Jump to content

Kukawa

Użytkownicy
 • Content Count

  473
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

207 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5562 profile views
 1. K jednak będę- kończę temat. w każdej branży klienta interesuję tylko cena końcowa, która będzie dla niego satysfakcjonująca. Silver_85 jesteś akwizytorem ?
 2. A d o jakich mam jeździć ? Mam wliczone koszty w cenę i nie obarczam klienta tym ile kosztuje mnie paliwo, przedstawiciel, magazynowanie itp. `Przedstawiciel sprzedaje, proponuje, omawia produkty oraz inne rzeczy. Wychodzi na to, że jednak nie dokładam, a zarabiam.
 3. a ja tak- dzięki nim ok 1000 osób ma pracę. Klienci szanują naszą pracę, dlatego kupują u nas, a nie u kogo innego. Proste. też tak kiedyś myślałem. Masz inne zdanie- rozumiem i szanuję.
 4. Usługa to sprzedaż kolumn- w cenę finalną są wliczone koszty (np. prezentację, dojazdy oraz inne....) w dystrybucji chemii oraz kosmetyków.
 5. Mam odmienne zdanie, a przede wszystkim doświadczenie, wynikające z pracy z klientami.
 6. Zwrot kosztów można można ukryć w cenie i na pewno lepiej będzie to wyglądało. Klienta nie interesuję, ile kosztuje mnie transport oraz inne koszty związane z usługą.
 7. Jeśli kupujący wychodzi z propozycją prezentacji to rozumiem. Jeśli sprzedawca proponuję sam z siebie to już tak nie bardzo.
 8. może warto zatrudnić jakiegoś marketingowca- cena delikatnie wzrośnie, ale to nie powinno zaszkodzić. Chyba, że taka forma działa i nic zmieniać nie trzeba.
 9. poważnie takie rzeczy mają miejsce ?
 10. Pewnie po 20 latach jak w każdym sprzęcie 🙂 Lampy to ciągła inwestycja, co jakiś czas trzeba wymienić i takie tam.
 11. Moim zdaniem z Cayina pierwszych trzech cech nie otrzymasz przy standardowych chińskich lampach. (miałem 3 modele). Bas jest w CS88a szybki, konturowy. Trochę lepiej jest po wymianie lamp mocy oraz sterujących jednak jest to dodatkowy wydatek rzędu 1500-2000 tys. A często nawet więcej. Z lamp polecam [Hidden Content] 35w w klasie A. Piękne granie i bas w niczym nie odstaje. Nie trzeba na wstępie wymieniać lamp i cena za nowy ok 9400 pewnie coś jeszcze uda się urwać. Z innej beczki zaproponuje zamiast lampy np Electrocompaniet eci5. Tranzystor piękna lampowa średnicą. Odejdą wydatki na lampy itp. Ps. Lar 50/50 również bardzo fajny , tylko tutaj raczej wskazane łatwe w miarę kolumny. Miałem okazję słuchać go jakieś 3 m-c temu.
 12. Mógłbyś opisać różnice ? Jakie aspekty Tobie podobały się bardziej ? Pzdr.
 13. Jacek niestety nie dam rady. Zadzwonię to pogadamy.
 14. W sobotę jestem w Poznaniu. Jacek co myślisz ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.