Jump to content

Kukawa

Użytkownicy
 • Content Count

  481
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

212 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5865 profile views
 1. Pomyśl, chyba że odczuwasz przy tym ból.
 2. Faktem jest, że masz pewnego rodzaju ograniczenia.
 3. Bo piwko jest dla ludzi. Wypij, może coś Ci się rozjaśni 😉
 4. Prezentacja to forma promocji swojego produktu/usługi i albo ma się na taką formę budżet, albo nie. Co innego w przypadku kiedy sam klient domaga się takiej prezentacji. to jest właśnie brak szacunku do potencjalnego klienta.
 5. Ale jaka korzyść materialną osiągnął @rochu ?
 6. Podpinaliśmy go pod 3 drożne kolumny z dwoma revelatorami na basie na stronę 4 ohm, skuteczność 90db. Było dużo basu, wolny i brakło różnicowania. Poprostu nie zgrał się z kolumnami. Góra i średnica wypadła bardzo ładnie i tutaj nie było do czego się przyczepić. Inne kolumny i mamy świetny dźwięk z Larem.
 7. Również z tym nie dyskutuje . Za kuriera przy przesyłce również ponoszę koszt. Reszty już nie komentuje, gdyż nie warto 😕
 8. K jednak będę- kończę temat. w każdej branży klienta interesuję tylko cena końcowa, która będzie dla niego satysfakcjonująca. Silver_85 jesteś akwizytorem ?
 9. A d o jakich mam jeździć ? Mam wliczone koszty w cenę i nie obarczam klienta tym ile kosztuje mnie paliwo, przedstawiciel, magazynowanie itp. `Przedstawiciel sprzedaje, proponuje, omawia produkty oraz inne rzeczy. Wychodzi na to, że jednak nie dokładam, a zarabiam.
 10. a ja tak- dzięki nim ok 1000 osób ma pracę. Klienci szanują naszą pracę, dlatego kupują u nas, a nie u kogo innego. Proste. też tak kiedyś myślałem. Masz inne zdanie- rozumiem i szanuję.
 11. Usługa to sprzedaż kolumn- w cenę finalną są wliczone koszty (np. prezentację, dojazdy oraz inne....) w dystrybucji chemii oraz kosmetyków.
 12. Mam odmienne zdanie, a przede wszystkim doświadczenie, wynikające z pracy z klientami.
 13. Zwrot kosztów można można ukryć w cenie i na pewno lepiej będzie to wyglądało. Klienta nie interesuję, ile kosztuje mnie transport oraz inne koszty związane z usługą.
 14. Jeśli kupujący wychodzi z propozycją prezentacji to rozumiem. Jeśli sprzedawca proponuję sam z siebie to już tak nie bardzo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.