Jump to content

deltastudio

Użytkownicy
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by deltastudio

 1. Się zgodzę w z powyższym, przynajmniej w H160
 2. Koszyk rozmaitości - Lampucera, trafa, lampy, trochę elementów, kable głośnikowe. Proszę przejrzeć fotki w linku. O szczegóły proszę pytać. Więcej fotek: [Hidden Content] Jest tego trochę. Nie wiem w jakim stanie są te fanty. Płytki pod srpp jedne nowe, drugie podobno lutowane. Trafa nieużywane, większość części (wszystkie) nieużywane. Kable Jantzena po 2,6m x 8szt (4 szare, 4 czarne). Sprzedaję całość za powiedzmy 280PLN + paczkomat. (proszę o oferty) Lampucera mini na CS4397 (kupiłem kiedyś tu na forum już t
 3. Ja byłem świadom istnienia Albedo zasilającego. Pytałem, bo myślałem, że chodzi o głośnikowy. Obecnie właśnie na głośnikowych jestem zafiksowany i myślałem coby kolegę nagabywać o pożyczenie na odsłuchy ale...
 4. A może ten mój kabel, to nie taki najgorszy? To, że nie pamiętam jaki to model, nie znaczy, że to no-name. Poza tym, to nie jest jakiś pierwszy, byle jaki kabel, którego używam. To kabel, który został ze mną bo był dobry. Teraz szukam czegoś jeszcze lepszego.
 5. Ze starym kablem solid core z miedzi 6N. Bawet nie pamiętam co to za marka.
 6. Pogrzałem Nemos-3080, bo dostałem surowy. Grzałem jakieś 40h. Pierwsze wrażenie (surowy kabel) to jakby dużo powietrza, fajna scena ale skąpy bas. Skąpy, ale dobrze kontrolowany. Dziś posłuchałem. Ogólnie to dobry kabel. Fajny bas, góra, scena. Trochę sztywny. Niestety nie wniósł poprawy do mojego systemu. Zostaję, na razie, ze starymi kablami. Pewnie muszę poszukać coś w wyższym budżecie.
 7. Kupiłem dziś NEMOS-3080. Zobaczymy:)
 8. Czy ktoś porównywał NEMOS-3080 i Wireworld Equinox i Wireworld Mini Eclipse?
 9. Kwadra KT77 Gold Lion Genalex ampy kupiłem 4.12.2019. Włożyłem do wzmacniacza ok. 16 grudnia. Używałem do połowy lipca 2020. Potem kupiłem inny wzmacniacz a swojego lampiaka sprzedałem z moimi rezerwowymi Tungsolami EL34B. Mam do nich oryginalne pudełka. Mile widziany odbiór osobisty w Inowrocławiu, Bydgoszczy. fotki: [Hidden Content] Grały, trudno mi powiedzieć ile grane. Kilka razy w tygodniu po 40 minut do 90minut. W weekendy więcej, 2 do 3,4 godzin. Latem prawie w ogóle nie słucham, za ciepło. Cena to 600PLN + paczkomat
 10. deltastudio

  Sprzedam/kupię

  Grały, trudno mi powiedzieć ile grane. Kilka razy w tygodniu po 40 minut do 90minut. W weekendy więcej, 2 do 3,4 godzin. Latem prawie w ogóle nie słucham, za ciepło. Cena to 600PLN + paczkomat
 11. deltastudio

  Sprzedam/kupię

  Nie napisałem. 600PLN. Trudno mi powiedzieć ile grane. Kilka razy w tygodniu po 40 minut do 90minut. W weekendy więcej, 2 do 3,4 godzin. Latem prawie w ogóle nie słucham, za ciepło.
 12. Od jakiegoś te z ołowiem są nielegalne. I, fakt tymi bez ołowiu gorzej się lutuje. Słuchałem go. Musiałbym jeszcze go posłuchać u siebie i najlepiej w testach 1 do 1 z innymi.
 13. Ale nieoryginalne wtyki. Sorry, tak mam:) Poza tym, jak już to jednak chciałbym 88. A co sądzicie o Wireworld equinox i eclipse w wersjach zwykłych i mini i pro?
 14. Riczi75, wiem, że jesteś tam na miejscu. Jakbyś znalazł coś w podobnych pieniądzach, proszę daj znać na priv. Tylko, że potrzebuję coś od 2,5m.
 15. Serio, za 700PLN kupię w ciemno.
 16. To proszę o namiary, za tyle to kupię 2 szt. Jeną sprzedam.
 17. Nie wiem, jak niżej ale od 33 d0 88 to wygląda tak : "Trzy modele serii różnią się ilością żył przewodzących, ich czystością, grubością oraz ilością. W najtańszym kablu, czyli Audioquest Rocket 33 mamy 6 żył wykonanych z miedzi lgc, model Audioquest Rocket 44 to już 8 żył lgc oraz psc, a najbardziej zaawansowany Audioquest Rocket 88 to już tylko przewodniki psc"
 18. Nie dam sobie nic uciąć, ale tam jakieś różnice w przewodnikach, oprócz grubości też były, chyba.
 19. Ja szukam za zewnątrz. Do głośników (kolumn)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.