Jump to content

zuk1

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. Po co te przepychanki. W jednym systemie zagra lepiej x, a w drugim y. Kwestia dopasowania, a Xsianga można ulepić pod swoje potrzeby.
 2. --Sandrok, a jednak dźwiękowo to jest pólka 8-10tys. Nie ma tylko wyświetlaczy, filtrów itp udogodnień.
 3. Kolejny koc zdjęty. Xiang05a jest niezwykle uniwersalny. Opampami można zupełnie zmienić brzmienie systemu. Poprzednio miałem 6x koreańskie opm402. Było zbyt analitycznie, ostro. Zmieniłem na 4 opm402 w sekcji i/v, 2 opa2134 w buforze i opm402 w filtrze. Tak słuchałem ok roku. Teraz zmieniłem w buforze na ad826, bez filtra i jest genialnie. Używam tylko wyjść zbalansowanych, przez przejściówki RCA do wzmacniacza Yaqin MC100b na lampach full music. Jeśli ktoś potrzebuje naprawdę dużo basu polecam: 4x opm402, 2x opm402, bez filtra -bas referencja, ogólnie charakterystyka dźwięku typu v. Słuchałe
 4. Właściciele wersji XS 05a, jakie kombinacje opampów używacie lub słuchaliście ?
 5. zuk1

  YAQIN MC-100B

  Na jakiej głośności używacie wzmacniacz? U mnie ma to duży wpływ na dźwięk. Najlepiej gra na 2/3 głośności potencjometru. Reguluje dźwięk w laptopie, sygnał podany na gniazdka z przodu wzmacniacza.
 6. Ma ktoś do porównania wersję 05B w Warszawie lub w okolicy. Ja mam zmodyfikowanego 05A, nic w nim nie brakuje, bas jest. Ale wiadomo zawsze może być lepiej.
 7. gustawo w audio jest dużo wyjątków
 8. Zmień kondensatory sprzęgające i ewentualnie lampy. Niełatwo pożegnać się z jankiem.
 9. zuk1

  YAQIN MC-100B

  Jeśli Yaqin jest polonezem to świat zatrzymał się co najwyżej na ładzie 🙂 Wstawiłem miesiąc temu kondensatory sprzęgające audyny true coppery. Mało słucham, zdążyłem wygrzać kilkanascie godzin. Dodałem mikowe 10nF a następnie z-capy i taka kanapka brzmi całkiem, całkiem. Poprzednio miałem tylko z capy 22uF i brakowało mi średnicy, audyny to zupełne przeciwieństwo. Bas rozmydlony- to nie problem, ale brakowało mi góry- skrzypce, trąbka itp. Zaskoczył mnie przyrost basu- tego akurat nie potrzebuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.