Jump to content

keray

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

535 profile views
 1. HAMA DIT 2000 mam od ok. roku i polecam.
 2. Jest opcja postawić głośniki poniżej, ewentualnie na parapecie lub na standach przed nim?
 3. Panowie i Panie u mnie akustyka jest na razie na takim poziomie jak widać na zdjęciach , powiedzcie czy na ścianie za rowerem dać też panele pochłaniające takie jak na suficie czy pochłaniająco-rozpraszające bo od tej ściany słyszę jeszcze dudnienie, pokój ma 2m x 3m , powiem tylko że trójkąty w rogach dały poprawę jak i ta wełna na suficie, kolumienki to Canton Fonum 330 i NAD 326 MUDA
 4. A pokój to ile ma metrów .
 5. keray

  Teufel Theater 500S

  Dzięki audioburak za sugestie ale nie chcę w nich grzebać, zresztą kosztowały mnie chyba niecałe 100zł w stanie idealnym u złomiarzy na rynku pod blokiem , tak że niema co w nie inwestować , trzeba poszukać nowego brzmienia , a te z ogłoszenia bardzo mi się podobają i jakby się nie sprawdziły w tym małym pokoju , bo by dawały za dużo basu to bym je wstawił do większego pokoju 16m2 i zastąpił MA RX 6 , bo z tego co o nich piszą to sprawdzą się nawet w 20m2.
 6. keray

  Teufel Theater 500S

  Masz jak najbardziej racje , chodziło mi o to czy brzmienie tych kolumienek jest w stronę klipscha czy raczej tannoya m , czy coś po środku. A grało by to z nadem 326( dzisiaj przyszedł po tuningu od Mudy , I już jest bardzo dobrze a chciało by się jeszcze lepiej) teraz gra z podstawkami Canton Fonum 330 w pokoju 7m2 ,. Te Cantony grają trochę za mocno górą . Kolumienki muszą być dosunięte do samej ściany i jeszcze na półce na wysokości , a te z ogłoszenia mają dolny wydech , co by było bardzo wskazane, a obawiam się czy nie za dużo by było basu z tych nowych kolumienek.
 7. keray

  Teufel Theater 500S

  Nic nie łape z tych testów, a nawet jak są pozytywne tak jak w naszych gazetkach co wszystko zachwalają to nic mi nie mówią , chodziło mi o to czy ktoś zna tą firmę i słyszał te kolumienki.
 8. keray

  Teufel Theater 500S

  Witam, Panowie, czy ktoś słuchał tych kolumn , czy ktoś coś wie o tej firmie czy to wyrób marketowy czy raczej porównywalna jakoś do Magnat quantum. Znalazłem na allegro za 1699 z przesyłką z Berlina.
 9. Mi też kiedyś zależało na stacjach FM jak i internetowych i kupiłem sobie taki tuner, hama DIT2000 za niecałe 350 zł ,obsługa jak w zwykłym tunerze fm , super jakość stacji internetowych i jestem bardzo zadowolony, i jeszcze ma jakieś bajery internetowe , poczytaj sobie o tym wynalazku.
 10. Hama DIT 2000 poczytaj sobie o tym , mam od paru dni i jestem zadowolony , a też mi zależało na stacjach z internetu jak i FM , a kosztuje grosze 343zł
 11. HK 3480 gra z Canton Fonum 330 i one grają ostro, a Yamaha 496 z MA RX 6. Ten hk ma taką funkcje VMAX, która dodaje ciepła i takiej przestrzeni a yamaha lepiej mi się podoba z MA.
 12. Dopisz do listy HK 3480 mam i polecam, gra w miare ciepło, mam też yamache RX 496 i ta już gra ostro.
 13. keray

  Zmiana wzmacniacza.

  Ja u siebie też miałem za mało basu przy cichym słuchaniu a za dużo wysokich, wywaliłem kolce z pod kolumn i poprzyklejałem filce jak pod meble po kilka na narożnik, teraz kolumny się chwieją (wbrew zasadą) ale jest mięciutki mruczący wyrażny basik i delikatne wysokie tony, aż nieraz to ich za mało , Sprzęt to MA RX6 Yamaha 496.
 14. Polecam płyty ATB , im nowsza tym lepsza.
 15. Panowie, a co myślicie o mierniku do mierzenia hałasu, czy by się nadał, na zasadzie, włączamy jakieś nagranie , ustawiamy wzmak na odpowiedniej głośności, miernik wychwyca głośność największą , uśrednioną, potem zmiana kabli i puszczamy to samo nagranie i znowu mierzymy, porównujemy wyniki z obu kabelków . Czy to by był jakiś miarodajny wynik czy nie oto chodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.