Jump to content

soulek

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

612 profile views
 1. Hejka a łączył ktoś z Was może wzmacniacze Haiku z kolumnami Audiovector qr3 może?:) , jakie wrażenia ? Zmieniłem kolumny właśnie na ten model i jeszcze muszą się wygrzać żebym mógł jakieś testy przeprowadzić , wstępnie szukam pod nie jakieś hybrydy, albo lampy właśnie .
 2. Witam, kupiłem używane qr3 wersja bodajże +?;-) z tyłu taki dzyndzel, ponoć trochę bas podbija, ma ktoś coś takiego? Na razie nie używam bo głośniki nie wygrzane, grały max 40 h, i tu pytanie ile muszą pograć żeby pokazać całość swoich możliwości?
 3. No budżet to max 2 tys, źródło azur 851 n, na razie wpiety whireworld stratus :-)
 4. Już nie mogę się doczekać żeby je posłuchać u siebie, wpierw tylko nowe kolumny a to jeszcze potrwa bo dopiero się na odsłuchy umawiam.
 5. Boguś a jak z Twojego doświadczenia wynika różnica między Origami 6550 a Fezz Silver Luną? Dwa różne wzmaki, spora różnica w cenie, miałeś chyba obydwa więc możesz coś napisać 😉
 6. Hejka, w sumie to spędziłem u Konrada jakieś 3 h w miłej atmosferze przebrneliśmy przez całkiem pokaźny repertuar, od jazzu, soulu, po rock, synth pop a nawet heavy metal i mu podobne. Nigdy nie spotkałem się z głośnikami Sonus Faber tym samym skoro nadarzyła się okazja musiałem ją wykorzystać. Początkowo miałem wziąść ze sobą swój wzmacniacz atoll in 100 se, jednak wziąłem ostatecznie na odsłuch polską hybryde Lucarto audio musica, korzystając z okazji że jeszcze u mnie jest. U Konrada pod Sonusami zestaw CA azur, strumieniowiec 851n i końcówka mocy. Mam to samo źródło co on i kable głośnikowe tellurium q black 2, tym samym ciekaw byłem jak wyjdzie odsłuch. Pokój z aneksem kuchennym około 30 m2. Co do samego połączenia ca +sonus faber, nie nazwałbym bym tego synergią, aczkolwiek była moc i czuć było potęgę dźwięku. Charakter Ca dał o sobie znać, dużo informacji ale jak dla mnie ciut za.sucho, brakowało też trochę bardziej namacalnego basu, mógł być lepiej kontrolowany. Z Lucarto przy szybszych utworach szczególnie heavy metalowych brakowało mocy (60W) i czuć było że niekiedy porostu piecyk nie nadąża, jednak wniósł do systemu więcej barwy i muzykalnosci, poprawiły się też wokale, lampka Mullarda w pre zrobiła dobrą robotę ;-). Dla mnie na pewno było to kolejne miłe doświadczenie, inne warunki akustyczne, inny sprzęt, dobra muzyka i towarzystwo. Pozdrawiam
 7. Pewnie że można, ja od czwartku bez głośników właśnie znalazły nowego właściciela i szukam nowych, źródło u mnie to też azur 851N :-), spoko sprzęcik. Pomału odświeżam systemik, właśnie chcę się udać do audiosfery posłuchać parę kolumienek, zobaczymy co mają. Mam akurat u siebie ciekawą hybryde Lucarto audio musica, niestety dziś i jutro ostatnie dni na odsłuch :-)
 8. Chyba nikogo nie ma 😉
 9. Wspaniała wiadomośc 😉
 10. Moje Phoebe 3 na sprzedaż 🙂 [Hidden Content]
 11. A jaki kabel zasilający byście polecili do źródła?
 12. Cześć, możesz kupić kartę pre paid na spotify w empiku czy innym kiosku, zakładasz konto i podajesz kod który masz na.tej karcie i śmiga jak ta lala. A konto musisz założyć i logujesz się podając hasło i login i ot cała filozofia, pozdrawiam.
 13. Hasos co do połączenia bright mk4 z.Harbeth gadałem z jednym gościem tu z forum tylko niepamietam nicka i bardzo sobie chwalił, to samo mówił P. Tomek z Audio -on że często z tymi kolumnami go łączą. Polecam też popytać w klubie Harbeth :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.