Jump to content

szczypior88

Użytkownicy
 • Content Count

  1086
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

209 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, mechanika samochodowa
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2279 profile views
 1. Bardzo prosty układzik. Ściągnąłem kit za 30 zl z Ali, trafo toroidalne z Telto, gniazdo sieciowe, kilka lineczek. Mam w planach jego tuning bo są możliwości 😉 lepsze elementy itd. Na razie bez obudowy całość mnie wyniosła 110 zł. Różnica w stosunku do ori zasilacza od rpi 4 kolosalna. Nie sądziłem że aż taka będzie.
 2. Ja myślę że taka Malinka da radę pogonic ten amplituner brzmieniowo. Jak dołożysz ze 200 do zasilania liniowego to będzie mega. Ja sobie zrobiłem zasilacz samemu i koszt samych części to ok 130 zł + jakąś obudowa która na dniach będę ogarniać. Różnica na plus kolosalna.
 3. Tak tak, pamiętam, że Ty robisz :) Dlatego też wspomniałem :) Jak Lyngdorf po kilku dniach słuchania ? Ogarnia temat ? :D Monitory dostały kopa trochę ?
 4. Tutaj nie podpowiem. Hegla miałem na test tylko i była różnica, ale to poza Twoim budzetem. Krótko po tym zmieniłem na 2170 i od tamtego czasu DAC dla mnie to wątek poboczny :) Ja jechałem głównie po RCA z Onkyo 6170 na tamten czas. Wiem po prostu, że lepiej potrafi zagrać po XLR i tutaj pewnie też sam DAC robił robotę. Kolejna sprawa, że Node po zrobieniu zasilania które jak czytam sie super spisuje, może już naprawdę nie kaleczyć i grać poprawnie. Jaką masz resztę systemu ?
 5. Wydajność szczególnie na dole pasma, dynamika, więcej środka. XS dla mnie grał słabszą barwą. SN ma świetne wejście słuchawkowe ale akurat Ciebie to pewnie nie interesuje. Jak Naim to tylko z dodatkowym zasilaczem. Kolega ma sn2 z Hicap DR i skok był w moim odczuciu 30%.
 6. Nie mam pojęcia bo u mnie przeskok był spory. Miałem jako źródło Onkyo 6170 i miałem u siebie na test Hegla HD12 i odjazd był srogi po XLR. Różnica była zauważalna głównie na górze pasma - więcej przejrzystości, separacji, blasku. Podobnie było jak podpinało się pre pod końcówkę SDA 2175 RCA vs. XLR. Główne różnice były na górze pasma i środku. Więcej powietrza, blasku i oderwania. Bardzo dziwne, że nie słychać u Ciebie różnic. Jak miałem BS2 to już nie miałem SDAI 2175 tylko 2170 i tam DAC nie potrzebowałem w ogóle.
 7. Sam pamiętam jak kląłem na rpi 4. Tylko Rucia wie jak skamlałem przez telefon :P Po kilku miesiącach grania stwierdzam, że naprawdę robi to robotę. Kwestia zasilania bardzo ważna i chłodzenie. Jeśli te warunki są spełnione to malina śmiga stabilnie.
 8. Miałem 4 lata Genesis, bardzo długo się bronił a wygryzł go właśnie Red Dawn LS😉 więcej precyzji, szybkości i gładkości. Ma ciutke cieplejszy przekaz na środku. Nie jest to takie typowe ciepło, nie wiem jak to określić. Wciągał bardziej od Qeda. Red Dawn gra mega równo jak dla mnie. I bez ograniczeń. Bas jest kapitalny, krótki i zwarty i meeeega niski
 9. Zdziwiony jestem bo sam mam Lyngdorfa 3400 i kolega który gra na co dzień w filharmonii na wiolonczeli był zachwycony wręcz. Druga sprawa ze dla mnie ten wzmak zyskuje właśnie przy dłuższym odsłuchu. Może kwestia zestawienia, może akurat on się wpisuje w mój gust. Albo się nie znam😋 Tak też może być 😉
 10. Ja mam 3400. Mój koniec poszukiwan😉
 11. Posłuchaj Dynaudio z prawdziwymi 200w na kanał. Wtedy pogadamy
 12. Następny zarażony 😁 Epidemia Lyngdorfa zaczyna działać 😉 Daj znać jak po kilku dniach obcowania z sdai 2175
 13. Lyngdorf Cd2. Ultra gładki i neutralny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.