Jump to content

ozzy123

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. dziękuję za skan i motywację do wykonania wzmacniacza. Aktualnie kończę budowę ciekawego preampu gramofonowego, który zaprezentuję w osobnym wątku - w międzyczasie zacznę pomału projektować PCB do tego wzmacniacza.
 2. Zaintrygował mnie ten układ. Mogę prosić o skan artykułu?
 3. Witam, Przedwzmacniacz phono NUDA MM Sprzedam polutowane,uruchomione i przetestowane płytki przedwzmacniacza phono NUDA - sekacja MM. Gotowe do zapakowania do obudowy Do pełni szczęścia potrzeba tylko transformatorów. Koszt: 680,00 PLN (plus 25 PLN kosztów wysyłki) Pozdrawiam
 4. ozzy123

  error

  do skasowania - przepraszam
 5. Nie mogę śię z Tobą skontaktować w sprawie zakupu. Sytem mówi mi że cyt. Piotr_1 "nie może otrzymywać wiadomości" Podaj proszę jakiś namiar na siebie.
 6. ozzy123

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Witam, Czy może ktoś z Kolegów dysponuje zgranym na HDD wątkiem dot. Ugody, z nieistniejącego juz forum kaim?
 7. Witam, Jako długoletni fascynat dźwięku analogowego z winyla, przymierzam się do wzbogacenia zainteresowań o magnetofon. Jak koledzy, użytkujecie swoje decki? Słuchacie oryginalnych kaset wyprodukowanych przed laty? Myślę o zgrywaniu muzyki z kompa - z formatu bezstratnego na kasetę poprzez DAC USB. Proszę o podzielenie się uwagami i doświadczeniem. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.