Jump to content

szczypior88

Użytkownicy
 • Content Count

  961
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, mechanika samochodowa
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1956 profile views
 1. X44 są bardzo wymagające. Tak jak pisałem wcześniej. Prąd bardzo potrzebny. Tucana też dobry wybór. Kolega ma x44 z supernait 2 i napraede fajnie to gada barwowo i dynamicznie. Ja też słuchałem x44 z Lyngdorf Tdai 2200 - równe granie ze świetna szybkością i kontrolą. Dodatkowo Room Perfect. Również świetne połączenie. Musical rzeczywiście troszkę je może przymulić. Hegel H300 doda szybkości i przejrzystości,przestrzeni. Lampki bym pod to nie podłączał.
 2. Naim supernait 2, Lyngdorf Tdai 2200, Musical Fidelity m6si, Hegel h300
 3. No widzisz. Tutaj Cie zaskoczę. Mam wzmacniacz cyfrowy który ani niczego nie dobarwi, ani niczego nie zamula. Zmiana źródeł daje ogromny wpływ. Co podepniesz, tak ten wzmacniacz przekaże. Malina dała mega otwarty dźwięk ze świetną przestrzenią. Laptop grał mi za miękko. Starej daty lapek w sumie. Ja nie mam żadnego DACA. Wrażenie jest jak by ten układ wyjściowy w Laptopie sporo informacji gubił. Dźwięki nie wybrzmiewają do końca, wszystko jest stłumione. Trochę poprawiło się po zmianie kabelka USB ale i tak w porównaniu do maliny to przepaść. Co śmieszne. Tata ma nowszego laptopa dużo i na nim dźwięk jest bardzo podobny do malinki.
 4. Sam mam po USB z Maliny do wzmaka i gra to naprawdę nieźle. Wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia i zastanawiam się nad nakładka. Właśnie nad PI2AES o której Gustvao pisał 😉 Ciekawe czy jest jakaś różnica i czy warta jest takiej inwestycji kasy.
 5. Super😁 Góra pasma dochodzi najdłużej. Będzie Pan zadowoloooony
 6. Mundorf w zasilaniu zrobił robotę na pewno😉 Ze 200 godzin formowania i zagra jak nalezy😁 Gratulacje!
 7. Koledzy i koleżanki bawił się ktoś taka nakładka? 😉 Na kości WM8804g
 8. Sansuje to w ogóle hajent🤣 Dla sentymentalnych pierdół grzeboków😉
 9. @gustwao Napisz lepiej jak po czasie się sprawuje PI2AES 😁 Wygrzane to na pewno już więc jakieś spostrzeżenia co do grania na pewno już masz. Na chłodno można teraz opisać granko, porównać do czegos popularnego do rpi4.. 😉
 10. Ciekaw jestem jaka sygnature złapie ten Hegel po modzie. Dla mnie Mundorf jest bezkonkurencyjny w kondensatorach. Zawsze jak używałem Mundorf miałem dobry efekt.
 11. szczypior88

  Kabel sieciowy DIY

  Jaka sygnature grania ma ten Oyaide?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.