Jump to content

deltastudio

Użytkownicy
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  rozne, gory, muzyka, fotografia....
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja byłem świadom istnienia Albedo zasilającego. Pytałem, bo myślałem, że chodzi o głośnikowy. Obecnie właśnie na głośnikowych jestem zafiksowany i myślałem coby kolegę nagabywać o pożyczenie na odsłuchy ale...
 2. A może ten mój kabel, to nie taki najgorszy? To, że nie pamiętam jaki to model, nie znaczy, że to no-name. Poza tym, to nie jest jakiś pierwszy, byle jaki kabel, którego używam. To kabel, który został ze mną bo był dobry. Teraz szukam czegoś jeszcze lepszego.
 3. Ze starym kablem solid core z miedzi 6N. Bawet nie pamiętam co to za marka.
 4. Pogrzałem Nemos-3080, bo dostałem surowy. Grzałem jakieś 40h. Pierwsze wrażenie (surowy kabel) to jakby dużo powietrza, fajna scena ale skąpy bas. Skąpy, ale dobrze kontrolowany. Dziś posłuchałem. Ogólnie to dobry kabel. Fajny bas, góra, scena. Trochę sztywny. Niestety nie wniósł poprawy do mojego systemu. Zostaję, na razie, ze starymi kablami. Pewnie muszę poszukać coś w wyższym budżecie.
 5. Kupiłem dziś NEMOS-3080. Zobaczymy:)
 6. Czy ktoś porównywał NEMOS-3080 i Wireworld Equinox i Wireworld Mini Eclipse?
 7. Kwadra KT77 Gold Lion Genalex ampy kupiłem 4.12.2019. Włożyłem do wzmacniacza ok. 16 grudnia. Używałem do połowy lipca 2020. Potem kupiłem inny wzmacniacz a swojego lampiaka sprzedałem z moimi rezerwowymi Tungsolami EL34B. Mam do nich oryginalne pudełka. Mile widziany odbiór osobisty w Inowrocławiu, Bydgoszczy. fotki: [Hidden Content] Grały, trudno mi powiedzieć ile grane. Kilka razy w tygodniu po 40 minut do 90minut. W weekendy więcej, 2 do 3,4 godzin. Latem prawie w ogóle nie słucham, za ciepło. Cena to 600PLN + paczkomat
 8. deltastudio

  Sprzedam/kupię

  Grały, trudno mi powiedzieć ile grane. Kilka razy w tygodniu po 40 minut do 90minut. W weekendy więcej, 2 do 3,4 godzin. Latem prawie w ogóle nie słucham, za ciepło. Cena to 600PLN + paczkomat
 9. deltastudio

  Sprzedam/kupię

  Nie napisałem. 600PLN. Trudno mi powiedzieć ile grane. Kilka razy w tygodniu po 40 minut do 90minut. W weekendy więcej, 2 do 3,4 godzin. Latem prawie w ogóle nie słucham, za ciepło.
 10. Od jakiegoś te z ołowiem są nielegalne. I, fakt tymi bez ołowiu gorzej się lutuje. Słuchałem go. Musiałbym jeszcze go posłuchać u siebie i najlepiej w testach 1 do 1 z innymi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.