Jump to content

keray

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

340 profile views
 1. Hama DIT 2000 poczytaj sobie o tym , mam od paru dni i jestem zadowolony , a też mi zależało na stacjach z internetu jak i FM , a kosztuje grosze 343zł
 2. HK 3480 gra z Canton Fonum 330 i one grają ostro, a Yamaha 496 z MA RX 6. Ten hk ma taką funkcje VMAX, która dodaje ciepła i takiej przestrzeni a yamaha lepiej mi się podoba z MA.
 3. Dopisz do listy HK 3480 mam i polecam, gra w miare ciepło, mam też yamache RX 496 i ta już gra ostro.
 4. keray

  Zmiana wzmacniacza.

  Ja u siebie też miałem za mało basu przy cichym słuchaniu a za dużo wysokich, wywaliłem kolce z pod kolumn i poprzyklejałem filce jak pod meble po kilka na narożnik, teraz kolumny się chwieją (wbrew zasadą) ale jest mięciutki mruczący wyrażny basik i delikatne wysokie tony, aż nieraz to ich za mało , Sprzęt to MA RX6 Yamaha 496.
 5. Polecam płyty ATB , im nowsza tym lepsza.
 6. Poszukałem,to mógł być gryphon atilla.
 7. sittek ja cię doskonale rozumie , Ja też nie należe do jakiś gawędziarzy, jak nie zobaczę lub nie usłyszę to nie uwierzę ,Załóżmy dam ci przykład, np.jakieś 5 lub 10 lat temu słuchałeś starego NADa 320 ( bo wiem że takie były) w danej sieci sklepów, a Ja się z Tobą spieram że żaden sklep w Polsce dzisiaj nie ma go na stronie w ofercie sprzedaży , i jak mi to udowodnisz że go słuchałeś w danym miejscu. To tak jak pisałem wcześniej,słuchałem, w domu chłopak też mi się pytał co to był za wzmak ,mówię nie wiem,ale pamiętam jak wyglądał, Syn się pyta który sklep,zaczynamy przeglądać stronę sklepu i się na niego natkneliśmy , uśmiał się że szukam głośników do 3k na wzmaku za 20k.Szkoda że nie odezwał się żaden sprzedawca z jakiegoś TOPHIFI a najlepiej z ŁODZI, może by pamiętał, albo znalazł w jakimś starszym katalogu co to był za wzmak.
 8. Przecież mógł to być jakiś starszy model który wyszedł już z obiegu-produkcji,skoro wtedy go widziałem w ofercie sklepu a teraz go nie ma .
 9. ok 1-1.5 roku temu. Mroku nie wydawało mi się, chociaż kiedyś sam myślałem że wszystkie grają tak samo.
 10. To jest aktualna oferta sklepu i ją przeglądałem a chodziło mi o archiwalną ofertę
 11. Kolumny to były na pewno B&W 686 a wzmacniacz , o takiej firmie nigdy nie słyszałem i nie pamiętam jak się nazywal ale miał taki wygląd - przednia ścianka nie była równo pionowo jak w większości wzmaków a ułożona w taki delikatny schodek, wyświetlacz w kolorze chyba niebieskim a siła głosu była wyświetlana na wysuwającym się pasku jak w niektórych telewizorach oraz w cyferkach. To był TOP HIFI. Jak byś umiał poszukać w archiwum sklepu to myślę że byś go znalazł , ja niestety nie potrafię.
 12. Panowie wszyscy macie racje , jak szukałem dla siebie jakiś czas temu kolumn podstawowych odsłuchalem w salonie małe kolumienki B&W z jakimś tam wzmacniaczem i grało to tak że bas był niesamowity jak na takie głośniczki grało to cudnie . Zawołałem sprzedawce żeby wyłączył suba albo pogrzebał w ustawieniach wzmacniacza, a Pan do mnie czy ja tu widzę jakiegoś suba , a wzmak nie miał żadnych regulacji , wtedy nie interesowało mnie co to był za wzmacniacz ale po przyjeżdzie do domu Syn sprawdził na stronie sklepu , cena to ok. 20k. ale nie pamięta już jakiej był firmy ale miał specyficzny wygląd i był z wyświetlaczem . Po miesiącu znowu odsłuchałem te same głośniki już na innym wzmacniaczu to był ROTEL12 , i już dżwięk był nie do zniesienia, sam pisk i zero basu. Tak że wzmacniacz bardzo dużo zmienia w graniu.
 13. keray

  Używane kolumny 2-3k

  To chyba bardzo drogo, trzy lata temu stolarz robił mi meble do kuchni pod wymiar góra dół z zabudowaniem liczników i wziął 3,3k, a to chyba trochę więcej pracy i materiału niż x3.
 14. keray

  Wasze ustroje.

  allegro wym. 100x50x7
 15. U nas w sobote jest rynek rupieciami z zachodu , jeden handlarz od kilku miesięcy przywozi ten model NADa i woła za niego 200zł , i nie ma zainteresowania. Jak myślicie 50zł można za to dać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.