Jump to content

marekw 76

Użytkownicy
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1603 profile views
 1. A czy to jest standardowy Zephyr tyle, że ze szpilką na górze plus pokrętło z tyłu czy jeszcze jakieś inne zmiany są?
 2. Widzę na FB superowskie Zephyr S... Bardzo zgrabne i widzę pokretelko z tyłu. Kiedy opisik?😀
 3. Ciekawe ile trzeba dopłacić do zasilania 7T bo to już chyba gruby koszt? U mnie już trójka robi super robotę ale gdyby było jeszcze lepiej to... Choć trudno sobie wyobrazić aby mogło być jeszcze lepiej 😁 No i gdzie zmieścić takie bydlę 😂 Ale chętnie bym sprawdził w przyszłości....
 4. Trzeba było Cię posłuchać. Zachciało mi się. Również pozdrawiam.
 5. Autorytatywnie odnosisz się Ty i to w większości tematów. Ja napisałem "moim zdaniem" i nikomu niczego nie narzucam. Próbowałem swoimi wpisami zaprosić do dyskusji, rozmowy. A cały czas tylko, że bajki, głupoty a teraz nie jestem wiarygodny... Wszedłem do wątku bo wyczytałem, że at440 dostępne tylko w szalonych cenach. Chciałem podać link do wkładki i igły (nowych) poniżej tysiaka. Jednak okazało się, że jest to prawdopodobnie szrot trzymamy na słońcu a jeśli nawet nie to i tak goowniany pięcioletni leżak sprzedawany przez Kazia z alegro. I pisząc nigdy nie broniłem swoich racji jak niepodległości ale też nie atakowałem zdania innych, chciałem rozmawiać. Ale oczywiście nie było to potrzebne. Bo ja i tak niewiele wiem ale silę się na autorytet... Nigdy nie miałem takiego zamiaru. Klepcie się po plecach, przyznawajcie sobie serduszka a ja Wam już dziękuję i trzymam się z daleka.
 6. Oj nie. Ja już skończyłem OT. Zaraz będzie, że gramofon nie taki, ramiona słabe potem, że pre dziadowskie. To już poza tematem wątku jest. Zresztą ja już nie mam nic do dodania w tym temacie. Masz rację, napisałeś, że piszę bajki. Przepraszam.
 7. Ja pisałem o 91 standardowej tam chyba sferyk siedział... Do Reda też można wsadzić igłę od blue na przykład. Do Shure'a m97xe też są igły m.in. z lp gear które wynoszą ja na znacznie wyższy poziom ale to przecież inne koszty. I póki co staram się pisać w ramach tytułu wątku a Ty zarzucasz mi wypisywanie bzdur. Pisząc o shibatach które sa nie do kupienia dla autora wątku w założonej cenie mogę napisać to samo. Kiedyś wiele osób polecało AT95e jako podstawową wkładkę na start a teraz nagle bije ona wszystko na łeb. Mam wśród swoich wkładek min at95e, Shure'a m97xe z oryginalna igłą i ta vivid line z lp gear, a także próbowałem Reda oraz 91 więc piszę o tym czego słuchałem a nie o tym co wyczytałem w sieci. I nie twierdzę że ktoś pisze bzdury bo może mieć inne odczucia lub coś wyczytał. To tyle ode mnie w temacie.
 8. 91 to poziom MF. 95 poziom wyżej ale kurczę Reda jednak wyżej bym sklasyfikował...
 9. Dziwią mnie troszkę te porównania Reda do 95. Może nie tyle porównania ile to, że część osób traktuje je jakby były na podobnym poziomie jakościowym... Dla mnie O-red to poziom tak powiedzmy Shure m97xe. Chyba, że ta nowa at95 taki best buy ale jakoś mi się wierzyć nie chce...
 10. Subtelnie dajesz do zrozumienia, że piszę głupoty...
 11. Adam... Rochu chciał mnie obrazić a teraz robisz to Ty, nie wiem tylko dlaczego. Co tak głupiego napisałem? Że wkładka nowa w sklepie się raczej nie niszczy? A może coś jeszcze?
 12. Tego nikt nie powiedział. I nie nazywaj mnie euGeniuszem bo sobie nie życzę... Ja Ciebie nie obrażam. Ale raczej nie wydaje mi się aby zakup wkładki czy igły oryginalnie zapakowanej był jakoś wyjątkowo ryzykowny w przypadku wkładki sprzed kilku lat.
 13. Nie wiem czy są gdzieś dostępne takie wykresy z lab...
 14. Szczególnie magazyny sklepowe tak przechowują, hahaha
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.