Jump to content

keray

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

4 Neutralny

Audiostereo

4

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1244 profile views
 1. Ja zrobiłem sobie takie z tworami 20 m2 , ale co jakiś czas je odpinam z paneli bo dżwięk jest za ostry
 2. Mój jest wręcz gorący , mam go od dwóch lat, kupiłem używany , a gra po ok. 10 godz. dziennie i na razie nic mu nie jest.
 3. Przepraszam , może Ja Cię żle odebrałem , akurat Ja swoją mieścinę nazywam wiochą , a wracając do rynku to widzę jak te niektóre sprzęty leżą na deszczu bez przykrycia , a handlarz Mi mówi (poleży trochę na słońcu to wyschnie) a póżniej sprzedawca na OLX zachwala że sprzęt od pasjonata , zadbany( wymyty w środku ) za cene x10
 4. Chłopie możesz mi napisać jaki biznes ja mam z tego i jaką reklamę . Podałem tylko pomysł na zakup staroci w dużo niższych cenach niż w portalach ogłoszeniowych.
 5. Panowie , jeżeli chcecie sobie zakupić tanio Sansui (chociaż ich mało widziałem do tej pory a nie wiedziałem że to taki chodliwy towar ) , starych amplitunerów Yamah , Marantzów , Technicsów , to przyjeżdżajcie do Piotrkowa Tryb. jeżeli macie blisko . W każdą sobotę jest tutaj rynek staroci sprzętów z zachodu. Jak się każdy obkupi to może ceny tego sprzętu zmaleją w ogłoszeniach, bo z tego co widzę u siebie na rynku to kupują je hurtowo ciągle ci sami handlarze , nawet nie sprawdzają czy sprawne . Nie raz jak rozmawiałem ze sprzedawcami to jeżdżą po okolicznych miastach gdzie są giełdy samocho
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.