Jump to content

MarcinGD

Użytkownicy
 • Content Count

  917
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2048 profile views
 1. Właśnie widzę. Zero minusów. Idealny produkt.
 2. To w takim razie Matrix X-sabre pro rozwalcował by tego toppinga jeszcze bardziej, bo przecież pomiary wyszły jeszcze lepsze.
 3. Na początek musisz przyjąć, że są osoby na tym świecie, które nie mają rozterek pod tytułem przeznaczyć resztę pieniędzy na lepsze kolumny, czy też co tam jeszcze lepszego można kupić. Nie napisałem też że gotowy sprzęt jest lepszy od tego który finalnie posiadałem, bo tak nie było, ale kwota nie była też z zakresu kilkaset, a kilkanaście tysięcy. Temat jest zbyt obszerny i szczerze mówiąc nie mam czasu wszystkiego tłumaczyć.
 4. Ja już przerobiłem może z 70% tematów pc audio, zarówno sprzętowe jak i programowe. Darmowe jak i płatne. Także wiem o czym mówisz. Ale kontynuowanie z tobą polemiki jest bez celowe z tego względu że Cię stać, ale tego nie miałeś.
 5. Są tu osoby, które przyjechały już dużo tematów włącznie z diy. I takie coś jak proponuje soundchaser jest mega słabe dla systemów z wyższej półki cenowej.
 6. Stawiasz na qnap minimserver. Zgrywasz płyty programem EAC. kupujesz lumina u1 mini, który ma wszystkie wyjścia do przetestowania z twoim cd. Aplikacja jest świetna. Tidala też sobie możesz przetestować. Co najważniejsze jest relaks i zapominasz o tym domu wariatów.
 7. Jeśli chodzi o wygodę i jakość dźwięku to tak te starsze luminy t1, a1, s1, psaudio directstream junior lub directstream + karta bridge.
 8. Generalnie to wedle upodobań, ale żeby było dużo mocy. Ja słyszałem bardzo dobre połączenie z końcówką mocy wells audio innamorata + pre lampowe. Np taka integra jak hegel h200 nie dała rady odpowiednio wysterować tego głośnika mimo sporej mocy na papierze. Piotr miał dużo więcej różnych konfiguracji.
 9. Zwiększenie twego zadowolenia może nastąpić po wymianie wzmacniacza, który masz aktualnie. Żeby nie było posiadałem ten wzmacniacz przez dłuższy czas, jak i użytkownik Piotr, który też posiada Astery. Jest to dobry wzmacniacz, ale nie daje rady odpowiednio wysterować tych głośników, które do łatwych nie należą.
 10. MarcinGD

  Tidal master-quality

  Jak zrobisz przez amazon.com to jest 90 dni [Hidden Content] Napewno jest to ciekawa alternatywa. Serwery amazona powinny być szybsze.
 11. Mnie jedynka nie podeszła jeśli chodzi o cd. Natomiast trójka bardzo mi się podobała. Dużo przyjemniej rozkładała gęste granie. Dwójki cd słuchałem tylko w salonie I nie pamiętam już za bardzo tego grania. Wzmacniacz flight one mam już kilka lat i chodzi mi po głowie jakiś lampiszon, ale za bardzo nie chce mi się kombinować bo jest bardzo dobrze. Aktualnie za źródło u mnie robi ps audio directstream junior.
 12. MarcinGD

  Tidal master-quality

  Jest teraz amazon audio hd 90 dni za darmo. Można spróbować choć nie ma jeszcze integracji w playerach wiec zostaje testowanie z jakiegoś laptopa.
 13. To ciekawe że transport tak może zepsuć przetwornik. Do tej pory to o czym piszesz słyszałem na przetwornikach ess sabre. Bardzo szybkie granie z rownie szybkim wygaszaniem tego co najlepsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.