Jump to content

szczypior88

Użytkownicy
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

About szczypior88

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, mechanika samochodowa
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1080 profile views
 1. szczypior88

  Klub DALI

  Spróbował bym jeszcze Musicala M6 do menuet albo Naim XS
 2. Nie kupuj Full Music. Zapoluj na General Electric Smoked Glass, wymień i ciesz sie:) Myślę że ten Xindak to dobry piec ale one mają jakąś taką dziwna mułowatą sygnaturę.
 3. Dynie są mega klasyczne:) i to w nich po części urzeka
 4. szczypior88

  Klub HEGEL

  Jeżeli Black II wyoatrza Ci wokal to musisz szukać w bazie, czyli w kolumnach albo wHeglu bo ten kabel wręcz cofa wyższy środek i górę.
 5. Niestety. Ścian nie przestawisz w bloku :) Dlatego też idą pod młotek. Narożnik nie jest tutaj problemem bo tata ma Lyngdorfa 3400 z korekcją akustyki. Gorzej jest z ustawieniem w osi odsłuchu. Tutaj z Dyniami nie ma przebacz :)
 6. szczypior88

  Klub DALI

  Powiem więcej. Mam budżetowe Onkyo 9050 jako dyżurny wzmak i wpiete przez mój kondycjoner całkiem fajnie wywija Heliconem nawet. Nie ma może extra finezji bo jednak kasa niższa ale jest zadowalajaco naprawdę.
 7. szczypior88

  Klub DALI

  Grałem na Mentor 6 i na Rubicon 8 i było super. Ma w pytę mocy i wydajności prądowej. To jest wzmacniacz równy w całym paśmie, nic nie dociepla, nic nie chłodzi. Liniowo w miarę brzmi i ma fajną przestrzeń.
 8. szczypior88

  Klub DALI

  Tak jak Nick napisał, Ikon 6 to łatwe kolumny są. Nad s300 spokojnie się z nimi rozprawi. Fajne wzmaki to też Onkyo 9070 np, dynamiczne i szczegółowe.
 9. To kupuj. Mój tata ma na sprzedaż właśnie s25:P Zapraszam na odsłuch w 21m2 haha
 10. szczypior88

  Klub DALI

  Nad to bardzo dobra opcja. Ja bym dodał Vincenta 237, Roksana K3, Naim xs. Zależy też w jakim budżecie szukasz i czego oczekujesz. Panowie z racji zmiany miejsca zamieszkania sprzedaje swoje Dali Helicon 400 mk2 w stanie idealnym, zero rysek czy wad, nigdy nie rozkręcane i nie kombinowane. Kupowałem je z tatą w Łodzi osobiście w salonie. Mam dokument zakupu. Ewentualnie mogę zamienić na Dali Epicon 2 w kolorze Ruby. Znacie kogoś chętnego?
 11. szczypior88

  Klub HEGEL

  Mistrzowie wie ktoś jak uruchomić TIDAL w H360 ? Podpinam kabelek od neta i co dalej. Co trzeba ściągnąć, skonfigurować itp Robił to ktoś i pomoże tępemu koledze ?
 12. szczypior88

  Klub HEGEL

  Miałem Lyngdorfa z Helicon 400mk2 i nie odczuwalem potrzeby posiadania suba. Sprawdziłem bo miałem po prostu okazję potestowac Aktualnie gram na Heglu H360.
 13. szczypior88

  Klub HEGEL

  Miałem przez 2 tyg bw2 i grały znakomicie. Wziąłem dla testu tylko bo nie potrzebuje suba. Nic takiego nie zauważyłem o czym piszesz.
 14. Sprzęt w super stanie, na gwarancji. W komplecie wszystko jak ze sklepu. Karton, pilot, sieciowka, instrukcja.
 15. szczypior88

  Klub HEGEL

  Jeśli masz Lyngdorfa 2170 to wypozycz ich rodzime 2 suby. Bw2. Dla mnie efekt był lepszy niż na Rel które też przez chwilę miałem na testach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.