Jump to content

Kukawa

Użytkownicy
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4211 profile views
 1. Tzn. że te drugie są lipnie zrobione i tyle w temacie. Kupowanie dodatkowych pierdół aby wyeliminować defekt wzmacniacza jest delikatnie mówiąc głupotą.
 2. Jak wytłumaczysz sytuację, w której sprzęt firmy x brumi, a firmy y w tym samym miejscu nie? To wina instalacji czy wzmacniacza? I żeby była jasność nie każdy Hegel brumi itp. Kolegi 360 nie wydawała nawet pomruku. Nie było nawet szumu z wysokotonowki 🙂
 3. Jacek każdy sprzęt, który brumi jest źle skonstruowany i nie warto na niego zwracać uwagi. Poprawna konstrukcja zatrzyma cały syf i tyle.
 4. Bylby to nietakt z Twojej strony. Człowiek nie wielbłąd pić musi 🙂
 5. Paweł możesz mi napisać co było złego w moim poście ? Nie miałem nic złego na myśli. Czy kiedykolwiek napisałem coś złego o produktach Studio 16 hertz? Słuchałem dwie konstrukcję- Minasy z lampami i tranzystorami (3 podejścia). co to za prawda ?
 6. Poproś Studio 16 hertz to pewnie da radę podstroić kolumny według Twoich wymagań i warunków 🙂
 7. Proaci też już miałeś- wtedy jeszcze na testach. Robiliśmy małe porównania wtedy jeszcze z Atollem 🙂 Zadzwonię jakoś w tygodniu to dogramy szczegóły. To była Woseba złota.
 8. Nie śledzę- jesteś ostatnio bardzo aktywny i widać to w zakładce "aktywność". Tam gdzie mogę staram się pomóc 🙂 A to,że czasem sobie docinamy traktuję żartobliwie 🙂 Spoko gość ogólnie jesteś. Spojrzenie mamy troszkę inne na audio, ale to nic nie znaczy 😉 Trzeba się kiedyś spotkać- można u mnie, może Bartek nas zaprosi- posłuchasz czegoś innego, zawsze jakieś nowe doświadczenia. W sumie o chętnie bym spróbował nowej kawki u Ciebie- jak byłem u Ciebie dostałem tylko Astrę 😜 pzdr
 9. Zrób restart routera- tzn. odłącz od gniazdka. Mi pomaga 🙂
 10. Zrobimy ankietę i nazwę na pewno adekwatna do produktu wymyślimy 😉
 11. „ Z uwagi na swoje cechy fizyczno-mechaniczne jest szeroko stosowany w przemyśle i w budownictwie. Jest używany jako materiał szlifierski i filtracyjny, surowiec do produkcji cementu (duża zawartość tlenków hydraulicznych) oraz jako materiał termoizolacyjny.” Wy tak na poważnie ? Z ciekawości w poniedziałek zapytam producenta pumeksów czy wie coś o zastosowaniu ich w audio. Może niedługo pojawią się na rynku nowoczesne podstawy.
 12. A pumex nie jest przypadkiem do pięt? 😄 chyba, że ja myślę o pumeksie, a pumex to co innego.
 13. Jacek a czym się różni wykonanie stolika przez stolarza od stolika wykonanego przez Savar Systems? jaka jest różnica pomiędzy tymi technologami oraz jaki ma to wpływ na brzmienie ? "Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom audiofilów, proponujemy dwa rodzaje zawieszenia blatów: stożki antywibracyjne oraz autorski układ AHMS oparty na łożysku wolframowym."
 14. Dziwię się, że nie padła jeszcze propozycja z ręcznikiem rocznik 1987 jako element akustyczny 🤭
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.