Jump to content

MarcinGD

Użytkownicy
 • Content Count

  935
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2433 profile views
 1. Teraz chca 5000£. Jakby była za 4 to bym się nawet nie zastanawiał. Jest końcówka fls4 za 18000zl, ale znowu potem dobór pre do tego mnie przeraża.
 2. Generalnie to mi się nie spieszy, także poczekam sobie na okazję. Potrzebuję to co w AF One ale z większą mocą. Niestety 507 z hifiwigwam już znalazła właściciela.
 3. Jest za podobne pieniądze na reverb, ale nie ufam tej stronie. Dzięki Szczemirek, wysłałem zapytanie czy do polski wyśle. Biorę pod uwagę też Audie FLS10. Można też pomyśleć o końcówce Pass x150.5 ale wydaje mi się że aktualna cena jest za wysoka i jeszcze potem ból głowy z doborem pre.
 4. Zaliczylbym je do bardziej subtelnych niż spektakularnych. Nie liczył bym na spektakularne zmiany przy i2s. Już przy pierwszym lepszym kablu gra to lepiej/inaczej od pozostałych połączeń. Lindy ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny sprawdzony osobiście przy kablach USB. Dopiero przewody z przedziału 2000zl przekonały mnie do zmiany.
 5. Gradient 5.1 bardzo fajny monitor. Do sprawdzenia bo jest w sprzedazy.
 6. MarcinGD

  Singxer SU-1

  Kupiłem z zpm. Chodzą te komplety w okolicach 3000zl. Ucichlo bo za nowy komplet trzeba sporo zapłacić, a gra to tak jak chciałem. Berkeley też jest ciężko dostępny, także jeśli chcesz coś wypożyczyć na odsłuch to bezpiecznie dla Ciebie będzie wybrać coś z bieżącej produkcji. Nie miałem czasu na porównania z nowymi produktami, wybrałem coś co już kiedyś miałem w domu.
 7. MarcinGD

  Singxer SU-1

  Ostatnio interesowałem się tematem, bo szukałem czegoś dla i2s. I ciekawe są propozycje singxer su2, Matrix x-spdif 2 i audio gd di20. Singxer sporo awarii zgłaszanych na zagranicznych forach. Ale na koniec i tak kupiłem hydre z, bo kiedyś miałem na testach i był to wybór mniej w ciemno.
 8. To bardzo proste. Brak mu emocji, informacji w tle, wibracji, życia. I zrzucenie tego na głośniki które to oddają z ps audio i nie tylko z tym przetwornikiem jest słabe. W tym samym systemie z życiem grały też audiobyte Black Dragon, Aqua la voce, Aqua la scala, t+a dac8 dsd, lumin t1.
 9. Wiesz jak jest nigdy nie mów nigdy. Chyba rok temu wpadłem na plan że zredukuje ilość elementów w torze. Nie gra to tak dobrze jak ten transport pc co miałem z t+a , ale na tyle dobrze że nie żal mi było sprzedać tamtego kompletu. W tym roku mam nową fazę poszukiwań. Najpierw chciałem wygrać w totka z d90 i dołączyć do grona wyznawców audioscience. To się nie udało niestety. Teraz wpadłem na pomysł konwertera USB na i2s. Coś tam poszperałem i zatrzymałem się na Matrix x-spdif 2, audio gd di‐20. Ale potem przypomniał mi się audiobyte hydra z, którego kiedyś miałem na odsłuchu i raczej w to wejdę bo mam dobre wspomnienia. Jak to zda egzamin to jedziemy dalej bo licencje na hqplayer i audiophile optimizer ciągle mam, a że psaudio przyjmuje tylko dsd128 to coś tam niedrogiego się zmontuje. Jest zabawa.
 10. Tak to tlumaczy dlaczego d90 zagral gorzej od psaudio. Pewnie u tego Pana co ma dcs i audio note to samo abstrakcyjne tłumaczenie by poszło.
 11. Audia flight one + psaudio directstream junior + audiosolutions rhapsody 80 + okablowanie acoustic zen absolute copper.
 12. Nie zrozumcie mnie źle. Ten przetwornik w swojej cenie jest rewelacyjny, ale hype jaki jest na niego nakręcany wychodzi w tym temacie i nie tylko trochę za daleko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.