Jump to content

Świetlicki

Użytkownicy
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1786 profile views
 1. Jeśli zależy tobie na jakości dźwięku to tylko dwutrack. Najlepiej jakby miał prędkość 15 ips (38cm/s tzw. mała studyjna). pzdr
 2. Witam doświadczonych kolegów, Jestem w trakcie wymiany okablowania wewn. w ramieniu Regi. Muszę teraz połączyć kabelki biegnące w ramieniu z interkonektem. Mój tok myślenia. Zielony kabelek z ramienia (R-) łączę z czarnym kablem w interkonekcie. Czerwony (R+)z czerwonym w interkonekcie. Niebieski kabelek z ramienia (L-) łączę z niebieskim kablem w interkonekcie. Biały (L+) z czerwonym w interkonekcie. Czy takie połączenie jest poprawne? Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. Aktualności: https://www.tophifi.pl/aktualnosci/tm-1600-zaawansowany-magnetofon-szpulowy-od-thorensa
 4. Polecam Heed Obelisk. Gra tak jak potrzebujesz. Jeśli estetyka urządzenia tobie pasuje.
 5. Pobawię się w weekend. Dzięki za wskazówki!
 6. O właśnie! O to mnie chodziło. Bardzo dziękuję kolego gumiś.
 7. Dzięki. No właśnie wg Kalkulatora overhang przy metodzie Stevensona jest najbliżej (ok 14,5 mm) tego określonego przez Regę.
 8. Witam, Panowie polecicie szablon do kalibracji wkładki na ramieniu Regi z dwoma punktami. Chodzi mnie o szablon do wydrukowania. Mam szablony Baerwald i Stevenson z Vinylengine ale posiadają tylko jeden null point. Próbowałem z Conrad Hoffman Calculator, ale przy zadaniu 222mm (pivot spindle distance) ni jak nie wychodzi 15mm overhang.
 9. Spróbuj podłączyć ten zasilacz impulsowy do innego gniazdka niż tor audio np. do kuchni czy innego pokoju i zobacz czy brumi?
 10. Do 27.01 promocja 3za2
 11. Mam możliwość, bo mam jeszcze A77 ze standardową prędkością i w moim systemie jest przewaga na korzyść IEC, ze wzgl. na wysokie tony. Jest przez to dużo więcej powietrza i przestrzeni. NAB brzmi jak dla mnie mało dźwięcznie i bez ekspresji w wokalach.
 12. Wychodzi na to, że twój PR-99 nagrywa i odtwarza tylko w korekcji NAB. A twój A77 nagrywa w NAB i może odtwarzać w NAB/IEC. Mój A77 odtwarza i nagrywa w IEC.
 13. Wersje medium speed A77 miały przełącznik IEC/NAB tylko do odsłuchu. Przy nagrywaniu chyba była tylko NAB. Wersje high speed miały fabrycznie IEC (NAB na zamówienie) zarówno przy nagrywaniu i odsłuchu. Przynajmniej tak mówi instrukcja obsługi za którą dziękuję.
 14. Zdjąłem obudowę,na 4 płytkach jest naklejka IEC.
 15. Nic nie zamierzam zmieniac ani przestawiac. Chce sie tylko dowiedziec jaka korekcje ma moj Revox A77 NAB czy IEC.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.