Jump to content

MarcinGD

Użytkownicy
 • Content Count

  962
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2811 profile views
 1. Z tego "You can add up to 5 additional family members to your Family subscription" wynika, że glowne plus 5 członków rodziny.
 2. Do kogo mogę się dołączyć do konta family? Interesuje mnie tylko hifi. Płacę jak wyżej miesięcznie.
 3. Audia fls 1 z kartą dac [Hidden Content]
 4. Jeśli chciałeś powiedzieć że oddzielnie każdy z nich tyle kosztował to powinieneś napisać "zarówno wzmacniacz jak i preamp osobno". Słowo kluczowe osobno.
 5. Nie mam czasu na tą pustą gadkę Fashi. Ktoś chce 19500 za ten komplet jest to mniej więcej dwa razy więcej.
 6. A teraz to Sansui kosztuje dwa razy wiecej co e406 na rynku wtórnym. Przy czym jest wciskany kit w opisie że wersja produkowana na Japonię jest na lepszych elementach.
 7. Z opisu "Kolumny grają przepięknie,wykonane z solidnych materiałów,dzięki czemu odsłuch jest leciutki oraz przyjemny."
 8. To jest dopiero vintage i tak nisko wycenione. [Hidden Content]
 9. Jakbyś posluchal wyjścia słuchawkowego w przedwzmacniaczu accuphase na dobrych słuchawkach to byś zmienił zdanie. To jest przykład że się da to zrobić na bardzo wysokim poziomie.
 10. Możesz też zainteresować się kolumnami, które nie boją się trudnych pomieszczeń. Ja mam takie już od prawie 10 lat i nie mam problemów z akustyką.
 11. Hd25 jest nadal ciekawym przetwornikiem jeśli posiadasz lub masz kasę na dobry konwerter usb/spdif. Niestety na obecnym poziomie wejście usb to najwęższe gardło w hd25.
 12. Kolego używki średnio chodzą w granicach 10000zl. Nie licząc jakichś mega okazji którą widziałem Za granicą gdzie nie masz możliwości zaatakować szybko. Takze jeśli doplata 3000 do nowego to dla ciebie Za dużo to lepiej skup się na CDP4a.
 13. Za 13000 ze Szwecji nowy [Hidden Content] Lub z Polski 13999zl nowy [Hidden Content]
 14. Cos dla rozładowania sytuacji [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.