Jump to content

keray

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

641 profile views
 1. Mam u siebie w jednym z pokoi Polk Audio Rti a1 gra to wraz z NAD 326 po modzie u MUDy , w małym pokoju ok. 6 m2 , i to jest już maksymalny metraż dla tych kolumienek , gra to mocną górą i dołem , z przewagą góry . Podpinałem jeszcze drugi wzmak z drugiego pokoju AA MAP 105 i tu już było lepiej ( łagodniej ) na górze ale brakowało tej muzykalności co jest e NADzie
 2. Polk Audio Rti A1 , nie dawno kupiłem , na 6 m2 wystarczają , grają mocno górą i dołem , ktoś z forum w ogłoszeniach je sprzedaje nowe , ma jeszcze MA MR2 nowe
 3. HAMA DIT 2000 mam od ok. roku i polecam.
 4. Jest opcja postawić głośniki poniżej, ewentualnie na parapecie lub na standach przed nim?
 5. Panowie i Panie u mnie akustyka jest na razie na takim poziomie jak widać na zdjęciach , powiedzcie czy na ścianie za rowerem dać też panele pochłaniające takie jak na suficie czy pochłaniająco-rozpraszające bo od tej ściany słyszę jeszcze dudnienie, pokój ma 2m x 3m , powiem tylko że trójkąty w rogach dały poprawę jak i ta wełna na suficie, kolumienki to Canton Fonum 330 i NAD 326 MUDA
 6. A pokój to ile ma metrów .
 7. keray

  Teufel Theater 500S

  Dzięki audioburak za sugestie ale nie chcę w nich grzebać, zresztą kosztowały mnie chyba niecałe 100zł w stanie idealnym u złomiarzy na rynku pod blokiem , tak że niema co w nie inwestować , trzeba poszukać nowego brzmienia , a te z ogłoszenia bardzo mi się podobają i jakby się nie sprawdziły w tym małym pokoju , bo by dawały za dużo basu to bym je wstawił do większego pokoju 16m2 i zastąpił MA RX 6 , bo z tego co o nich piszą to sprawdzą się nawet w 20m2.
 8. keray

  Teufel Theater 500S

  Masz jak najbardziej racje , chodziło mi o to czy brzmienie tych kolumienek jest w stronę klipscha czy raczej tannoya m , czy coś po środku. A grało by to z nadem 326( dzisiaj przyszedł po tuningu od Mudy , I już jest bardzo dobrze a chciało by się jeszcze lepiej) teraz gra z podstawkami Canton Fonum 330 w pokoju 7m2 ,. Te Cantony grają trochę za mocno górą . Kolumienki muszą być dosunięte do samej ściany i jeszcze na półce na wysokości , a te z ogłoszenia mają dolny wydech , co by było bardzo wskazane, a obawiam się czy nie za dużo by było basu z tych nowych kolumienek.
 9. keray

  Teufel Theater 500S

  Nic nie łape z tych testów, a nawet jak są pozytywne tak jak w naszych gazetkach co wszystko zachwalają to nic mi nie mówią , chodziło mi o to czy ktoś zna tą firmę i słyszał te kolumienki.
 10. keray

  Teufel Theater 500S

  Witam, Panowie, czy ktoś słuchał tych kolumn , czy ktoś coś wie o tej firmie czy to wyrób marketowy czy raczej porównywalna jakoś do Magnat quantum. Znalazłem na allegro za 1699 z przesyłką z Berlina.
 11. Mi też kiedyś zależało na stacjach FM jak i internetowych i kupiłem sobie taki tuner, hama DIT2000 za niecałe 350 zł ,obsługa jak w zwykłym tunerze fm , super jakość stacji internetowych i jestem bardzo zadowolony, i jeszcze ma jakieś bajery internetowe , poczytaj sobie o tym wynalazku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.