Jump to content

MarcinGD

Użytkownicy
 • Content Count

  968
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3095 profile views
 1. Potrenuj sobie nazwy tak żeby Ci wyskoczył error i wtedy wywali ci rzeczywistą listę. Zmień sobie na start z hw:1,0 na hw:2,0.
 2. Z tego samego maila był wcześniej pass x150.5. Jak dla mnie to ściema. Wystarczy napisać maila i poprosić o zdjęcia + odbiór osobisty.
 3. Jak dla mnie to on nie ma idsd pro dac. U mnie też wypluwa te bzdury jak daje devices, ale jak już miałem error przy uruchamianiu usługi to mi wywaliło co mam naprawdę podłączone pod USB.
 4. [Hidden Content] Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 5. Właśnie dlatego odpaliłem zaskurniaki na dzielone accuphase, bo w pamięci miałem zestaw strumento, a chciałem kupić fls1 + fls4. Tamto doświadczenie mnie blokowało. Jest to inny typ prezentacji napewno od starszych konstrukcji. Trzeba być bardziej ostrożnym z doborem źródła. Flight one poszedł jakieś dwa tygodnie do nowego domu i właściciel bardzo zadowolony.
 6. Z tego "You can add up to 5 additional family members to your Family subscription" wynika, że glowne plus 5 członków rodziny.
 7. Do kogo mogę się dołączyć do konta family? Interesuje mnie tylko hifi. Płacę jak wyżej miesięcznie.
 8. Audia fls 1 z kartą dac [Hidden Content]
 9. Jeśli chciałeś powiedzieć że oddzielnie każdy z nich tyle kosztował to powinieneś napisać "zarówno wzmacniacz jak i preamp osobno". Słowo kluczowe osobno.
 10. Nie mam czasu na tą pustą gadkę Fashi. Ktoś chce 19500 za ten komplet jest to mniej więcej dwa razy więcej.
 11. A teraz to Sansui kosztuje dwa razy wiecej co e406 na rynku wtórnym. Przy czym jest wciskany kit w opisie że wersja produkowana na Japonię jest na lepszych elementach.
 12. Z opisu "Kolumny grają przepięknie,wykonane z solidnych materiałów,dzięki czemu odsłuch jest leciutki oraz przyjemny."
 13. To jest dopiero vintage i tak nisko wycenione. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.