Jump to content

MarcinGD

Użytkownicy
 • Content Count

  901
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1801 profile views
 1. Myślę że tak. Informacje te wyczytałem w sieci sam takiego zasilacza nie widziałem na żywo. Są one w postaci kit z adapterami. Dla przykładu: https://www.sbooster.com/botw-pp-eco-12-13v/lumin-u1mini-streamer https://www.plixirpower.com/products/copy-of-dc-power-supply-for-audio-streamer-and-dac
 2. Tak, mialem digione i digione signature z zasilaniem tomanka. Lumin u1 mini ze standardowym zasilaczem impulsowym w środku, wspominam, ponieważ ludzie z powodzeniem podlaczaja też liniowe zasilacze do nowych luminow. Digione połączone beldenem bnc natomiast lumin jcat USB reference. Dac t+A dac8 dsd. Generalnie ten dac gra dużo lepiej po USB z dsd dlatego też nie robiłem porównania po bnc. W takiej konfiguracji była duża różnica. Nie jestem w stanie przewidzieć rezultatu u Ciebie, ale generalnie lumin jest łatwo dostępny w sklepach i można to odsłuchać w swoim systemie.
 3. Ubogo ale dzwiek jest bardzo dobry. Oczywiscie jesli glosniki sa wymagajace to bedzie za malo mocy.
 4. Jest audia flight one tez na gieldzie.
 5. Zastanawiałem się mocno czy by nie wymienić audia flight one na fls10, bo dobra cena jest, ale wersje na uk tych wzmacniaczy są 240v.
 6. To nie są już najnowsze modele. Już niedługo zostaną zastąpione sabre tak jak w D i T.
 7. Już nie robią. Przeszli na sabre.
 8. To jest detektor napięcia lub pola magnetycznego. Niewyrazne zdjęcie, ale napewno coś z tych dwóch. Jak masz baterie włożoną to powinno się świecić przy gniazdku lub przy cewce.
 9. Na tidal jest kilka albumów. Polecam wcześniejsze pozycje także.
 10. Produkty metrum nie są popularne w Polsce. Proponuję się tobie zdecydować co tak naprawdę chcesz bo podlinkowales transport bez USB, a tak chcesz grać. Może po prostu kup sobie mac mini i zainstaluj na nim roon bridge. Będziesz miał kłopot z głowy.
 11. To twoje audio gd ma także wejście bnc z tego co widzę. Dobry kabel beldena z wtykami bnc 75 ohm są dostępne w sensownych pieniądzach. Nie znam tego przetwornika także nie wiem, które wejście cyfrowe jest tam najlepsze. To bardzo ważne przy wyborze transportu. Do USB nakładką jest allo usbridge. Digione posiada tylko coax i bnc. Samo wyjście USB z maliny to nie jest szczyt marzeń.
 12. Tak przekłada się. Zmiana jest warta śmieszniej ceny jaka teraz te konwertery kosztują. Konkretnego urządzenia nie polecam, ważne aby było nie drogie i kompatybilne z naszym urządzeniem końcowym. W moim przypadku skupilem się na poszukiwaniu używek w standardzie 10/100 ponieważ takie mam wejście w bridge II ps audio. I tak trafiłem na tplink mc110cs. Trzeba szukać tak żeby jak najmniej kombinować, bo sporo jest różnych wersji różniących się wejściami i potrzeba instalacji dodatkowych interfejsów.
 13. Ostatnio skladalem taka maline dla kolegi z forum, który też starej daty po prostu bal się tego podjąć. Niestety do konfiguracji jakieś minimum obsługi jest wymagane. I tutaj już po instalacji polecam moode audio ze względu na prostotę interfejsu. Jeśli chodzi o tego chorda to dlaczego nie skorzystać z wejscia bnc. USB z maliny nie polecam. Lista do digione wersja nie signature. https://allegro.pl/oferta/raspberry-pi-3-b-wifi-bt-1gb-ram-quadcore-1-4ghz-8202148246?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare https://allegro.pl/oferta/obudowa-raspberry-pi-3-2-i-do-allo-digione-czarna-8240971659?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare https://allegro.pl/oferta/kingston-canvas-select-microsd-16gb-80mb-s-uhs-i-8208957944?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare https://allegro.pl/oferta/zasilacz-extreme-microusb-usb-5v-3-1a-do-rpi-8232006987?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare https://allegro.pl/oferta/allo-digione-1-2-s-pdif-rca-bnc-karta-dzwiekowa-8244157995?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Wersja signature to +500zl. Jeśli chodzi o polaczenie sieciowe to w przystępnych cenach są teraz konwertery lan na światłowód. Moim zdaniem taka separacja pomiędzy routerem a transportem daje odpowiednie wyniki a nie wifi.
 14. Lumin u1 mini jest lepszym transportem niż d2 w tej samej roli. Zdecydowanie wolę też łączenie transportu lumina z zewnętrznym dac innej firmy. Są też już rozwiązania omijające zasilacze impulsowe w nowych produktach lumina. Oprogramowanie, wsparcie dla starszych urządzeń, mnogość wyjść to zdecydowane atuty.
 15. Z tym 10000zl to bym się tak nie wychylal. Trzeba troszkę posłuchać żeby takie osądy wydawać. W swojej cenie jest to bardzo dobry transport, ale napewno nie zagra tak dobrze jak aurender n100h czy też lumin u1 mini. Napewno taka malina z digione będzie lepsza niż auralic mini, zwłaszcza że wersja bez signature to całościowo około 800zl bez zasilacza liniowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.