Jump to content

Mufcore

Użytkownicy
 • Content Count

  576
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. No oczywiście ja jestem na tak Jak najbardziej chętny i zainteresowany, Napisz proszę z którymi tranami będzie taki problem co by ich już poszukać czy chodzi o 2sc4382
 2. No nie da się ukryć, ale na spokojnie. Na razie mam co robić więc nie ma nudy 🙂 Dla mnie II była genialna więc ta może być tylko lepsza, będziemy czekać cierpliwie i tyle. Dziękuje za rozwój projektu.
 3. Ok czekamy cierpliwie, oj już się doczekać nie mogę
 4. A czy możesz umieścić schemat tego nowego projektu, co by się już zapoznać z elementami i może oś już planować zamówić. Lub może jest już jakiś BOM
 5. O super dzięki za info, co do płytek to myślę że najlepszą opcją są chiny teraz. Taniocha i jakość jest naprawdę wysoka. Radiator jak rozumiem montowany od spodu jak i tranzystory i reszta elementów. No nic poczekamy na PCB i opis to będzie wszystko wiadomo. No i jeszcze raz gratulacje. P.S. O których tranzystorach piszesz, to już zaczniemy szukać.
 6. No wielki szacunek, układ zapowiada się super, wychodzi że uda się uniknąć kilku problemów co do wersji poprzednich. Czy dalej pozostała możliwość zmiany lamp i żarzenia 6,3 i 12,6 jak było poprzednio. No i jak rozumiem PCB będziemy zamawiać dopiero po Twoich testach. Ten pomysł z przyłączem zasilania wentylatora wraz z regulacją to naprawdę świetny pomysł, nie będzie trzeba kombinować i wymyślać jak to podłączyć jak to ustawić itp. To jakie trafo teraz będzie konieczne w normalnych warunkach pracy. P.S. A tak z ciekawości gdzie zamawiasz płytki u nas czy chiny i pod jaki to radiator jest ? No i wygląda to super.
 7. No to teraz już mnie załamałeś, czy w ogóle coś z tym da się zrobić czy lepiej natychmiast w kosz, przyznam się szczerze iż nie spodziewałem się aż takiego produktu. Niestety aż tak biegły nie jestem żeby się podjąć mieszać w takim oprogramowaniu. Fakt dołu jest dość mało a znowu sopranów dużo. A z zasilaczem mam drobny kłopot bo jak zmieniam elementy to niewiele się chcą zmieniać te napięcia.
 8. O widzisz ślicznie dziękuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. No to już wiemy. Teraz to właśnie pasuje popoprawiać tu i tam aby ten układ w końcu zagrał tak jak na lampę przystało, to znaczy prawidłowo. Po pierwsze muszę ogarnąć zasilacz i potem po kolei resztę. Regulację zapewne będzie trzeba usunąć więc te 113 zniknie ale najpierw zasilanie. Pytanie na jakie wartości V postawiać zasilacz i co kolejno trzeba pozmieniać żeby to cokolwiek dało. Jak dla mnie teraz dźwięk ma za mało dołu a za dużo góry.
 10. No ok to w takim razie powiedzmy podwyższymy zasilanie nieco niżej niż 200V powiedzmy na 150V wtedy podmienimy te 22k (R107) na 100K. pytanie jakie napięcie najlepiej wyregulować na anodzie ECC85
 11. No to teraz muszę poczekać aż dojdą rezystory i pozmieniać coś żeby te napięcia wyergulować. A co z tym 22k ?
 12. Zamówiłem kilka wartości rezystorów i będę sprawdzał i kombinował jak dotrą, niestety w zasobach nie mam większych mocy. A na jakie mniej więcej wartości należało by wyjść. Bsrdziej mnie niepokoją dwie rzeczy, te różnice pomiędzy stronami i żarzenie na poziomie 5,8-6. Widać niestety nie wydala Trafo i chyba niestety nie jest prawidłowo dobrane. Zastanawiam się czy dalej kombinować czy zacząć od wymiany trafa.
 13. No o tak to teraz wygląda po podpięciu zasilania przez 220R na AC. Tam gdzie wpisałem dwie wartości takie różnice są pomiędzy lampami L i R
 14. Trzymamy kciuki, na pewno dasz radę - powolutku do przodu.
 15. jest cisza, brumu nie ma
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.