Jump to content

marekw 76

Użytkownicy
 • Content Count

  585
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

147 Dobry

Audiostereo

147

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3004 profile views
 1. Myślę, że to świetny wybór!
 2. Moje kolumny nie są aż tak okazałe ale dość trudne są. 85 skuteczność i 24 na basie. Pokój 25 m. Lector zxt 70 nie miał problemów.
 3. Foty! Foty! Bez fot się nie liczy 😉
 4. adaml, nie przejmuj się przytykami kolegów na temat wyglądu podstawek. Kolumny świetnie wyglądają a z własnego doświadczenia wiem, że na żywo musi być jeszcze lepiej. Świetny set i widzę, że mają gdzie rozwinąć skrzydła. Oj, chciałbym posłuchać! Szczere gratulacje, pozdrawiam. M.
 5. Jeśli nie zagra sprawdź inne firmy. Tak napisał któryś z kolegów i myślę , że to będzie dobry pomysł. Poprosiłeś aby nie proponować nic innego, ja to szanuję i nie będę nic innego podpowiadać. Ale naprawdę można lepiej... Do Marantza zawsze możesz wrócić 😉
 6. Szczerze mówiąc dziwi mnie troszkę ten dylemat. 6006 jest typowym, budżetowym wzmacniaczem który trudno nawet nazwać poprawnie grającym. Masz 15 która już całkiem fajnie prezentuje dźwięk. Myślę sobie, że dac polaryzuje Twoje spojrzenie na całość. Stąd pomysł na odłączenie dac od systemu przynajmniej na dwa tygodnie. Potem sprawdź ponownie. Pozdrawiam M.
 7. A próbowałeś podpiąć pm 15 bez swojego daca?
 8. Żadne zrzuty ekranu po tzw przelewie. Masz kasę na koncie, wysyłasz. Nie masz, nie robisz nic. Ewentualnie za pobraniem ale tego osobiście nie lubię odkąd facet się rozmyślił a kurierowi udało się rozwalić paczkę (oryginalny karton plus dodatkowy zabezpieczający).
 9. Kupiłem swój w sklepie w 2014 pod koniec a sprzedałem w połowie 2017 czyli rzeczywiście miał trochę ponad dwa lata. Ale z pewnością do dziś nie skończyłby dyszki. Owszem to model starszy niż 8005 ale młodszy niż 8004... Nie przesadzaj z wiekiem.
 10. Zresztą tak jak pisałem. Na Marantz mi przeszło. Z całego wielkiego seta zostało tylko kino (amplituner). 8003 będzie lepszy ale czy tak bardzo?? Dla mnie to tylko niewielki krok do przodu będzie. Bralbym 15.
 11. Z tego co pisał kiedyś jest zadowolony. Czasem żałuję tego co sprzedałem (ten Marantz min)... Tak już mam, trzymam a potem oddaję na szybko ? potrzeba zakupu czegoś innego...
 12. Że niby ja? Nie swój sprzedałem na forum
 13. Poszukaj przynajmniej pm 15. Troszkę dołożysz pewnie około 3 kosztuje.
 14. A mi tryb direct zawsze kastrował dźwięk... A ja miałem trzy: bas, nie, treble. W 6006 jest tylko bas i treble. Jak masz gałki to używasz a jak nie masz to problem z głowy... Autor na początku zaznaczył że nie chce innych firm to po co drążyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.