Jump to content

Kukawa

Użytkownicy
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4654 profile views
 1. Dodam tylko, że dochodzi jeszcze kwestia pomieszczenia i spasowania ze sobą elementów . I chyba najważniejsze- nasze upodobania 🙂
 2. Myślę, że warto zainteresować się Rotelem 985- jakiś szybki przegląd i można muzyczki posłuchać. Może też być Music Hall A25.2- tylko już będzie słabszy. Widać kolejne zadowolone osoby ze współpracy 🙂 I o to chodzi.
 3. Przyznać się kto zamówił poniższe wyścigówki ? 😁
 4. Z włoskich wzmacniaczy polecam również abyś spróbował Mastersound Dueventi lub Box . Lampy el34, ale zdziwić można się. Wykonanie włoskie Dueventi lub bardziej klasyczny Box.
 5. a jakie duże masz pomieszczenie ? Może uda się Tobie wstawić małą podłogówkę od Audio Academy Phoebe III ? To uniwersalna kolumienka, która sporo gatunków potrafi ładnie zagrać.
 6. Generalnie jesteś nudny i kończę gdyż dlasza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ewidentnie masz jakiś problem z samym sobą. Cześć.
 7. Przede wszystkim "pijesz "do ceny, która w opinii wielu jest atrakcyjna. Pokaż mi drugą firmę w Polsce, która robi produkty w takiej jakości, ze świetnymi podzespołami w tak niskich cenach? Yb Audio wychodzi na przeciw klientom i pokazuje, że wysoka jakość wcale nie musi kosztować milion $.
 8. https://archiwum.allegro.pl/oferta/kable-glosnikowe-percon-sk-2140-awg12-i6851483584.html http://www.percon.pl/ Coś ok 13 zł za metr. musisz w mailu do nich napisać co chcesz 🙂
 9. Wolę się spotkać, posłuchać i wymienić opiniami że zwykłym użytkownikiem, który wprost powie, że coś mu się podoba lub nie, niż czytanie w większości opłaconych ludzi powiązanych ze sklepami itp. Co to znaczy, że mają odpowiedni sprzęt? Czy zwykły "Kowalski" nie może mieć odpowiedniego sprzętu? Skąd w ogóle wniosek, że Yb boi się oddać swoje produkty do testów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.