Jump to content

MarcinGD

Użytkownicy
 • Content Count

  906
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1846 profile views
 1. MarcinGD

  Tidal master-quality

  Jak zrobisz przez amazon.com to jest 90 dni https://www.amazon.com/music/unlimited/hd Napewno jest to ciekawa alternatywa. Serwery amazona powinny być szybsze.
 2. Mnie jedynka nie podeszła jeśli chodzi o cd. Natomiast trójka bardzo mi się podobała. Dużo przyjemniej rozkładała gęste granie. Dwójki cd słuchałem tylko w salonie I nie pamiętam już za bardzo tego grania. Wzmacniacz flight one mam już kilka lat i chodzi mi po głowie jakiś lampiszon, ale za bardzo nie chce mi się kombinować bo jest bardzo dobrze. Aktualnie za źródło u mnie robi ps audio directstream junior.
 3. MarcinGD

  Tidal master-quality

  Jest teraz amazon audio hd 90 dni za darmo. Można spróbować choć nie ma jeszcze integracji w playerach wiec zostaje testowanie z jakiegoś laptopa.
 4. To ciekawe że transport tak może zepsuć przetwornik. Do tej pory to o czym piszesz słyszałem na przetwornikach ess sabre. Bardzo szybkie granie z rownie szybkim wygaszaniem tego co najlepsze.
 5. Myślę że tak. Informacje te wyczytałem w sieci sam takiego zasilacza nie widziałem na żywo. Są one w postaci kit z adapterami. Dla przykładu: https://www.sbooster.com/botw-pp-eco-12-13v/lumin-u1mini-streamer https://www.plixirpower.com/products/copy-of-dc-power-supply-for-audio-streamer-and-dac
 6. Tak, mialem digione i digione signature z zasilaniem tomanka. Lumin u1 mini ze standardowym zasilaczem impulsowym w środku, wspominam, ponieważ ludzie z powodzeniem podlaczaja też liniowe zasilacze do nowych luminow. Digione połączone beldenem bnc natomiast lumin jcat USB reference. Dac t+A dac8 dsd. Generalnie ten dac gra dużo lepiej po USB z dsd dlatego też nie robiłem porównania po bnc. W takiej konfiguracji była duża różnica. Nie jestem w stanie przewidzieć rezultatu u Ciebie, ale generalnie lumin jest łatwo dostępny w sklepach i można to odsłuchać w swoim systemie.
 7. Ubogo ale dzwiek jest bardzo dobry. Oczywiscie jesli glosniki sa wymagajace to bedzie za malo mocy.
 8. Jest audia flight one tez na gieldzie.
 9. Zastanawiałem się mocno czy by nie wymienić audia flight one na fls10, bo dobra cena jest, ale wersje na uk tych wzmacniaczy są 240v.
 10. To nie są już najnowsze modele. Już niedługo zostaną zastąpione sabre tak jak w D i T.
 11. Już nie robią. Przeszli na sabre.
 12. To jest detektor napięcia lub pola magnetycznego. Niewyrazne zdjęcie, ale napewno coś z tych dwóch. Jak masz baterie włożoną to powinno się świecić przy gniazdku lub przy cewce.
 13. Na tidal jest kilka albumów. Polecam wcześniejsze pozycje także.
 14. Produkty metrum nie są popularne w Polsce. Proponuję się tobie zdecydować co tak naprawdę chcesz bo podlinkowales transport bez USB, a tak chcesz grać. Może po prostu kup sobie mac mini i zainstaluj na nim roon bridge. Będziesz miał kłopot z głowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.