Jump to content

Rusio

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

511 profile views
 1. Dzięki bardzo za odzew. Potrzebowałem potwierdzenia, że to może być dobry kierunek.
 2. Pytanie do Adam38 - mam obecnie Dynaudio Excite X14 w duecie z Dayensem Menuetto. Gra to naprawdę dobrze, ale mam wrażenie że wyższa średnica potrafi być czasami trochę męcząca. Myślę również że te Dynki są jednak trochę za małe do mojego salonu 22m. Wiem, że w poszukiwaniu monitorów miałeś okazję słuchać YB Bise - czy Twoim zdaniem to byłby dobry partner do Menuetto i czy nie zabrakłoby mu nieco mocy do tych monitorów? Najbardziej zależy mi na pięknych wokalach, ale z tego co czytałem to właśnie Ci się podobały na tych YB.
 3. Witam wszystkich. Zapisuję się do klubu z Dayensem Menuetto, który na razie gra z Dynaudio Excite X14. Z piecyka jestem bardzo zadowolony, ale rozglądam się za nowymi paczkami. W oko wpadły mi YB Bise i Opera Prima. Miał ktoś możliwość przesluchać któreś z nich z Menuetto? Mam niewielkie obawy co do wystarczającej mocy wzmacniacza z tymi kolumnami, ale kolega wyżej ma podłogowe Opery więc chyba powinno być OK.
 4. Rusio

  Kabel sieciowy DIY

  Dzięki serdeczne za odpowiedź. Tak z czystej ciekawości - wtyki Neotecha są do bani czy po prostu słaby stosunek cena/jakość?
 5. Rusio

  Kabel sieciowy DIY

  Panowie, Potrzebuję złożyć dwa kable zasilające: jeden do CD, drugi do wzmacniacza. Chciałbym wydać w granicach 1200 zł na kabel. Nie chciałbym drastycznie zmieniać charakteru grania zestawu, może ciut rozjaśnić brzmienie, ale też nie dodawać żadnych ostrości. Nie chcę ocieplać brzmienia. I teraz mam kilka pytań: 1. Czy kabel Neotech NEP-3003 III to dobry kierunek poszukiwań kabla do zasilania CD? 2. Jaki kabel byście polecali do wzmacniacza - żadem potwór mocowy, 50W na kanał. Coś na miedzi OFC, OCC czy jakaś hybryda? 3. Jaka długość kabla - 1,5 m czy dołożyć do 2 metrów? Ponoć
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.