Jump to content

frobek

Użytkownicy
 • Content Count

  988
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

926 profile views
 1. Ja zamawiałem to: [Hidden Content] Na dole strony masz powiązane z tym złączem piny.
 2. Żeby trochę rozluźnić atmosferę, napisze że mój już gra. Nie słuchałem wprawdzie wszystkich wzmacniaczy świata, ale ten gra najlepiej ze wszystkich jakie słyszałem. Masakra, aż mam ochotę kupić jeszcze jeden na zapas :). Przede wszystkim krystalicznie czysty dźwięk, hektary sceny, doskonała lokalizacja źródeł i trzymany za mordę bas.
 3. Moduły wysłane dziś wg. listy jak wyżej.
 4. Za to nasze jeszcze w drodze, tak że dziś ich nie roześlę 😞
 5. Dankam napisał, że dziś wysyła do mnie moduły DPD, więc jak wszystko pójdzie dobrze jutro moduły wyjadą ode mnie. również DPD
 6. Mogę się zająć rozesłaniem pierwszej partii.
 7. Skoro przyjedzie teraz tylko 7 modułów, to ja nieśmiało zaproponuję żeby rozsyłać je zgodnie z kolejnością na liście zapisów albo kolejnością wpłat. No chyba że ktoś ma lepszą propozycję 😞 .
 8. Szczerze wątpię, to konstrukcyjnie te same moduły tyle że z dual mono można teoretycznie wyciągnąć 2x1200W :). Mnie natomiast ostatnio zastanawia jak w tych modułach poradzili sobie ze zjawiskiem "bus pumping". Obstawiam, że poprzez wysokie ustawienie progu "overvoltage". Grając kiedyś na Sure z IRS2092 miałem z tym zjawiskiem stałe problemy przy głośnym graniu, tu zapas mocy jest ogromny więc pewnie problemu nie będzie.
 9. frobek

  HYPEX- zamówienie

  1. jurek - NC122MP- 1 szt. 2. fobek -NC252MP - 1 szt. 3. moshepipczyk - NC252MP - 1 szt. 4. pittt - NC252MP - 1 szt 5. mone - NC252MP - 1 szt 6. Ivan Nikitin - FA123 - 2szt, FA252 - 1szt., Remote Kit - 1 szt., Remote - 1 szt. Mamy 6 osób chętnych, myślę że jak do środy nikt nowy się nie dopisze to powinniśmy uruchomić zamówienie. Koszt wysyłki w najgorszym wariancie wyjdzie ok. 16 euro na osobę.
 10. frobek

  Hypex DIY

  Zauważcie na jeden szczegół. Na wszystkich stereofonicznych modułach są inne oznaczenia dławików dla sąsiednich kanałów, tak jakby inaczej był strojony filtr wyjściowy dla każdego kanału. Nieznacznie, ale impedancja dławików są inne. Oczywiście możliwe że to tylko ściema, żeby wprowadzić w błąd przeciwnika 🙂
 11. frobek

  HYPEX- zamówienie

  1. jurek - NC122MP- 1 szt. 2. fobek -NC502MP - 1 szt. Myślę, że zamówienie można realizować przy ok. 8-10 osobach żeby jakoś sensownie rozłożyć koszty dostawy.
 12. Nie róbmy teraz z tego wątku debaty o wyższości świąt jednych nad innymi. Będą zrobione wzmacniacze, potem testy i porównania. Możliwe, że potem będzie grupowe zamówienie na moduły Hypex. Obiektywna prawda zaś jest taka, że zarówno Hypex jak i Bang&Olufsen robią znakomite końcówki mocy w kasie D.
 13. Hypex dodatkowo wymaga osobnego zasilacza, co niestety komplikuje i podraża konstrukcję. Jak kolega wyżej napisał, stosunek jakość/cena raczej nie do pobicia w przypadku ICEpower 1200AS2. Masz Bogdan gdzieś jakąś recenzję tych modułów?
 14. Tu ciekawa recenzja wzmacniacza z tym modułem: [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.