Jump to content

MarcinGD

Użytkownicy
 • Content Count

  873
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1637 profile views
 1. MarcinGD

  Klub HEGEL

  Czy ktoś miał okazję porównać hd30 do aqua la scala mk2? Ma być analogowy relaks.
 2. A kupowałeś bezpośrednio czy przez pośrednika z prowizją?
 3. Mógłbyś sprecyzować? Dac-2 signature to 2998USD. Ty dostałeś przez pomyłkę Dac-2 w wersji nie signature? Takiej wersji na stronie Jay's audio już nie ma. Pontus to koło 2300SGD=1679USD, natomiast x26 to 1299USD.
 4. MarcinGD

  Klub HEGEL

  Jeśli masz fundusze to najpierw h360. Lepsza kontrola głośników i lepsza kultura grania. Dopiero po tym bym myślał nad następnym krokiem czyli dobór źródła.
 5. https://m.shenzhenaudio.com/gustard-dac-x26-dual-es9038pro-dsp-pll-native-balanced-decoder.html 1269usd z usb.
 6. MarcinGD

  Klub HEGEL

  Podłącz laptopa po usb zagraj dowolny plik z dowolnego oprogramowania i będziesz miał odpowiedź.
 7. To jest firmowe połączenie dla tego dac'a. Na twoim miejscu przetestowal bym jeszcze up sampling wszystkiego do 176,4kHz/24bit, ten przetwornik zaprojektowany był głównie dla takich plików. Test nic nie kosztuje, hqplayer ma wersję testową także na maca.
 8. Tak to już jest. Czasem jak się komuś dźwięk przestawi to tak ma. Kiedyś pojechałem do Holandii po bardzo dobry wzmacniacz. Właścicielowi odwalilo i kupił jakieś stare vintage tannoye, zlampizowal cd marantza i kupił jakiś wzmacniacz w kształcie kostki w klasie d. Grało to masakrycznie, ale właścicielowi się podobało.
 9. Nie będzie tak dobrego wrażenia jak 100kg końcówki lewitujace w powietrzu. Wrażenia odsluchowe są tutaj na drugim planie.
 10. Ja również. Wzmacniacz ma u mnie dożywocie.
 11. Tu jest problem doboru transportu. Padło wiele propozycji, a autor wątku jako transportu używa laptopa. T+A gra wybitnie dsd. Przy pcm dużo zależy od transportu. Są emocje przy bnc i odpowiednia kombinacja filtrów, które wybiera się przyciskami. Jeśli autor wątku zamierza grać z laptopa to skupił bym się jedynie na nos dac typu la voce.
 12. Kolego Biniek. Chciałbym się dowiedzieć co to było to "wszystko" co słyszałeś. Lubię sprawdzać różne rozwiązania, ale chciałbym wiedzieć czy wszystko już miałeś, czy np zatrzymales się tylko na malinie.
 13. Malina z dietpi działa bez problemu jako renderer. Co do reszty nie wiem bo pliki ciągnie u mnie z synology. W tethering maliny nie próbowałem, ale nie miałem problemu na telefonach Sony z żadnym przenośnym dac.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.