Jump to content

szczypior88

Użytkownicy
 • Content Count

  1426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

336 Bardzo dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, mechanika samochodowa
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3478 profile views
 1. Chcesz fajnych słuchawek to kup sobie Creative Aurvana Live. Mega fajne słuchawki na przetwornikach które są używane w dużo droższych Denonach.
 2. Sranti xD Ja mam zasilacz DIY liniowy. Kilka stron wcześniej omawialiśmy fajne zasilacze.
 3. Ja nie kupiłem audio tylko zwykle wykonanie. Tańsze trafa z Breve czy nawet Telto nie warczą a ten brumi że słychać go z końca pokoju🙂 Dla mnie takie trafo to śmietnik.
 4. Panie... Normy i historia pisze się na naszych oczach 😁
 5. TTS 50. 230/6-6. Masz dwa uzwojenia po 6V i 4,16 A prądu. Idealnie żeby zasilić dwa takie moduły np pod raspberry i DAC lub rpi z nakładką Signature 🙂🙂🙂🙂 Ja brałem w sklepie el-sklep.com Nie kupuj czasem tej chujni z toroidy.pl To jedne z najgorszych traf jakie miałem. Syf dla naiwnych. Brzęczą i warczą że spać nie można🙂
 6. Skończ już człowieku pier**lic bo pojęcia nie masz kompletnie o czym piszesz. Krzywdę sobie ZROBISZ, a co gorsza komuś.
 7. Mam te same moduły w rezerwowym zasilaczu. Trafo Breve 2x6V i jest idealnie. Leciutko ciepły radiator a za mostkiem mam idealnie 8,5V czyli najlepsze warunki do pracy dla stabów Lt😉
 8. Koleś przypina sprzęt do kaloryferów wbrew jakimkolwiek normom, a kilka wpisów wcześniej pisze, że dla niego najważniejsza jest fizyka i nauka. Czego nie kumacie? 🤣🤣🤣
 9. O to to to to Dzięki. Nie miałem wcześniej czasu żeby odpisać.
 10. Szybciej mu się nagrzewa do temperatury roboczej. Że też u siebie o tym nie pomyślałem. Warto czytać fora xD
 11. A czemu nie? Nie będziesz przynajmniej w ciemno kupować. Zawsze to jakieś doświadczenie. Zgadamy się na priv i ustalimy co i jak. Skąd jesteś?
 12. Grzeje się bo jedzie na max swoich możliwości. Skończę swojego to Ci wyślę na tydzień to sobie sprawdzisz w ogóle jak gra🙂 Myślę, że kwestia max 2 tygodni
 13. Freju zajebisty zasilacz to jest ten Sigma 11. Na Ali sprzedają moduł do tego. Ja właśnie robię zasilacz drugi już na tym module. Pierwszy pożyczyłem koledze i zadzwonił że nie ma mowy żebym mu go zabrał 🙂 Gustwao polecał ten zasilacz. Ja wrzuciłem teraz Mundorf w zasilanie MLytic, gniazdo Furutech sieciowe. Planuję odpał w przyszłym tygodniu. GRA mega przejrzyście, miękko, barwnie. Polecam bardzo. Można na Ali gotowca kupić za jakieś 600 zł plus opłaty celne i inne gówna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.