Jump to content

tooma2

Użytkownicy
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. Castle stirling 3 jak się mają w połączeniu z denonem ? No i powiedzmy melodika albo bl40 bądź bl30 ? Słuchał ktoś takie połączenia ?
 2. Coś więcej ? 😃 Coś więcej na ich temat ? 😃
 3. Jeśli już mowa o podlogowkach to jakieś opinie może o paradigm 7 v7 9 v7 ? Ogólnie rozmiarami małe są a jak grają ? Ktoś miał styczność ? Jeśli chodzi o quadral nigdy ich nie słuchałem zresztą jak paradigm
 4. No właśnie widziałem nie raz jak focal zestawiany był z denonem . W moim mieście tak na prawdę to można w sklepie wypożyczyć albo castle albo sonus faber , dali magnat heco itd. trudny wybór .
 5. Kiedyś miałem fakt faktem kody w tym pokoju 30 kg sztuka wielkie kolumny ze wzmacniaczem Yamaha i uwierz mi pomruk tego basu zwalał z nóg . Ale poza basem kolumny nie reprezentowały nic ... I nie sory ale nie muszą kolumienki być nowe więc ... 🕵️🤷🏻‍♂️🤣
 6. Sory zapomniałem dodać budżet to 3000
 7. Witam jakie kolumny podstawkowe bądź podłogowe byście polecili do pokoju 12m2 pod wzmacniacz denon pma1510ae . Muzyka praktycznie każda. Fajnie było by gdyby kolumny miały troszkę więcej pomruku basu . Takie uniwersalne kolumny ? Dziękuję
 8. tooma2

  Technics sb-m01

  Wiesz mi nie chodzi o napierdzielanke takie czasy już za mną . Ale jak np. poradzą sobie z muzyka elektro i rock też przy nieco głośniejszym słuchaniu .
 9. tooma2

  Technics sb-m01

  Witam . Czy ktoś kiedyś miał styczność z tymi maleństwami ? Pięknie wyglądają ale jak grają ? W internecie zero opinii zero testów . Może ktoś coś może o nich napisać ?
 10. Cześć wszystkim . Pytanie odnośnie k-2000b MK1 nie te nowe MK2 ... One mają głośnik sredniotonowy czy średnio nisko ? Ma ktoś słucha na nich ? Jak by zagrały z atoll in100se ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.