Jump to content

cienki1987

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport, muzyka
 • Branża
  Nie ustawione
 1. Witam, Posiadam amplituner HK avr255. Niestety nie mam do niego mikrofonu. Czy jest na forum miłosierny samarytanin z okolic Poznania który pożyczyłby mikrofon na 2 dni?
 2. Witam, nie drogo można kupić kolumienki Boston Acoustics A25. Teraz nowe można znaleźć nawet za niecałe 800zł. U mnie grają jako tyły w kinie domowym ale niedawno testowałem je w stereo i muszę przyznać, że wypadły dość pozytywnie. Nie są oczywiście mistrzem świata jeśli chodzi o środek ale za to bas wypadł dobrze jak na 20m2. Poniżej link do testu niedrogich kolumn podstawkowych w którym Bostony zwyciężyły: [Hidden Content],1123/3
 3. Pytanie tylko z jakiego źródełka kolega odtwarza. Amplituner ma wejście MAIN IN i może przy odpowiednim źródle odtwarzać nawet dekodery HD.
 4. Witam, Sprzęt służy głównie jako kino domowe czy zestaw do słuchania muzyki? Na jakim metrażu to gra? Jeśli sprzęt jest głownie do kina to po pierwsze sprawdź w ustawieniach amplitunera na jakie odcięcie ustawiony jest subwoofer. Podkręć go też pokrętłami bo na pewno jakieś ma (odcięcie + volum). Jakim kablem masz podłączony sub? Jeśli jakimś najprostszym za 5zł z auchan to wymień na coś solidniejszego (najlepiej przewód typu Y np. prolink ma za 30-40zł). Możesz jeszcze ustawić suba w innym miejscu. Jeśli bardziej zależy Ci na słuchaniu muzyki to z mojego małego jeszcze doświadczenia mogę Ci podpowiedzieć, że lepiej zagrają 2 duże kolumny podłogowe niż budżetowy sub z kolumnami podstawkowymi. Wiadomo, że sub da większy bas ale niekoniecznie będzie to przyjemniejsze w odsłuchu. Wymianę amplitunera na nowszy chyba bym sobie darował. Twój obecny obsługuje DTS i DD i to najważniejsze.
 5. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jest ona sensowna ale zgoła odmienna od informacji które kiedyś ktoś mi przekazał. Niestety nie pamiętam jednak o co chodziło, wiem tylko, że o coś innego.
 6. Witam, Czy ktoś wie do czego i dlaczego na tylnej obudowie są dwa podłużne zagłębienia? Kiedyś ktoś mi zasugerował że mają swoje przeznaczenie.... tylko jakie? Taka ludzka ciekawość.... nic po za tym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.