dzięki. No właśnie wg Kalkulatora overhang przy metodzie Stevensona jest najbliżej (ok 14,5 mm) tego określonego przez Regę.
 13. Witam, Panowie polecicie szablon do kalibracji wkładki na ramieniu Regi z dwoma punktami. Chodzi mnie o szablon do wydrukowania. Mam szablony Baerwald i Stevenson z Vinylengine ale posiadają tylko jeden null point. Próbowałem z Conrad Hoffman Calculator, ale przy zadaniu 222mm (pivot spindle distance) ni jak nie wychodzi 15mm overhang.
 14. Spróbuj podłączyć ten zasilacz impulsowy do innego gniazdka niż tor audio np. do kuchni czy innego pokoju i zobacz czy brumi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.